Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Φανταστικό μεσημέρι με υπέροχη παρέα σήμερα στο σκοπευτήριο Ασπροπύργου.
Συμμετέχοντες: Η αφεντομουτσουνάρα μου, Κώστας (Berettakias), Κώστας (Κώστας 63), Βασίλης (gvp9000), Αλέξανδρος (Alex37), Σπύρος (nickname όταν επιτέλους φτιάξει προφίλ).
Πήγαμε 1 το μεσημέρι και το κλείσαμε.
Χάζεψα φανταστικά σπασίματα (είναι γερά τουφέκια οι μάγκες), κάναμε δοκιμές στον πίνακα, γελάσαμε, ήπιαμε καφεδάκι, περάσαμε φανταστικά.
Οι ώρες πέρναγαν σαν λεπτά.
Ω!!! είναι ωραία στον Παράδεισο!!!!!
.love.
 
Φανταστικό μεσημέρι με υπέροχη παρέα σήμερα στο σκοπευτήριο Ασπροπύργου.
Συμμετέχοντες: Η αφεντομουτσουνάρα μου, Κώστας (Berettakias), Κώστας (Κώστας 63), Βασίλης (gvp9000), Αλέξανδρος (Alex37), Σπύρος (nickname όταν επιτέλους φτιάξει προφίλ).
Πήγαμε 1 το μεσημέρι και το κλείσαμε.
Χάζεψα φανταστικά σπασίματα (είναι γερά τουφέκια οι μάγκες), κάναμε δοκιμές στον πίνακα, γελάσαμε, ήπιαμε καφεδάκι, περάσαμε φανταστικά.
Οι ώρες πέρναγαν σαν λεπτά.
Ω!!! είναι ωραία στον Παράδεισο!!!!!
.love.
Έριξε και ο @Alex37 ?
 
Φανταστικό μεσημέρι με υπέροχη παρέα σήμερα στο σκοπευτήριο Ασπροπύργου.
Συμμετέχοντες: Η αφεντομουτσουνάρα μου, Κώστας (Berettakias), Κώστας (Κώστας 63), Βασίλης (gvp9000), Αλέξανδρος (Alex37), Σπύρος (nickname όταν επιτέλους φτιάξει προφίλ).
Πήγαμε 1 το μεσημέρι και το κλείσαμε.
Χάζεψα φανταστικά σπασίματα (είναι γερά τουφέκια οι μάγκες), κάναμε δοκιμές στον πίνακα, γελάσαμε, ήπιαμε καφεδάκι, περάσαμε φανταστικά.
Οι ώρες πέρναγαν σαν λεπτά.
Ω!!! είναι ωραία στον Παράδεισο!!!!!
.love.
Όντως φανταστική ημέρα με φοβερή hunterslife παρεα. Παίξαμε τις πουλες μας, κάναμε τον χαβαλέ μας, κάναμε τις δοκιμές μας (φοτο αργότερα στις βλητικες δοκιμες) και γενικά περάσαμε ενα υπέροχο απόγευμα. Αντε και την επόμενη φορά ακόμα περισσότεροι... DSC_0390.JPG
 
Όντως φανταστική ημέρα με φοβερή hunterslife παρεα. Παίξαμε τις πουλες μας, κάναμε τον χαβαλέ μας, κάναμε τις δοκιμές μας (φοτο αργότερα στις βλητικες δοκιμες) και γενικά περάσαμε ενα υπέροχο απόγευμα. Αντε και την επόμενη φορά ακόμα περισσότεροι... View attachment 54825
Τελικά εχω φτιάξει κοιλάρα scientific fiction
 
Back
Top