Σκοπευτήριο Ασπροπύργου - Σκοπευτικός όμιλος ΑΨΙΔΑ

Πότε έχει αγώνα?
Έχουν πει στις 19/2 , αλλά ακόμα επίσημη ανακοίνωση δεν έχει γίνει.
Εδώ θα μου πεις έχει ξεκινήσει και καλά το κύπελλο Ελλάδας και η εγκύκλιος δεν έχει βγει ακόμα.
Μιλάμε για οργάνωση όχι αστεία ....😢
 
Έχουν πει στις 19/2 , αλλά ακόμα επίσημη ανακοίνωση δεν έχει γίνει.
Εδώ θα μου πεις έχει ξεκινήσει και καλά το κύπελλο Ελλάδας και η εγκύκλιος δεν έχει βγει ακόμα.
Μιλάμε για οργάνωση όχι αστεία ....😢
Ευχαριστώ Γιώργο! Αν βρω παρέα ίσως ανέβω. Γιατί μόνος μου θέλω ένα 300αρι για πρωινό,😭
 
Έχουν πει στις 19/2 , αλλά ακόμα επίσημη ανακοίνωση δεν έχει γίνει.
Εδώ θα μου πεις έχει ξεκινήσει και καλά το κύπελλο Ελλάδας και η εγκύκλιος δεν έχει βγει ακόμα.
Μιλάμε για οργάνωση όχι αστεία ....😢

Πιο επίσημο πεθαίνεις! 😂😂😂006F592E-8480-4C02-956B-AFCDC5104EC9.jpeg
 
Πήγες,τα έριξες?
Πήγα σήμερα Άρη.. Θέλω να δω όλοι αυτοί που λένε ότι είναι για 99 και 100 με πόσα θα κλείσουν.. Γιατί σήμερα που είχε λίγο αέρα δεν ήταν τόσο εύκολα.. Ή εγώ είμαι ρεαλιστής ή οι άλλοι δεν ξέρουν ακόμα να προβλέπουν την δυσκολία και τις συνθήκες ενός αγώνα.
 
Πήγα σήμερα Άρη.. Θέλω να δω όλοι αυτοί που λένε ότι είναι για 99 και 100 με πόσα θα κλείσουν.. Γιατί σήμερα που είχε λίγο αέρα δεν ήταν τόσο εύκολα.. Ή εγώ είμαι ρεαλιστής ή οι άλλοι δεν ξέρουν ακόμα να προβλέπουν την δυσκολία και τις συνθήκες ενός αγώνα.
Θελω πρόβλεψη το σαββατο ... Αν δεν πέσεις μέσα κάτι γίνεται με σένα...
Στις 420 συμμετοχες έπεσες διάνα για τον νικητή! Αν δεν πείς τι θα γίνει εδώ ...δεν ξέρω..κάτι παίζει με σενα..

Γιατί σήμερα που είχε λίγο αέρα
Εγω τα έριξα με ιδανικές συνθήκες και δεν ξέρω αν άλλαξαν κάτι.
Πιατο πάνω από 25 max 30 μ δεν υπήρχε.
 
Θελω πρόβλεψη το σαββατο ... Αν δεν πέσεις μέσα κάτι γίνεται με σένα...
Στις 420 συμμετοχες έπεσες διάνα για τον νικητή! Αν δεν πείς τι θα γίνει εδώ ...δεν ξέρω..κάτι παίζει με σενα..


Εγω τα έριξα με ιδανικές συνθήκες και δεν ξέρω αν άλλαξαν κάτι.
Πιατο πάνω από 25 max 30 μ δεν υπήρχε.
Τι πρόβλεψη θες? Πες μου αν είναι να βάλω μπροστά το μοντέλο πρόβλεψης να μου πει!
 
Back
Top