Ata Arms Team

Σ'ευχαριστω Μαριε τα δυο τελευταια που εγραψες ειναι τα βασικα χαρακτηριστικα μου με ολα τα θετικα και αρνητικα που συνεπαγονται απο αυτα...
ισως μπορω να σε βοηθησω με την αποθηκη μπορεις να βαλεις φωτο ?
 
Ισως εννοει αυτο https://www.pervolarakis.gr/el/proionta/opla-1/imiaytomates-karampines/ata-arms-neo-woodcock αλλα δεν ξερω αν ειναι το νεο μοντελο...
Αυτό είναι δεν υπήρχε και ήρθε είχα πάρει τη dispan προ καιρού και με πήραν οι ίδιοι πριν λίγες μέρες ότι το έφεραν αν θέλω να το δω καθώς με ενημέρωσαν και την τιμή.Ενα μπενελι με ωραιότερη λαβή και γωνίες και όπως πρέπει 70αρα θαλάμη.
 
Αυτό είναι δεν υπήρχε και ήρθε είχα πάρει τη dispan προ καιρού και με πήραν οι ίδιοι πριν λίγες μέρες ότι το έφεραν αν θέλω να το δω καθώς με ενημέρωσαν και την τιμή.Ενα μπενελι με ωραιότερη λαβή και γωνίες και όπως πρέπει 70αρα θαλάμη.
Ωραιο φαινεται... 700 ευρω ειχα παρει την Benelli την Becaccia πριν 10 χρονια μεταχειρισμενη... ωραιο ζυγισμα ελαφρυ και μηχανισμος κλειστρου ο κορυφαιος για μενα απο οσα κυνηγετικα αυτογεμη εχω δει... με την κανη ειχα κατι θεματακια αλλα τα λυσαμε...
 
ισως μπορω να σε βοηθησω με την αποθηκη μπορεις να βαλεις φωτο ?
Βαγγελη ιδου οι φωτο,εχεις καμμια καλη IMG_20220802_175055_1.jpgIMG_20220802_175105_1.jpgIMG_20220802_175114_1.jpgIMG_20220802_175129.jpgIMG_20220802_175137_1.jpgιδεα?
Εξ.διαμετρος 25,5mm διαμετρος στο σκαλοπατι 24,9 ολικο μηκος 34cm απο τη μερια που βιδωνει η βιδα τετραγωνικο σπειρωμα με βημα 2mm απο τη μερια που βιδωνει στη βαση βαριομουν να φερω το σπειρομετρο(λογικα μετρικο θα ειναι λεπτοπασσο) απο την αποθηκη αλλα αμα θελεις αυριο το μετραω...Ευχαριστω για το χρονο σου
 
ATA prince army

20 χρονια

IMG_20220804_154752.jpg

Όσο για τις ζημιές που λες, πιστευω οτι κάπου το περιμενες κ εσυ κ ειδικά εκείνες της εποχές που μόλις είχαν εμφανιστεί τα διάφορα φθηνα κ αμφιβόλου ποιοτητας τουρκικα ...
 
Back
Top