Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι Παναγιώτη, μάγκνουμ είναι και το πήρα μεταχειρισμένο πριν τρία χρόνια, αλλά του κουτιού, είχε ρίξει το πολύ δύο κουτιά φυσίγγια όλα κι όλα. Με τη θήκη του αγρατσούνιστη, πλήρη αξεσουάρ, χαρτιά, κλπ., Το είχε δει τότε ο Βαγγέλης και το είχε περιποιηθεί, λίπανση εξωλκέων κλπ.
View attachment 46860View attachment 46861View attachment 46862
Το είχα πάρει σε μεγάλη ευκαιρία, στο 40% της ονομαστικής του αξίας.
Πολύ ωραίο Παντελή ,να το χαίρεσαι.Ειναι όπλο που θα με ενδιέφερε και εμένα να αποκτήσω κάποια στιγμή και στις προδιαγραφές που είναι το δικό σου,αλλά από τη μια έχω 5 όπλα από την άλλη είμαι και αριστερόχειρας .Που να βρεις αριστερό όπλο και όπως το θέλεις , εκτός από καινούργιο.
 
Πολύ ωραίο Παντελή ,να το χαίρεσαι.Ειναι όπλο που θα με ενδιέφερε και εμένα να αποκτήσω κάποια στιγμή και στις προδιαγραφές που είναι το δικό σου,αλλά από τη μια έχω 5 όπλα από την άλλη είμαι και αριστερόχειρας .Που να βρεις αριστερό όπλο και όπως το θέλεις , εκτός από καινούργιο.
Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη, αλλά αν θυμάσαι κι εγώ αριστερά επωμίζω. Το κοντάκι ήταν δεξί και το γύρισα, ο Βαγγέλης, όπως και κάποιοι άλλοι, έχει πρέσα. Κάποια στιγμή βρήκα και ένα ρυθμιζόμενο κοντάκι, αλλά μετά έμπλεξα με ένα Benelli 828 που ρυθμίζεται με φλάντζες όπως οι καραμπίνες...
 
Ειναι λιγο τσιμπημενα για τα κυβικά μου.
Οντως ειναι τσιμπημενα. Ομως απ οτι λενε τα παιδιά ειναι παρα πολυ καλα. Εγω τελικά παραγγειλα ενα gemini lm εσω εξω non ported για τη vitoria μου. Ο λογος που το πηρα ειναι για ευκολία γιατι ξεβιδωνει χωρις κλειδί για συντηρηση και γιατι μου αρεσει και οπτικα στο οπλο. Τωρα για συγκεντρωσεις και αποδοση δε μπορω να πω. Αμα φτασω σε επιπεδο να ψαχνομαι για το 5% που θα μου δωσει παραπανω καποιο τσοκ, τοτε ισως να μη χρειαζομαι αλλα τσοκ. ;)
 
Οντως ειναι τσιμπημενα. Ομως απ οτι λενε τα παιδιά ειναι παρα πολυ καλα. Εγω τελικά παραγγειλα ενα gemini lm εσω εξω non ported για τη vitoria μου. Ο λογος που το πηρα ειναι για ευκολία γιατι ξεβιδωνει χωρις κλειδί για συντηρηση και γιατι μου αρεσει και οπτικα στο οπλο. Τωρα για συγκεντρωσεις και αποδοση δε μπορω να πω. Αμα φτασω σε επιπεδο να ψαχνομαι για το 5% που θα μου δωσει παραπανω καποιο τσοκ, τοτε ισως να μη χρειαζομαι αλλα τσοκ. ;)
Αμα τα δοκιμασεις σφύρα μου σε παρακαλώ.
 
Αμα τα δοκιμασεις σφύρα μου σε παρακαλώ.
Γιαννη θα ποσταρω φωτο απο τουφεκια σε χαρτονι 1Χ1. Θελω κι εγω να δω τι συγκεντρωση κανει με 28γρ 7 1/2, που σκοπευω να χρησιμοποιησω σε τσιχλα και στη vitoria και στο δικανακι μου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top