Ιδανικό νούμερο σκαγιού για πρασινοκέφαλα

Πρασινοκέφαλα, τι σκάγια βάζουμε στο πρώτο φυσίγγι και τι στο δεύτερο ;


  • Total voters
    58
  • Poll closed .
Θα σου κάνει μήνυση για παρενόχληση‼️εκτός κ αν κυνηγάς σε χαμάμ‼️
Σοβαρά τώρα. Πιστεύετε ότι οτιδήποτε, μέχρι μεγέθους αλεπούς, στα 15 μέτρα με 9αρι, υπάρχει περίπτωση να ζήσει;
Γιάννη δεν μιλήσαμε για θερμοκρασίες, ας υποθέσουμε λογικά πράγματα λοιπόν και όχι μείον 10...
 
Last edited:
Σοβαρά τώρα. Πιστεύετε ότι οτιδήποτε, μέχρι μεγέθους αλεπούς, στα 15 μέτρα με 9αρι, υπάρχει περίπτωση να ζήσει;
Γιάννη δεν μιλήσαμε για θερμοκρασίες, ας υποθέσουμε λογικά πράγματα λοιπόν και όχι μείον 10...
Μόλις είπες την λέξη κλειδί..!!!
 
Σοβαρά τώρα. Πιστεύετε ότι οτιδήποτε, μέχρι μεγέθους αλεπούς, στα 15 μέτρα με 9αρι, υπάρχει περίπτωση να ζήσει;
Γιάννη δεν μιλήσαμε για θερμοκρασίες, ας υποθέσουμε λογικά πράγματα λοιπόν και όχι μείον 10...
Σε κατσίκι άμα ρίξεις στα 15 στο λαιμό θα ψάχνεις σουβλα
 
Σοβαρά τώρα. Πιστεύετε ότι οτιδήποτε, μέχρι μεγέθους αλεπούς, στα 15 μέτρα με 9αρι, υπάρχει περίπτωση να ζήσει;
Γιάννη δεν μιλήσαμε για θερμοκρασίες, ας υποθέσουμε λογικά πράγματα λοιπόν και όχι μείον 10...
Στα 20+ έχω ρίξει σε πρασινο με gm3 διασπορας 9αρι του Κυργια κ έπεσε. Ζωντανό αλλά έπεσε.
Στα 15-20 μέτρα με συγκεντρωτήρα δεν ζει τπτ.
 
Σοβαρά τώρα. Πιστεύετε ότι οτιδήποτε, μέχρι μεγέθους αλεπούς, στα 15 μέτρα με 9αρι, υπάρχει περίπτωση να ζήσει;
Γιάννη δεν μιλήσαμε για θερμοκρασίες, ας υποθέσουμε λογικά πράγματα λοιπόν και όχι μείον 10...
Κυριάκο, άσε να πει και κανένας άλλος, γιατί εμείς μετά τις μπύρες μπορεί να βλέπουμε και τα 6αρια...ανάποδα!
 
Μιλάμε για πρώτο δεύτερο φυσίγγι ... θα βάζατε 9άρι πρώτο φυσίγγι σε πόστο για πρασίνια ... ???
Ημέρα οι τουφεκιές, όχι όλο το 24ωρο
peng
Δεν νομίζω να το κάνει κάποιος ο οποίος έχει κυνηγήσει αυτό το παπι ούτε πρώτο ούτε τίποτα σε ημερήσιο
 
Μιλάμε για πρώτο δεύτερο φυσίγγι ... θα βάζατε 9άρι πρώτο φυσίγγι σε πόστο για πρασίνια ... ???
Ημέρα οι τουφεκιές, όχι όλο το 24ωρο
peng
Όχι.
Άλλο όμως λέμε. Κάποιοι συνάδελφοι θεωρούν ότι δεν πέφτει το πράσινο με 9αρι στα 15 μ!!!
Αν σε έβαζα στο πόστο και σου έλεγα θα σου περάσουν 10 πράσινα, μονά, και θα ρίχνεις μια ντουφεκιά στο καθένα. Θα διαλέξεις αν θα ρίχνεις 9αρια ή 3άρια.
Τί θα διάλεγες; Πες μου 3αρι να πηδηχτώ από το παράθυρο.
 
Back
Top