Γάντια για το κυνήγι...

Πάντως tracking number ακόμα δεν στείλανε και γενικά δεν έχουν στείλει τίποτα όσον αφορά την παραγγελία λες και δεν έγινε ποτέ...
Τέλη θα σε ειδοποιήσει η DHL μόλις μπει Ελλάδα. Αυτό γινόταν σε εμένα. Βασικά λάμβανα από τους Φινλανδούς πρώτα ενημερωτικά email επιβεβαίωσης παραγγελίας, μετά επιβεβαίωσης πληρωμής, μετά παράδοσης απο αυτούς στην ταχυμεταφορική. Και μου ερχόταν μήνυμα μετά από μια μέρα απο την DHL με λεπτομέριες και tracking και όλα.
 
Τέλη θα σε ειδοποιήσει η DHL μόλις μπει Ελλάδα. Αυτό γινόταν σε εμένα. Βασικά λάμβανα από τους Φινλανδούς πρώτα ενημερωτικά email επιβεβαίωσης παραγγελίας, μετά επιβεβαίωσης πληρωμής, μετά παράδοσης απο αυτούς στην ταχυμεταφορική. Και μου ερχόταν μήνυμα μετά από μια μέρα απο την DHL με λεπτομέριες και tracking και όλα.
Τίποτα ακόμα δεν έχει έρθει αλλά το χρήμα τραβήχτηκε αχχαχαχα
Πήρες το dry,εγώ για το grip λεω
Ναι βλέπω ότι δεν υπάρχει είναι και σε προσφορά
 
Μπήκα κ εγώ ...κ μου λέει ..σε πρόλαβαν άλλοι...παπαλα‼️
Ναι βλέπω ότι δεν υπάρχει είναι και σε προσφορά

Γενικά τα stock και οι προσφορές τους εξαφανίζονται αμέσως. Αλλά μετά από λίγο ξανάρχονται.
 
Μακάρι φίλε μου αλλά ακόμα δεν φαίνεται ότι έχω κάνει την παραγγελία δεν με έχουν ενημέρωση για τίποτα
Όπως σου είπε και ο Παντελής πιό πάνω, ενημερώνουν με το tracking number και παρακολουθείς που βρίσκεται η παραγγελία σου ανά πάσα στιγμή!. Παρόλα αυτά, μην ανησυχείς, έχω κάνει και εγώ αγορά από εκεί και σε τρείς ημέρες είχα παραλάβει στην πόρτα μου με DHL.
 
Όπως σου είπε και ο Παντελής πιό πάνω, ενημερώνουν με το tracking number και παρακολουθείς που βρίσκεται η παραγγελία σου ανά πάσα στιγμή!. Παρόλα αυτά, μην ανησυχείς, έχω κάνει και εγώ αγορά από εκεί και σε τρείς ημέρες είχα παραλάβει στην πόρτα μου με DHL.
Οπότε για την θα περιμένω αν δεν δω κίνηση από εβδομάδα θα στείλω ένα email να δω τι γίνεται
 
Μακάρι φίλε μου αλλά ακόμα δεν φαίνεται ότι έχω κάνει την παραγγελία δεν με έχουν ενημέρωση για τίποτα
Τέλη μήπως τα μηνύματα πήγαν στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία (spam); Δεν γίνεται να μην έχουν στείλει έστω ότι έλαβαν την παραγγελία, αφού αυτό είναι αυτοματοποιημένο με το που πατάς το κουμπί της παραγγελίας... Για ψάξε το φάκελο να δεις
 
Ποια πήρες ? Αυτά που μου σύστησες πολύ καλά !!!
Τα ridge dry desolve veil φίλε μου ήταν σε απόθεμα έγραφε για αυτό τα πήρα τα παρακολουθούσα και τώρα τα βάλανε και τα τσιμπίσα....
Για πες όλα κομπλέ σε θέμα κρύου και βολικοτητας?
 
Τα ridge dry desolve veil φίλε μου ήταν σε απόθεμα έγραφε για αυτό τα πήρα τα παρακολουθούσα και τώρα τα βάλανε και τα τσιμπίσα....
Για πες όλα κομπλέ σε θέμα κρύου και βολικοτητας?
Τέλη ελάχιστες φορές τα φόρεσα (τις περισσότερες τώρα τελευταία) και όλα κομπλέ.
Και ο σκούφος γαζώνει ...
 
μολτσα
Δεν γνωρίζω κύριε τον παραπάνω όρο.
Κάνετε μετάφραση στα Ελληνικά περικαλώ

ps
Άστο το βρήκα
μόλτσα η: μόλιτσα, ο σκόρος, μικρό έντομο που τρέφεται με μάλλινες ίνες και προξενεί καταστροφές σε μάλλινα υφάσματα και στρωσίδια
 
Last edited:
Back
Top