Breda Team

Πάυλο η 930 απο ανάκρουση σε σχέση με την l4s τι λέει; Ειχα δει την 930 απο κοντά πολύ ωραίο όπλο.
η l4s είναι βούτηρο δεν μπορώ να την συγκρίνω με την αδράνεια,,όσο δουλεύω την 930 σκοπευτήριο με τα βαρίδια στα 3470γρ είναι σχεδόν ίδιες ( πάλι υπερτερεί η l4s ) τώρα που την κυνηγάω στα 3260 την καταλαβαίνω περισσότερο,,ρίχνει όμως πιο ξεκούραστα από benelli supersport από ethos από be diamond που έχουμε συγκρίνει όταν τις είχαν κολλητοί

ψάχνω κοντάκι comfort να αγοράσω,έχουν κάνει την μετατροπή φίλοι και μου λένε έχει γίνει βούτηρο στην ριξιά της..θα δείξει !
 
Λοιπόν η μπενελι είχε 133 σκάγια σύνολο από τα οποία πέρασαν διαμπερές τα 40.η 1187 είχε σύνολο 132 με διαμπερές 53. Η 1100 είχε 117 με 65 διαμπερές και η Μπρέντα 157 σκάγια με 117 διαμπερές.κουφαθηκα τέλειος .....
Εδώ βλέπουμε μια τεράστια διαφορά υπέρ της μπρεντα. Απίστευτο....

Την πουλας;

Χαχαχα
 
Ρε τι κάνει ο 18.2 με κλασικό 3.5εκ κώνο .Κάτι ήξεραν και στην Μπερέτα που έφτιαχναν ένα διάστημα την stone coat με 18.2 για μακρινές τουφεκιές . Βέβαια ένα φυσίγγι δεν λέει κάτι ,αλλά λέει και πολλά όταν έχει μεγ ταχ και συγκέντρωση και σε φυσίγγι όχι και λίγων γρ παρόλο του στενού αυλού.Πυραυλος το b12i με διπλά σκάγια στη διατρηση.
 
Ρε τι κάνει ο 18.2 με κλασικό 3.5εκ κώνο .Κάτι ήξεραν και στην Μπερέτα που έφτιαχναν ένα διάστημα την stone coat με 18.2 για μακρινές τουφεκιές . Βέβαια ένα φυσίγγι δεν λέει κάτι ,αλλά λέει και πολλά όταν έχει μεγ ταχ και συγκέντρωση και σε φυσίγγι όχι και λίγων γρ παρόλο του στενού αυλού.Πυραυλος το b12i με διπλά σκάγια στη διατρηση.
Πράγματι δεν το περίμενα με τίποτα . ευχάριστη έκπληξη.
 
η l4s είναι βούτηρο δεν μπορώ να την συγκρίνω με την αδράνεια,,όσο δουλεύω την 930 σκοπευτήριο με τα βαρίδια στα 3470γρ είναι σχεδόν ίδιες ( πάλι υπερτερεί η l4s ) τώρα που την κυνηγάω στα 3260 την καταλαβαίνω περισσότερο,,ρίχνει όμως πιο ξεκούραστα από benelli supersport από ethos από be diamond που έχουμε συγκρίνει όταν τις είχαν κολλητοί

ψάχνω κοντάκι comfort να αγοράσω,έχουν κάνει την μετατροπή φίλοι και μου λένε έχει γίνει βούτηρο στην ριξιά της..θα δείξει !
Ισχυει Παύλο,εγώ έβαλα στην evo που είναι 2,950gr από ss κοντάκι και πάπια και έγινε σχεδόν Φλομπέρ....
 
Παύλο η δικιά μου έχει 3,5 κώνο
Σταύρο μου, πήρες ένα ωραίο τουφέκι, κοίτα να το ευχαριστηθεις και μη χαλιεσαι με κώνους και αυλούς η Breda ξέρει πολύ καλά τι κάνει. Δεν λέω, εσύ ήθελες κάτι άλλο και έχεις δίκιο. Σου κάθεται καλά το όπλο στην επωμιση; Εκεί θα επικεντρώνομουν εγώ.
 
Ισχυει Παύλο,εγώ έβαλα στην evo που είναι 2,950gr από ss κοντάκι και πάπια και έγινε σχεδόν Φλομπέρ....
Τάκη αν πέσεις σε καμία αγγελία ή βρείς κάτι στείλε μου,,κοντάκι από M2 ή Crio Comfort και πάπια την μεγάλη σαν της Crio Comfort όχι την κοντή της M2
 
Back
Top