Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλορίζικη . Έχω την st από τις πρώτες με αυλό 18,3. Φέτος την έφερα στα μέτρα μου με νέο κοντάκι και αγάπησα ξανα το όπλο . Τις δίνουν περισσότερο για το βάρος.
Αν ανατρέξεις στις σελίδες κοντά Μάη Απρίλη είχα κάνει μια μικρή παρουσίαση
Φίλε καλημέρα και καλή χρονιά, διάβασα την ανάρτηση σου για την 390. Πολύ πρόσφατα πήρα μια AL 390, μήπως θα μπορούσες να μου πεις τι φυσιγγια σου δουλεύει καλα; (Για τσίχλες, τρυγόνια και φασσες ) Σε ευχαριστώ.
 
Φίλε καλημέρα και καλή χρονιά, διάβασα την ανάρτηση σου για την 390. Πολύ πρόσφατα πήρα μια AL 390, μήπως θα μπορούσες να μου πεις τι φυσιγγια σου δουλεύει καλα; (Για τσίχλες, τρυγόνια και φασσες ) Σε ευχαριστώ.
Λαμπρό,Ρουμελιώτης,nsi, Oscar
Γενικά με την δική μου δεν είχα θέμα με φυσίγγια.αυλο 18,4
 
Φίλε καλημέρα και καλή χρονιά, διάβασα την ανάρτηση σου για την 390. Πολύ πρόσφατα πήρα μια AL 390, μήπως θα μπορούσες να μου πεις τι φυσιγγια σου δουλεύει καλα; (Για τσίχλες, τρυγόνια και φασσες ) Σε ευχαριστώ.
Express 32-34,neo velox,Imperial 28-32,ρουμελιωτησ 32,j&b light,δουβρης 32,b&p mb32,f2,mb 36extra,λαμπρο καφε,rc4,oscar...
 
Δυστυχώς αυτό με την εγγύηση δεν στο δίνει κανείς στην Ελλαδα!!!εγώ όμως έχω κάνει σε 2 όπλα και τα όπλα έγιναν το κάτι αλλο!!!
Θα μπορούσες να πεις λεπτομέρειες για το που τα έφτιαξες, πόσο στοίχισαν, και μήκος κωνου πριν και μετα; Ευχαριστώ.
 
Σημερα τελικα πηρα τη μπερεττα στα γουρουνια ετρεξα απο δω ετρεξα απο κει τελεικα περασε απ το διπλανο καρτερι το γουρουνι και δε το πηρε και χαμπαρι αχαχαχαχαχαχα ειναι και γκαντεμο
ρε συ με τον μητσο ειχες παει
 
Απο σημερα μελος στο Beretta team με την 391 teknys. Η χαρα μου για το νεο μου αποκτημα, τεραστια!! :D

Εχω μια ερωτηση και θελω τα φωτα σας!!
Την πηρα μονο με το 4αρι τσοκ μιας και τα αλλα δεν υπηρχαν και σκεφτομαι οτι θα χρειαστω και ενα πιο κλειστο.
Παντα με εντυπωσιαζαν σαν ιδεα αλλα και απ τα γραφομενα σας τα τσοκ φρενου, αξιζει να το προτιμησω η να παρω ενα
2 αστρα π.χ. της Beretta
 

Attachments

  • 20220112_180817.jpg
    20220112_180817.jpg
    220,5 KB · Προβολές: 65
  • 20220112_181206.jpg
    20220112_181206.jpg
    227,4 KB · Προβολές: 64
Απο σημερα μελος στο Beretta team με την 391 teknys. Η χαρα μου για το νεο μου αποκτημα, τεραστια!! :D

Εχω μια ερωτηση και θελω τα φωτα σας!!
Την πηρα μονο με το 4αρι τσοκ μιας και τα αλλα δεν υπηρχαν και σκεφτομαι οτι θα χρειαστω και ενα πιο κλειστο.
Παντα με εντυπωσιαζαν σαν ιδεα αλλα και απ τα γραφομενα σας τα τσοκ φρενου, αξιζει να το προτιμησω η να παρω ενα
2 αστρα π.χ. της Beretta
Ωραίο όπλο το είχα 10+ χρόνια.
Πολύ ωραία και τα ξύλα του που σίγουρα δεν μοιάζουν με τα στάνταρ.

Το όπλο έχει σαν προίκα 5 τσοκ.
Τώρα γιατί το πήρες με ένα δεν ξέρω.

Τη βαλίτσα του στην εδωσαν;

Αν όχι πάρε τηλ αυτόν που στο πούλησε και πες του να στα δώσει.

Εκτός αν το πήρες πολύ φθηνά.

Σε τι τιμη το πηρες;
 
Ωραίο όπλο το είχα 10+ χρόνια.
Πολύ ωραία και τα ξύλα του που σίγουρα δεν μοιάζουν με τα στάνταρ.

Το όπλο έχει σαν προίκα 5 τσοκ.
Τώρα γιατί το πήρες με ένα δεν ξέρω.

Τη βαλίτσα του στην εδωσαν;

Αν όχι πάρε τηλ αυτόν που στο πούλησε και πες του να στα δώσει.

Εκτός αν το πήρες πολύ φθηνά.

Σε τι τιμη το πηρες;
την βαλιτσα την εχω, τα εχασε τα αλλα τσοκ ο προηγουμενος αλλα δεν με πειραζει καθολου, εχουν αφαιρεθει σαν αξια και τα 4 απ την τιμη
 
την βαλιτσα την εχω, τα εχασε τα αλλα τσοκ ο προηγουμενος αλλα δεν με πειραζει καθολου, εχουν αφαιρεθει σαν αξια και τα 4 απ την τιμη
Μάλιστα.

Το όπλο είναι άψογο.

Αν θες πες και πόσο το πήρες να δούμε αν έκανες καλό deal.
 
Απο σημερα μελος στο Beretta team με την 391 teknys. Η χαρα μου για το νεο μου αποκτημα, τεραστια!! :D

Εχω μια ερωτηση και θελω τα φωτα σας!!
Την πηρα μονο με το 4αρι τσοκ μιας και τα αλλα δεν υπηρχαν και σκεφτομαι οτι θα χρειαστω και ενα πιο κλειστο.
Παντα με εντυπωσιαζαν σαν ιδεα αλλα και απ τα γραφομενα σας τα τσοκ φρενου, αξιζει να το προτιμησω η να παρω ενα
2 αστρα π.χ. της Beretta
Με αυλό 18,6 ή 18,4. Καλύτερα να αγοράσεις τα τσοκ της beretta τα υπόλοιπα σου προτείνω.
 
Μάλιστα.

Το όπλο είναι άψογο.

Αν θες πες και πόσο το πήρες να δούμε αν έκανες καλό deal.
Ηταν πολυ καλο deal :)
Με αυλό 18,6 ή 18,4. Καλύτερα να αγοράσεις τα τσοκ της beretta τα υπόλοιπα σου προτείνω.
18.6 optima plus και 66cm μηκος καννης
 
Απο σημερα μελος στο Beretta team με την 391 teknys. Η χαρα μου για το νεο μου αποκτημα, τεραστια!! :D

Εχω μια ερωτηση και θελω τα φωτα σας!!
Την πηρα μονο με το 4αρι τσοκ μιας και τα αλλα δεν υπηρχαν και σκεφτομαι οτι θα χρειαστω και ενα πιο κλειστο.
Παντα με εντυπωσιαζαν σαν ιδεα αλλα και απ τα γραφομενα σας τα τσοκ φρενου, αξιζει να το προτιμησω η να παρω ενα
2 αστρα π.χ. της Beretta
Καλορίζικη φίλε πολύ όμορφο και αξιόπιστο όπλο το θέμα τσοκ είναι το πόσο διαθέτεις .Μπορείς να βρεις και στο car μεταχειρισμένα τσοκ για αυτό το όπλο σε τιμές πολύ καλές αλλιώς ρωτά κάποιον που το έχει και έχει brain αν είναι ικανοποιημένος να πάρεις ένα mr η ένα tm για να καλύπτεις μεγαλύτερο εύρος αποστάσεων και να μην μπλέκεται με πολλά τσοκ .Νομίζω πως αυτή δεν είναι οπτιμα έχει στενότερο αυλό .Όπως και να χει πολύ ωραία αγορά .
 
Απο σημερα μελος στο Beretta team με την 391 teknys. Η χαρα μου για το νεο μου αποκτημα, τεραστια!! :D

Εχω μια ερωτηση και θελω τα φωτα σας!!
Την πηρα μονο με το 4αρι τσοκ μιας και τα αλλα δεν υπηρχαν και σκεφτομαι οτι θα χρειαστω και ενα πιο κλειστο.
Παντα με εντυπωσιαζαν σαν ιδεα αλλα και απ τα γραφομενα σας τα τσοκ φρενου, αξιζει να το προτιμησω η να παρω ενα
2 αστρα π.χ. της Beretta
Καλοντουφεκη και καλά κυνήγια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top