Τουρκικά όπλα

Κι εγώ είχα beretta 391 stonecoat titanium zirconium και μου έσπασε ο μοχλός από κει που οπλίζουμε το μισό κομμάτι στα 10 χρόνια και τον Αλλάξα με 10 ευρώ.

Σιγά....μηχανήματα είναι κι αυτά.

Θα πω ότι δεν ήταν καλό όπλο γι αυτο;

Γαμω τα όπλα ήταν.
Στελιο αλλο να μας σπασει το νυχι και αλλο να παθουμε ανακοπη καρδιας ρε φιλε αχαχαχχα
 
I don't think that this is aplyed intividual to every shotgun unit but only to a sample shotgun that is from a serial line of probuction given that all rest are the same specifications
yes, not all of them are subjected to all tests, this application is valid for most foreign brands, not only for Turkish weapons.
 

Attachments

  • Screenshot_20220102-083437.png
    Screenshot_20220102-083437.png
    840,5 KB · Προβολές: 55
  • Screenshot_20220102-084232.png
    Screenshot_20220102-084232.png
    789 KB · Προβολές: 55
Στελιο εσυ ετσι που προσεχεις τα οπλα ρε φιλε τι να παθουνε εχεις περασει και την κορη οφθαλμου που λενε φιλικα το λεω! στο ιντρνετ κατι καραμπινες ρωσιας τουρκιας δε βγαζουνε τα 2000 φυσιηγγια να το πω ετσι απλα ψαξτε και θα δειτε ρωσικα βιντεο με ατα αρμσαν μπαικαλ χατσαν οπως και διαφορα κειμενα και ενα μυστικο απο μενα και πολλα ειναι απο αντιπροσοπους αυτων των οπλων

Πρεπει να ειναι απο αντιπροσωπο
 
Ρίξτε μια ματιά εδώ

https://www.cip-bobp.org/en/epreuves-video

Ειδικά στο βίντεο 8 - Failures at Proof

Όπλα έτοιμα για πελάτες ...

Άλλο πράγμα το φτηνό εργατικό δυναμικό, άλλο το φινίρισμα, άλλο οι βλάβες, άλλο οι εμπλοκές και τελείως διαφορετικό η σωματική ακεραιότητα ...
 
Δεν είδες ρε Βασίλη σε αυτή τη χώρα ότι για μια σφραγίδα πρέπει να λαδωσεις καμία 15αρια και να περιμένεις και κάνα 6αμηνο και εσύ επιμένεις ακόμη θέλω σφραγίδα τι να σου πω ρε αδερφέ
Φίλε, η πλάκα, πλάκα αλλά μερικά πράγματα είναι αδιαπραγμάτευτα.
Ενδιαφερόμουν να αγοράσω ένα τούρκικο για να ξεκινήσει σκοποβολή ο μικρός αλλά με αυτά που βλέπω και διαβάζω ούτε με σφαίρες.
Θα στεναχωρήσω τους λάτρεις των τούρκικων αλλά τα ωραία ξύλα και η απροβλημάτιστη λειτουργία έρχονται σε δεύτερη μοίρα από την ασφάλεια.
Αν δεν δω σφραγιδούλα cip s πάνω στις κάνες τούρκος γιοκ για εμένα.

Είμαι "by the book" τύπος, τι να κάνω ;;;
 
Φίλε, η πλάκα, πλάκα αλλά μερικά πράγματα είναι αδιαπραγμάτευτα.
Ενδιαφερόμουν να αγοράσω ένα τούρκικο για να ξεκινήσει σκοποβολή ο μικρός αλλά με αυτά που βλέπω και διαβάζω ούτε με σφαίρες.
Θα στεναχωρήσω τους λάτρεις των τούρκικων αλλά τα ωραία ξύλα και η απροβλημάτιστη λειτουργία έρχονται σε δεύτερη μοίρα από την ασφάλεια.
Αν δεν δω σφραγιδούλα cip s πάνω στις κάνες τούρκος γιοκ για εμένα.

Είμαι "by the book" τύπος, τι να κάνω ;;;
Χιλιες φορες μια ρωσιδα 153 να κανει και μπρατσα ο μικρος
 
Back
Top