Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αλαμάνος έβγαλε δικά του φυσίγγια Ξανά...!
Μου έστειλε μια προσφορά....

Του λέω κΥρ Σωτήρη με τι πυρίτιδα έχουν μου λέει Nobel sport ...του λέω τι; Μου λέει nobel sport του αααα του λεω ντσξει ευχαριστώ καλό βράδυ...

Όχι ELEY
Πριν αρκετα χρόνια ειχαμε παει φιλιατρα-γαργαλιανους και τα πουλια ηταν εκατονταδες εκεινη τη μερα.
Στο πρωινο καρτερι εχω παρει καμια 15αρια και ο φιλος δίπλα που εριχνε κατι γκραν πρι αν τα λεω καλα δεν αφησε αγιο, καντηλι, εικονισμα που να μην κατεβασει ξεπουπουλιαζοντας ολες τις κιχλες του νομου. Μακρια ο κυρ Σωτήρης κατα την ταπεινη μου αποψη
 
Αλαμάνος έβγαλε δικά του φυσίγγια Ξανά...!
Μου έστειλε μια προσφορά....

Του λέω κΥρ Σωτήρη με τι πυρίτιδα έχουν μου λέει Nobel sport ...του λέω τι; Μου λέει nobel sport του αααα του λεω ντσξει ευχαριστώ καλό βράδυ...

Όχι ELEY
Αυτή τη μυστικοπάθεια για τα υλικά ενός φυσιγγιου δεν μπορώ να την καταλάβω.Λες και είναι δύσκολο να ανοίξει ένα αυτός που θα τα αγοράσει και να δει τα υλικά.Εκτος και αν δεν γνώριζε ο συγκεκριμένος.

Τώρα με τι φυσίγγια τις κυνηγάς Πάνο;
 
Προσπάθησα να του απαντήσω και εγώ στο μύνημα, μάλλον στέλνει σε όσους τον έχουν στο FB, αλλά δεν υποστηρίζει απάντηση ο αποστολέας, έτσι μου γράφει.
Μου έστειλε και εμένα!. Ίσως γιατί επρόπερσυ είχα ψωνίσει κάτι χιλιάδες απο αυτόν!.
 
Αυτή τη μυστικοπάθεια για τα υλικά ενός φυσιγγιου δεν μπορώ να την καταλάβω.Λες και είναι δύσκολο να ανοίξει ένα αυτός που θα τα αγοράσει και να δει τα υλικά.Εκτος και αν δεν γνώριζε ο συγκεκριμένος.

Τώρα με τι φυσίγγια τις κυνηγάς Πάνο;
Εγώ σου λέω δεν ξέρει διότι δεν τα φτιάχνει κιόλας αυτός. Είναι δεδομένο το ξέρω αρκετα καλά .. το μόνο που τον νοιάζει είναι το εξής λέει στη εταιρεία που του τα φτιάχνει θέλω το πιο οικονομικό φυσιγγη που μπορείς να μου φτιάξεις. Αυτό λέει ούτε τον νοιάζει τι έχει ....κοπριαααααααα έχει με λίγο άχυρο χαχαχαχαχα
 
Εγώ σου λέω δεν ξέρει διότι δεν τα φτιάχνει κιόλας αυτός. Είναι δεδομένο το ξέρω αρκετα καλά .. το μόνο που τον νοιάζει είναι το εξής λέει στη εταιρεία που του τα φτιάχνει θέλω το πιο οικονομικό φυσιγγη που μπορείς να μου φτιάξεις. Αυτό λέει ούτε τον νοιάζει τι έχει ....κοπριαααααααα έχει με λίγο άχυρο χαχαχαχαχα
Κατάλαβα φίλε,αυτό πιστεύω και εγώ.
 
Εγώ σου λέω δεν ξέρει διότι δεν τα φτιάχνει κιόλας αυτός. Είναι δεδομένο το ξέρω αρκετα καλά .. το μόνο που τον νοιάζει είναι το εξής λέει στη εταιρεία που του τα φτιάχνει θέλω το πιο οικονομικό φυσιγγη που μπορείς να μου φτιάξεις. Αυτό λέει ούτε τον νοιάζει τι έχει ....κοπριαααααααα έχει με λίγο άχυρο χαχαχαχαχα
πανο σου ειπε τιμη?
 
Kαλησπέρα παιδιά τα IMPERIAL 32 τα ισπανικά του Καλκατζάκου τα έχει βαρέσει κανείς ?
Να πάρω 2 κούτες 8/9 ??
Γεια σου φίλε. Το κύριο φυσίγγι που ρίχνω και είμαι ικανοποιημένος (imperial). Πέρσι τα είχε 64,5 ευρώ την κούτα, φέτος 72ε. Πάρε μια να τα δοκιμάσεις και αν σ αρέσει ξαναπαιρνεις.
 
Last edited:
Kαλησπέρα παιδιά τα IMPERIAL 32 τα ισπανικά του Καλκατζάκου τα έχει βαρέσει κανείς ?
Να πάρω 2 κούτες 8/9 ??
Η τα 206 FORMULA είναι καλύτερα ?

Με αυτά οου είχα δει με τον πατέρα μου παλαιότερα, μακράν το Ιμπέριαλ!!!!
 
Kαλησπέρα παιδιά τα IMPERIAL 32 τα ισπανικά του Καλκατζάκου τα έχει βαρέσει κανείς ?
Να πάρω 2 κούτες 8/9 ??
Η τα 206 FORMULA είναι καλύτερα ?

τα imperial παρε
τα 206 αξιζουν μονο στα 33γρ (ειναι εξαιρετικο φυσ για πολλες δουλιες)
 
Ολόιδια είναι φίλε, απλά ο Καρδαράς που του τα γεμίζει,του τα έφτιαξε με ποιο ωραίο κουτί και όλα τα υπόλοιπα για το ( μάτι) του μαγαζιού του
Παρέλαβα από Άρτεμις. Διαφορετικά κουτιά μεταξύ τους. Ελπίζω να είναι ίδια συνταγή. Δεν έχω ρίξει ακόμα.
 
Kαλησπέρα παιδιά τα IMPERIAL 32 τα ισπανικά του Καλκατζάκου τα έχει βαρέσει κανείς ?
Να πάρω 2 κούτες 8/9 ??
Η τα 206 FORMULA είναι καλύτερα ?

Πάρε από 2 κουτάκια να δοκιμάσεις και μετά κάνε την μεγάλη παραγγελία.Προσωπικα τα έχω ρίξει και τα 2 με πολύ ωραία αποτελέσματα.Δες πιο κάνει σε εσένα γιατί εσύ θα πατάς σκανδάλη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top