Φυσίγγια για την Φάσσα

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα.
Είμαι κάτοχος μίας beretta 391 teknys, με 18,5 αυλό και κυνηγάω φασσα.

Σε βολές που έχω κάνει στον πίνακα με πολλα εμπορικά φυσιγγια δεν πήρα τουφεκια με έντονα κέντρα στα 50+ μετρα που με ενδιαφέρει.

Αρχικα αγόρασα ένα τσοκ pm code big game και στη συνέχεια ένα kicks buck kicker xfull.

Έχει δοκιμάσει κάποιος να μου προτείνει κάποιο φυσιγγι του εμπορίου που να βγάζει έντονα κέντρα και αρκετή δύναμη στα 50+μετρα, σε συνδυασμό με κάποιο από τα τσοκ που προανέφερα;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
nsi prestige 43gr n4,3a semi 40gr n4 ,nitro mag 42 gr n4 ,nsi pm 40 n4, με το kicks.
 
Πριν 10 μερες περιπου αγορασα ενα κουτι special palompe νο5 με τιμη 14.40 γιατι δεν το ειχα δοκιμασει ποτε, σημερα που εριξα μια ματια το ιδιο μαγαζι το εχει ανεβασει στα 16.40, εχουν τρελαθει τελειως οι ανθρωποι?
Για ποσο μαλακες μας περνανε στην τελικη?
 
Καλησπερα συναδελφοι,εχει δοκιμασει καποιος τα Volcano της MARY ARM να μου πει εντυπωσεις?σκεφτομαι να παρω 1 κουτι για δοκιμη,οπλο beretta A400,τσοκ τα μαμα τα black edition,ευχαριστω
Αστο και παρε κατι αλλο, τσαμπα θα πεταξεις τοσα λεφτα
 
Πριν 10 μερες περιπου αγορασα ενα κουτι special palompe νο5 με τιμη 14.40 γιατι δεν το ειχα δοκιμασει ποτε, σημερα που εριξα μια ματια το ιδιο μαγαζι το εχει ανεβασει στα 16.40, εχουν τρελαθει τελειως οι ανθρωποι?
Για ποσο μαλακες μας περνανε στην τελικη?
για πολύ φίλε,,θα δεις το '22 πόσο θα έχουν πάει τα φυσίγγια !
 
για πολύ φίλε,,θα δεις το '22 πόσο θα έχουν πάει τα φυσίγγια !
Ειπα να τους παρω ενα τηλ να τους κραξω αλλα δεν θα ασχοληθω, εχω φυσιγγια ακομα, λες και ειναι απο ασημι τα σκαγια...ρε με τι μαλακες εχουμε μπλεξει.
Ακου εκει 16.40, ενας αλλος το εχει 16.80, το 22 που λες το κοβω για 20αρικο το κουτι, λες και εχουμε μηχανη που κοβει λεφτα, αλλα δεν υπαρχει καμια ντροπη!
 
Αστο και παρε κατι αλλο, τσαμπα θα πεταξεις τοσα λεφτα
Ευχαριστω φιλε Αλεξ,ασχετο με αυτο παντως πηρα να δοκιμασω τα ELEY ALPHAMAX,10.90 για 36 γραμ. μου φαινεται μια χαρα τιμη εδω που εχουν φτασει τις τιμες,το special palombe το εριξες?πως σου φανηκε?
 
Last edited:
Ευχαριστω φιλε Αλεξ,ασχετο με αυτο παντως πηρα να δοκιμασω τα ELEY ALPHAMAX,10.90 για 36 γραμ. μου φαινεται μια χαρα τιμη εδω που εχουν φτασει τις τιμες,το special palombe το εριξες?πως σου φανηκε?
Δεν το εχω ριξει ακομα ουτε σε φασσα,ουτε σε χαρτονι να δω συγκεντρωση οταν το δοκιμασω θα ενημερωσω
 
Πριν 10 μερες περιπου αγορασα ενα κουτι special palompe νο5 με τιμη 14.40 γιατι δεν το ειχα δοκιμασει ποτε, σημερα που εριξα μια ματια το ιδιο μαγαζι το εχει ανεβασει στα 16.40, εχουν τρελαθει τελειως οι ανθρωποι?
Για ποσο μαλακες μας περνανε στην τελικη?
Ακριβυνε το μολύβι φίλε
 
Ακριβυνε το μολύβι φίλε
Να τα παρουν Δημητρη και να τα βαλουν για υποθετα
Ρίξε σύρμα αν είναι καλό.
Καλο η ασχημο 16+ ευρω για ενα κουτι φυσιγγια δεν λεει, το percorso καθε χρονια το πηγαιναν 1 ευρω πανω 11.20 ειχε καποτε και φετος ειχε 14.20, τωρα βεβαια ανεβηκε κι αλλο, 14.40 αλλος 14.80 και χεσε μεσα
 
Καλο η ασχημο 16+ ευρω για ενα κουτι φυσιγγια δεν λεει, το percorso καθε χρονια το πηγαιναν 1 ευρω πανω 11.20 ειχε καποτε και φετος ειχε 14.20, τωρα βεβαια ανεβηκε κι αλλο, 14.40 αλλος 14.80 και χεσε μεσα
Ακολουθούν την αύξηση των εισοδημάτων μας ...
Σε ασπιρίνες να τα φάνε ....
.sarcastic.
.yelling.
 
Να τα παρουν Δημητρη και να τα βαλουν για υποθετα

Καλο η ασχημο 16+ ευρω για ενα κουτι φυσιγγια δεν λεει, το percorso καθε χρονια το πηγαιναν 1 ευρω πανω 11.20 ειχε καποτε και φετος ειχε 14.20, τωρα βεβαια ανεβηκε κι αλλο, 14.40 αλλος 14.80 και χεσε μεσα
Ρε τρελέ πάρε δοκίμασε το b&p mb long range (χακί) στα 11.20 αφού θες να δοκιμάσεις κάτι και αν ταιριάξει στην κανη σου ξεμπερδεψες μια και καλή.
 
Ρε τρελέ πάρε δοκίμασε το b&p mb long range (χακί) στα 11.20 αφού θες να δοκιμάσεις κάτι και αν ταιριάξει στην κανη σου ξεμπερδεψες μια και καλή.
Με καταφερες και παρηγγειλα ενα κουτι mb να δω τι λεει, τουλαχιστον το συγκεκριμενο εχει πολυ καλη τιμη
 
Back
Top