Browning Team

Ναι 18,7 αυλο 3.5 κωνο 66εκ μηκος και σχεδον σε ολα τα κυνηγια μου εχω το ανακοντα μιντ πανω που σε συσφιξη ειναι 3 αστρα και αλλαζω μονο φυσιγγια αναλογα το θηραμα
Σωστη επιλογη σε οδηγει σε σταθερη και γνωστικη επιδοση βλητικα.
 
Ναι 18,7 αυλο 3.5 κωνο 66εκ μηκος και σχεδον σε ολα τα κυνηγια μου εχω το ανακοντα μιντ πανω που σε συσφιξη ειναι 3 αστρα και αλλαζω μονο φυσιγγια αναλογα το θηραμα
Με το ανακοντα δεν τα βρηκα το carlson lm.,εχω για καρτερι τρομερο τσοκ το παει με 1000 η δηκια μου. και ενα 5αρι carlson porting..για τα κληστα απογευματινα
 
αν εννοεις την παπια στην αρχη ειχε ενα πολυ απαλο το οποιο το καταλαβαινες μονο οταν την κουναγες επιτηδες.....αν σε ενοχλεί διορθωνεται πανευκολα
Κώστα περιμένω και εγώ την 2 όπως θα διαβάσες. Από την 1 είχες κάποιο παράπονο? Εμπλοκές, να μην δέχεται σκοπευτικά κτλ
 
Έχω ήδη κυνήγια φασσας και χήνας με τη Maxus 2 καθως επισης και παρα πολλες τουφεκιες σκοπευτηριο. Το φασμα των φυσιγγιων που εχω χρησιμοποιησει μεχρι τωρα ειναι 24 και 28 γρ Ν7 ατσαλι, 34 γρ Ν5.5 μολυβι, 36 γρ Ν5 μολυβι και 36 γρ Ν1 ατσαλι. Οι αποδοσεις ηταν καταπληκτικες σε ολο το φασμα. Εδω κατι τουφεκιες με 36 γρ Ν1 ατσαλι https://vimeo.com/645109798/fc0962fc89
 
Κώστα περιμένω και εγώ την 2 όπως θα διαβάσες. Από την 1 είχες κάποιο παράπονο? Εμπλοκές, να μην δέχεται σκοπευτικά κτλ
απο 24 μεχρι 40γρ που εριξα δεν ειχα θεμα. Εμπλοκη μου εχει κανει μια σε φυσιγγι δικο μου που εκανα μαλακιουλα... το επιασε η γλωσσα και δεν πηρε το επομενο.... αλλα παλι σου λεω με σιγουρια ηταν δικη μου ευθυνη αυτο. Φυσιγγια δεν μου διαλεξε ...οτι εχω βαλει το πηγε γαζι!
ευκολο οπλο γενικα με απλη λειτουργια πολυ κοντα στην αδρανεια.
 
Έχω ήδη κυνήγια φασσας και χήνας με τη Maxus 2 καθως επισης και παρα πολλες τουφεκιες σκοπευτηριο. Το φασμα των φυσιγγιων που εχω χρησιμοποιησει μεχρι τωρα ειναι 24 και 28 γρ Ν7 ατσαλι, 34 γρ Ν5.5 μολυβι, 36 γρ Ν5 μολυβι και 36 γρ Ν1 ατσαλι. Οι αποδοσεις ηταν καταπληκτικες σε ολο το φασμα. Εδω κατι τουφεκιες με 36 γρ Ν1 ατσαλι https://vimeo.com/645109798/fc0962fc89
Πωωω ρε φίλε!
 
Έχω ήδη κυνήγια φασσας και χήνας με τη Maxus 2 καθως επισης και παρα πολλες τουφεκιες σκοπευτηριο. Το φασμα των φυσιγγιων που εχω χρησιμοποιησει μεχρι τωρα ειναι 24 και 28 γρ Ν7 ατσαλι, 34 γρ Ν5.5 μολυβι, 36 γρ Ν5 μολυβι και 36 γρ Ν1 ατσαλι. Οι αποδοσεις ηταν καταπληκτικες σε ολο το φασμα. Εδω κατι τουφεκιες με 36 γρ Ν1 ατσαλι https://vimeo.com/645109798/fc0962fc89
Ν1 ατσάλι που έχω κηνυγισει υδρόβια είναι φοβερό και στα 60 μτ το κατεβάζει άνετα το παπί
 
Ν1 ατσάλι που έχω κηνυγισει υδρόβια είναι φοβερό και στα 60 μτ το κατεβάζει άνετα το παπί
Nαι είναι παρά πολύ καλά. Ειδικά τα RC Atomic Steel N1 που ριχνω στις χηνες με εχουν εντυπωσιασει. Δεν μου εχουν δωσει ποτε το δικαιωμα να πω οτι το πουλι μου εφυγε γιατι δεν το κρατησαν τα ατσαλια. Δυστυχως δεν το φερνουν Ελλαδα
 
Ν1 ατσάλι που έχω κηνυγισει υδρόβια είναι φοβερό και στα 60 μτ το κατεβάζει άνετα το παπί
Εχει τόσο διαφορά με το νο 3 εμένα με κουτσουλαγανε κάνα πόδι κρεμαγανε που και που για δωκιμη που πήρα εκτως υδροβιότοπου μολύβι και Άγιος ο θεος
 
Εχει τόσο διαφορά με το νο 3 εμένα με κουτσουλαγανε κάνα πόδι κρεμαγανε που και που για δωκιμη που πήρα εκτως υδροβιότοπου μολύβι και Άγιος ο θεος
Έχει μεγάλη διαφορά και μένα το ν3 δεν μου άρεσε
 
Back
Top