Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Εγώ μετά από προσπάθεια μίας ώρας μόλις τώρα συνδέθηκα
Μια απο τα ιδια κ εγω για 10 ημερες περιπου.
Σημερα ειναι οκ
Εσείς είστε οκ από θέμα ρυθμίσεων φόρουμ. Δοκιμάστε άλλες συσκευές και άλλο ιντερνετ αν είναι δυνατόν.
 
Δεν μου βγαζει το πινακα για να γραφω το γα@@@@.μονο αν πατησο απαντηση..ξερει κανεις τη πρεπει να κανο
Έχω το ίδιο θέμα στο λαπ τοπ. Μενού μορφοποίησης και περιοχή απάντησης είναι όλα hidden. Μάλλον δεν τρέχουν τα scripts. Είναι θέμα αρχαιότητας του συστήματος μου ή το κάνατε επίτηδες για να μην γράφω μεγάλα μηνύματα; :p
Με το μπλιμπλίκι δεν την παλεύω... :mad:
 
Βασιλη ο Stelios Κ απο την χιο δεν μπορει να μπει στο φορουμ!!! Κανε κατι φιλε μου!!!
Κυριε Νίκο συγνώμη για τη καθυστέρηση αλλά είχα την μεταφορική σπίτι σήμερα και μετά καθάρισμα το σπίτι οποτε μόλις κάθισα. Θα δω τι μπορώ να κάνω από το κινητό γιατί ο υπολογιστής μου ταξιδεύει για την πατρίδα. Πάντως πειτε του να κάνει επανεκκίνηση στη συσκευή του και στο ρουτερ για αρχή.
 
Έχω το ίδιο θέμα στο λαπ τοπ. Μενού μορφοποίησης και περιοχή απάντησης είναι όλα hidden. Μάλλον δεν τρέχουν τα scripts. Είναι θέμα αρχαιότητας του συστήματος μου ή το κάνατε επίτηδες για να μην γράφω μεγάλα μηνύματα; :p
Με το μπλιμπλίκι δεν την παλεύω... :mad:
Εσένα θα σε φτιάξω όταν αλλάξεις αβαταρ! .yel.

Αν έχεις το ίδιο πρόβλημα με τον Ηλία τότε έχεις πατήσει ένα κουμπί και σου έχει κλειδώσει κάποιες επιλογές. Κοιτα δεξιά δεξιά στο παράθυρο που γράφεις έχει ένα εικονίδιο σαν δυο παρενθέσεις [ ] Αν είναι πατημένο πατα το πάλι να απενεργοποιηθεί.
 
Κυριε Νίκο συγνώμη για τη καθυστέρηση αλλά είχα την μεταφορική σπίτι σήμερα και μετά καθάρισμα το σπίτι οποτε μόλις κάθισα. Θα δω τι μπορώ να κάνω από το κινητό γιατί ο υπολογιστής μου ταξιδεύει για την πατρίδα. Πάντως πειτε του να κάνει επανεκκίνηση στη συσκευή του και στο ρουτερ για αρχή.

ΟΚ Βασιλη μου!!! Καλη δυναμη....και κουραγιο!!!! :)
 
ΟΚ Βασιλη μου!!! Καλη δυναμη....και κουραγιο!!!! :)
Σήμερα αγάπησα την γυναίκα μου λίγο παραπάνω .big smile.

Όλα κομπλέ. Η σκέψη ότι θα πάρω τον γιο μου αγκαλιά μού δίνει δύναμη για τα πάντα. Όπως σε όλους τους γονείς άλλωστε :)
topic.
 
Εσένα θα σε φτιάξω όταν αλλάξεις αβαταρ! .yel.
Γιατί;;; Τι έχει το avatar;
c0313.gif
Μπέικον είναι, δεν σ' αρέσει;
Αν έχεις το ίδιο πρόβλημα με τον Ηλία τότε έχεις πατήσει ένα κουμπί και σου έχει κλειδώσει κάποιες επιλογές. Κοιτα δεξιά δεξιά στο παράθυρο που γράφεις έχει ένα εικονίδιο σαν δυο παρενθέσεις [ ] Αν είναι πατημένο πατα το πάλι να απενεργοποιηθεί.
Όπως βλέπεις στο screen shot, δεν εμφανίζoνται τα "μενού" επεξεργασίας του κειμένου, πόσο μάλλον το κουμπί που αναφέρεις. Ούτε καν το πεδίο που γράφω αυτές τις γραμμές(!). Πρέπει να ακυρώσω την ιδιότητα "visibility: Hidden" για να εμφανιστεί η textarea "message_html". (τώρα γράφω από το laptop με την παραπάνω διαδικασία) Δεν ξέρω από πότε είναι έτσι γιατί είχα μέρες να μπω. Ίσως είναι από 30/9 που έληξε ένα πιστοποιητικό και δεν μπορούσα καν να συνδεθώ στο φόρουμ (όπως και σε πολλές άλλες σελίδες) αλλά αυτό το έφτιαξα. (μήπως γι' αυτό δε μπορεί να μπει κι ο Στέλιος?) Τέλος πάντων... Αν δεν φτιαχτεί θα ανεβάζω τα μηνύματα σε συνημμένες εικόνες. :-Ρ :-D Άλλωστε, οι Κινέζοι λένε ότι μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις. :)
 

Attachments

  • Screenshot_Reply.jpg
    Screenshot_Reply.jpg
    100,3 KB · Προβολές: 19
Back
Top