Λαγός

Δεν εισουν καλα πιωμενος Τζιμαρα μου!!! :) Μολις καβατζαρεις το 1 - 1,5 κιλο κρασι...δεν πατας στο εδαφος....
συνεχεια στον ''αερα'' εισαι φιλε!!!! :D
Απλα στην φαση αυτη δεν νιωθεις οταν την τρως χαμω Κυρ Νικο
Ουτε θυμασαι .sarcastic.
Παντα καλα να περνατε .shake hands.
 
Δεν εισουν καλα πιωμενος Τζιμαρα μου!!! :) Μολις καβατζαρεις το 1 - 1,5 κιλο κρασι...δεν πατας στο εδαφος....
συνεχεια στον ''αερα'' εισαι φιλε!!!! :D
Πετάς και με το κρασί Νίκο ;;; :oops: ...
Γιατί νόμιζα ότι μόνο Το Red Bull Δίνει Φτεράαααα !!! .sarcastic.
 
Δεν σταματησαμε εκει....το πηγαμε και λιγο παραπερα.... :)

View attachment 32743View attachment 32744View attachment 32746View attachment 32747View attachment 32748

Η Ζεμπεκια εδωσε και πηρε....για αρκετες ωρες!!!
Ευχομαι σε ολους να περνατε καλα....Και ακομη μια φορα.....ΚΑΛΗ σεζον να εχουμε!!!! :)
Έτσι λεβεντικα! Υγεία και πάντα τέτοια!
 
Πετάς και με το κρασί Νίκο ;;; :oops: ...
Γιατί νόμιζα ότι μόνο Το Red Bull Δίνει Φτεράαααα !!! .sarcastic.


Τι να κανει Στελαρα μου το Red Bull.....Mια κλανια ειναι.....Δυο - τρεις σουμες ( ρακι ) για αρχη.....καπακι
το γυριζεις στο κρασι....μετα στο μισο - ενα κιλο κρασι....εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ....και πυραυλος....αερος - εδαφους!!! .big smile.
 
Last edited:
Τι να κανει Στελαρα μου το Red Bull.....Mια κλανια ειναι.....Δυο - τρεις σουμες ( ρακι ) για αρχη.....καπακι
το γυριζεις στο κρασι....μετα το μισο - ενα κιλο κρασι....εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ....και πυραυλος....αερος - εδαφους!!! .big smile.
Πες μας τώρα ότι οι νταμιτζάνες με την ρακί είναι ιδιογόμωση του Γιάννη @Giannis k με κόντρα δόση tecna να ζηλεύουμε.
 
Last edited:
Απλα στην φαση αυτη δεν νιωθεις οταν την τρως χαμω Κυρ Νικο
Ουτε θυμασαι .sarcastic.
Παντα καλα να περνατε .shake hands.


Καλέ μου φιλε Χρυσανθε.....εαν το πινεις....και δεν σε πινει....ολα τα θυμασαι ....εισαι Κυριος και Αρχοντας!!!
Και πεσεις....δεν βαριεσαι...ολα καλα....
Η παρεα μας εχει διαμαντια παιδια....περναμε καλα...Δοξα τω Θεο....το ιδιο ευχομαι σε ολους τους κυνηγους !!!!
Και εσυ και η παρεα σου να περνατε παντα καλα φιλαρα μου!!!! :)
 
Πες μας τώρα ότι οι νταμιτζάνες με το ρακί είναι ιδιογόμωση του Γιάννη @Giannis k με κόντρα δόση tecna να ζηλεύουμε.

Βασιλη μου.....Εχουμε κατι ΚΟΝΤΡΑ ΔΟΣΗ - Βαρελια με κρασι ΔΙΑΜΑΝΤΙ...που αλλο να σου λεω...και αλλο
να το πινεις!!!
Χωρις να υποτιμω τα αλλα μερη της Πατριδας μας....σου λεω οτι η Σαμος εχει παραδοση στο καλο κρασι φιλε!!! ;)
:)
 
Ένα ωραίο Σαββατοκύριακο έφτασε στο τέλος με ωραίες στιγμές και εικόνες που μένουν αξέχαστες!

Αυτόν τον πήραμε χθές παρέα με τον πατέρα!

View attachment 32730


Και άλλους δύο σήμερα παρέα με ένα καλό φίλο με πολύ καλά σκυλάκια!

Ο πρώτος που τουφέκισα εγώ...

View attachment 32736

Και στην επόμενη με καλό παλικάρια!
Παλικαρια , σημερα τα πηγαμε πολυ καλα!!!
Πηρα το ''αιμα'' μου πισω.....εβαλε το χερι ΤΟΥ ο Μεγαλοδυναμος!!!!
6,45 αμολυσαμε....7,30 πηραμε τον πρωτο λαγο...
Τον ανοιξαμε αμεσως και δωσαμε τα εντοσθια χωρις το στομαχι και παχυ εντερο στα σκυλια!!!
Ο δευτερος επεσε μιση ωρα αργοτερα ....Αυτον τον κρατησαμε ατοφιο....


View attachment 32737View attachment 32738View attachment 32739

Αυτα ειναι τα εργαλεια μας....Ο αρσενικος ο μαυρος Γκεκας .... το ενα θυληκο γιουρα -γκεκα....και το
μαθητευομενο σιγκουτσι -γιουρα .
Η συνεχεια....με καλο κρασι....καλο μεζε... και καλη παρεα βεβαια!!! ;)

View attachment 32742
Και στα ταίρια τους πάντα τέτοια και να περνάτε καλά
 
και εμεις σημερα παιδες καναμε μια βωλτα με το ξαδελφακιμου,,σηκωσαμε εναν αυτια δυο φωρες αλα πρεπη να ητανε πωλη αρσενικοςςςςςς.sex hard.αλα και τα σκυλακια τον πηγανε .sex hard. στο τελος το ρηξαμε κανα 4ωρο στο γουρουνοκυνηγι μιας και η παρεα ειχε κομενω ενα καπρι το ωπειο το σηκωσαμε με σταμπα ,αδιασε και αυτο ολα τα καρτερια και περασε απο μενα καμια 80αρια μετρα μεσα απο τα πουρναρια χτενιζωνταστα κανονικααααα,,,τελικα η μερα ειχε να κανη με πωλη ΑΡΣΕΝΙΚΑΑΑΑ παντως την βωλτουλαμας την καναμεεεε;)
 
Τον βάρησα αλλά βάλαμε τον παππου να τον κρατάει και καμαρώνει !!!
Ετσι ετσι!!!
Μπραβο λεβεντια μου .shake hands.
Μηπως οπως τον κραταει εχει την φατσα χαμηλα προς το λαγο; ;)

Συνηθως σε ολες τις φωτο που τους δινουμε στον πατερα και στον παππου τον λαγο για να τους βγαλουμε φωτο εχουν αυτη την σταση

Καμαρωνουν το θηραμα και σκεφτονται οτι το βαρεσε ο γιος/εγγονος τους και γεμιζουν περηφανια ;) .love.
 
Back
Top