Baikal Team

Παρέλαβα εχθές τον σύντροφο μετα τις επεμβάσεις σε κοντάκι και σκανδαλες και σήμερα είχε σκοπευτήριο.στη πρώτη πουλα δεν τα πήγα και τόσο καλά αλλά στη δεύτερη ήταν άλλο έργο.γεματα σπασίματα κοντά μακριά κι ότι χάθηκε ήταν απ' τη βιασύνη μου.τεραστια αβάντα το ρυθμιζόμενο κοντάκι στ οποίο ακόμα κάνω μικροδιορθωσεις και πολύ καλή δουλειά στις σκανδαλες από τον Λιάκο.απο 4,4 περίπου κατέβηκαν στα 2,2 κι έχει γίνει πολύ ευχάριστο τ όπλο στο ριξιμο.παρολη την ελαχιστη επαφή μου με 2σκανδαλα μετα από λίγο συνήθισα κι έριχνα χωρίς κανένα πρόβλημα.με λίγη δουλίτσα από δω και πέρα παρότι με 1-3 τσοκαρισμα πιστεύω ότι θα δω ωραία πράματα φέτος απ' τ όπλο αν βέβαια έχουμε πουλάκια
 
Παρέλαβα εχθές τον σύντροφο μετα τις επεμβάσεις σε κοντάκι και σκανδαλες και σήμερα είχε σκοπευτήριο.στη πρώτη πουλα δεν τα πήγα και τόσο καλά αλλά στη δεύτερη ήταν άλλο έργο.γεματα σπασίματα κοντά μακριά κι ότι χάθηκε ήταν απ' τη βιασύνη μου.τεραστια αβάντα το ρυθμιζόμενο κοντάκι στ οποίο ακόμα κάνω μικροδιορθωσεις και πολύ καλή δουλειά στις σκανδαλες από τον Λιάκο.απο 4,4 περίπου κατέβηκαν στα 2,2 κι έχει γίνει πολύ ευχάριστο τ όπλο στο ριξιμο.παρολη την ελαχιστη επαφή μου με 2σκανδαλα μετα από λίγο συνήθισα κι έριχνα χωρίς κανένα πρόβλημα.με λίγη δουλίτσα από δω και πέρα παρότι με 1-3 τσοκαρισμα πιστεύω ότι θα δω ωραία πράματα φέτος απ' τ όπλο αν βέβαια έχουμε πουλάκια
Να το χαρείς φίλε μου! :)
Με σκανδαλες "βελουδο" και 28-30 γραμμάρια θα κατεβάζεις τα τσιχλονια από μεσουρανα! .big smile.
 
καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει πέλμα μικρότερο για baikal mp155 γιατί όταν φόρα το χειμώνα Μπουφάν το όπλο κολλάει στη επωμιση ????
Μονωτική ταινία..το τυλίγεις όλο μέχρι την άκρη και γλιστράει.. εκτός και αν χρειάζεσαι πιο κοντό κοντάκι γενικότερα..
 
Εγώ πάντως αυτή τη στιγμή έχω το όπλο στον οπλουργό και μου κάνει φλάντζα γιατί θέλω ψηλότερα το χτένι. Όταν τη πάρω πίσω, θα ανεβάσω φωτογραφία για να δεις το cast. Την έχω σε συνθετική έκδοση.
Ποοο... αυτό δεν το σκέφτηκα! Να φτιάξω φλάντζες σε οπλουργο .. γιατί θα την προτιμούσα σε pvc αλλά φαντάστηκα ότι δεν θα με καλύψουν οι φλάντζες,και την παραγγειλα με ξύλινα μέρη, αλλά φαντάζομαι ότι θα χρειαστεί επιμήκυνση και το πέλμα (1.90 ύψος) οπότε πιστεύω ότι καλά έκανα και την πήρα σε ξύλο..
 
Σήμερα είχα μια συνάντηση με ένα σοβιετικό 27αρι μοντέλο.
Απλοί εξολκεις, διπλοσκάνταλο με άκρη στομίων 17.8 και 17.4.

Τελικά δεν κρατήθηκα και σε λίγο καιρό θα έρθει στα χέρια μου!

Θέλει μερικά συμμαζεματα, και επίσης να το φέρω απάνω μου.
Το κοντό κοντάκι των 36cm με το κοκκαλινο πέλμα κάνει το όπλο πραγματικά επώδυνο σε κάθε ρίξιμο.


Θέλετε να δείτε τουφεκιές τώρα εεεεε;;; .my man.
 
Σήμερα είχα μια συνάντηση με ένα σοβιετικό 27αρι μοντέλο.
Απλοί εξολκεις, διπλοσκάνταλο με άκρη στομίων 17.8 και 17.4.

Τελικά δεν κρατήθηκα και σε λίγο καιρό θα έρθει στα χέρια μου!

Θέλει μερικά συμμαζεματα, και επίσης να το φέρω απάνω μου.
Το κοντό κοντάκι των 36cm με το κοκκαλινο πέλμα κάνει το όπλο πραγματικά επώδυνο σε κάθε ρίξιμο.


Θέλετε να δείτε τουφεκιές τώρα εεεεε;;; .my man.
Καλορίζικο φίλε !
 
Σήμερα είχα μια συνάντηση με ένα σοβιετικό 27αρι μοντέλο.
Απλοί εξολκεις, διπλοσκάνταλο με άκρη στομίων 17.8 και 17.4.

Τελικά δεν κρατήθηκα και σε λίγο καιρό θα έρθει στα χέρια μου!

Θέλει μερικά συμμαζεματα, και επίσης να το φέρω απάνω μου.
Το κοντό κοντάκι των 36cm με το κοκκαλινο πέλμα κάνει το όπλο πραγματικά επώδυνο σε κάθε ρίξιμο.


Θέλετε να δείτε τουφεκιές τώρα εεεεε;;; .my man.
Να το χαρείς με υγεία!
 
Back
Top