Πυρκαγιές

Τώρα με ενημέρωσε ένας συνάδελφος ότι σκέφτονται να απαγορευτεί το κυνήγι σε όλη τη β.Ευβοια δλδ και εκεί που δεν έχει καεί ειδωμεν.
Εγώ κάπου διάβασα να απαγορευτεί το κυνήγι πανελλαδικός,για μια 5ετία,ζητούν 6 διαφορετικοί φορείς.....
 
Εγώ κάπου διάβασα να απαγορευτεί το κυνήγι πανελλαδικός,για μια 5ετία,ζητούν 6 διαφορετικοί φορείς.....

Εαν γινει κατι τετοιο.....το χαρακιρι δεν το γλυτωνουμε !!!!!
Με ολη την αγαπη που σου εχω Κωστή μου......σκατα στο στομα σου φιλε....και ξερεις τι εννοω...
Ποτε να μην γινει κατι τετοιο φιλαρα!!!!
 
Τι γίνεται με τα μέτωπα στην Εύβοια; Έχουν περιοριστεί καθόλου ή όχι; Στην απέναντι μεριά της Θεσσαλίας αυτή την ώρα, περνούν συνέχεια ελικόπτερα προερχόμενα απο Εύβοια, με κατεύθυνση την Λάρισα, εφοδιάζονται καύσιμα και ξανά πίσω.
 
Που το άκουσες αυτό Κώστα?
Φίλε καλησπέρα, συγνώμη τώρα μπήκα και είδα την ερώτηση σου, το είχε σε χθεσινό του άρθρο το pronews και σήμερα έχει ένα άλλο που συνοδεύεται από video κιόλας. Μια καταγγελία κατοίκου ότι κόψανε τον ανεφοδιασμό εθελοντικού οχήματος με νερό. Ευχαριστώ τον benelli77 που με καλυψε.
 
Αύριο λένε για βροχη εδώ πρωινές προς μεσημβρινές ώρες.
Λάμπρο σήμερα ανεβήκαμε προς χωριό ελληνικά για μια ωρίτσα και κάτι για τις μικροεστιες που υπάρχουν.
Τώρα είμαι προς επιστροφή.
Θα βόλευε ένα καπελάκι huntreslife για αναγνώριση.
Και με τους λοιπούς βέβαια που είναι στην περιοχή.
Καλη δύναμη και ότι καλύτερο σε όλους που είναι από εδώ πάνω.
Μεγάλη καταστροφή παιδιά.
Δεν είχαμε ανέβει εδώ πάνω.
Είμαστε χαμηλότερα και εκεί κάηκαν περιοχές αλλά εδώ δεν έμεινε τίποτα.
Μόο σπίτια έμειναν.
Όλα γύρω γύρω είναι κάρβουνο.
 
Τι γίνεται με τα μέτωπα στην Εύβοια; Έχουν περιοριστεί καθόλου ή όχι; Στην απέναντι μεριά της Θεσσαλίας αυτή την ώρα, περνούν συνέχεια ελικόπτερα προερχόμενα απο Εύβοια, με κατεύθυνση την Λάρισα, εφοδιάζονται καύσιμα και ξανά πίσω.
Σε καλη φαση ειμαστε.Στο αγριοβοτανο ειναι σς μεγαλη εκταση αλλα εφτασε θαλασσα,οποτε θα ληξει και εκει.
 
Αύριο λένε για βροχη εδώ πρωινές προς μεσημβρινές ώρες.
Λάμπρο σήμερα ανεβήκαμε προς χωριό ελληνικά για μια ωρίτσα και κάτι για τις μικροεστιες που υπάρχουν.
Τώρα είμαι προς επιστροφή.
Θα βόλευε ένα καπελάκι huntreslife για αναγνώριση.
Και με τους λοιπούς βέβαια που είναι στην περιοχή.
Καλη δύναμη και ότι καλύτερο σε όλους που είναι από εδώ πάνω.
Μεγάλη καταστροφή παιδιά.
Δεν είχαμε ανέβει εδώ πάνω.
Είμαστε χαμηλότερα και εκεί κάηκαν περιοχές αλλά εδώ δεν έμεινε τίποτα.
Μόο σπίτια έμειναν.
Όλα γύρω γύρω είναι κάρβουνο.
Αγγελε που βρισκεσαι,εγω Αιδηψο ειμαι.
Ποτε θα αποχωρησεις απο την περιοχη;
 
Back
Top