Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
4 κουτια των 25 φιλε εριξα χωρις υπερβολες αχαχαχαχαχαχς δε ξεχνιουντε αυτα
Φοβερό ρεκόρ.

30-0 (μια αρμάθα δηλαδή, κομπολόι) είναι το δικό μου.
Αν είχα και άλλα φυσίγγια θα σε χτυπούσα στα ίσια :) αχαχαχαχα
 
Παλικαρια στο ιδιο θεμα....στην σελιδα 547 εχω ανεβασει μια δοκιμη με ΤΕΚΝΑ....αλλα το σεταπ δεν ειναι
ταχογραφημενο....
Ανεβαζω το ΙΔΙΟ σεταπ ταχογραφημενο...με Ν5 σκαγια...και με Ν4.

Και τα συμπερασματα δικα σας.... :)

εικόνα_Viber_2021-04-13_16-59-46.jpgεικόνα_Viber_2021-04-13_17-00-00.jpgεικόνα_Viber_2021-04-13_17-00-15.jpg
 
Παλικαρια στο ιδιο θεμα....στην σελιδα 547 εχω ανεβασει μια δοκιμη με ΤΕΚΝΑ....αλλα το σεταπ δεν ειναι
ταχογραφημενο....
Ανεβαζω το ΙΔΙΟ σεταπ ταχογραφημενο...με Ν5 σκαγια...και με Ν4.

Και τα συμπερασματα δικα σας.... :)

View attachment 29600View attachment 29601View attachment 29602
Πόσες οκάδες τέκνα έχεις Νίκο ; :)
Για 3* στα 35 με #5 είναι λεκούμι ...
 
Το ειχα σιγουρακι οταν ειδα κ ειπες καλημερα απο τις 5κ10 ;)

Στελαρα ηταν να παμε τα σκυλια βολτα....Σηκωθηκα 4,30....Εμ' ελα που ο φιλος ο λαγας....ειχε μαζεψει
πολυ τεστοστερονη....και αποφασισε εχθες το βραδυ να τον ''κοπανησει'' στην κυρα...
Και καλα αυτος και η κυρα του....το χαρηκαν.....Εγω περιμενα σαν μαλακας που τον πηρε ο υπνος....:D .sarcastic.

Συγνωμη για το topic.
 
Στελαρα ηταν να παμε τα σκυλια βολτα....Σηκωθηκα 4,30....Εμ' ελα που ο φιλος ο λαγας....ειχε μαζεψει
πολυ τεστοστερονη....και αποφασισε εχθες το βραδυ να τον ''κοπανησει'' στην κυρα...
Και καλα αυτος και η κυρα του....το χαρηκαν.....Εγω περιμενα σαν μαλακας που τον πηρε ο υπνος....:D .sarcastic.

Συγνωμη για το topic.
Εγω την πατησα αλλιως ξυπνησα 4 παρα, λεω νωρις ειναι κ μετα ξυπνησα 7.30.
 
Να στησουμε κανα 34, 35αρι μαλλοταπο με tekna σε νο7 για medium range για εναρξη περδικες;;;

Να στησεις.....εχεις γνωσεις....( να εισαι σιγουρος οτι αυτο το ξερω )....εχεις και ταχογραφο....μπορεις να
κανεις και δοκιμες....ενω εγω δεν μπορω να ριξω σε στοχο....Ειμαι σιγουρος οτι το σεταπ θα το ''βρεις''
με την ΜΙΑ!!! ;) :)
 
Είχατε δν είχατε,μου το λερώσατε το δίκαννο.... .yel.
Δοκιμή το setup του μπάρμα ΝίκουΠ.....shake hands.
Ωραίο,με νορμάλ ανάκρουση....
@ΛΑΜΠΗΣ όντως πολύ ωραίο,κ με βλέπω να το βάζω σε τσίχλα,μπεκατσίνη κ τρυγόνι μιας κ τα 31gr είναι από τις σύνηθες γομώσεις μου...
Στο δια ταύτα...

Setup: 12/68,5 688 Sipe 1.50x31 GT 24 No:8,5 στα 57.4mm.....κ.α.χ 11mm
Όπλο Rizzini Hombra 66cm αυλός 18.4
Υ.Γ Κλεισμένο με 2 στάδια (6*)
View attachment 28345View attachment 28346
Κώστα είσαι σίγουρος ότι το συγκεκριμένο set up σου βγάζει 11 χιλιοστά ελεύθερο χώρο; Εγώ το στήνω και μου βγάζει απάτητα 13!
 
Κώστα είσαι σίγουρος ότι το συγκεκριμένο set up σου βγάζει 11 χιλιοστά ελεύθερο χώρο; Εγώ το στήνω και μου βγάζει απάτητα 13!
Ναι Γιώργο...απόρησα κ το ξανά έστεισα τώρα να σιγουρευτώ...
Σε κάλυκα T2 Cheddite με 688 μου δίνει 11mm κενό....
Σε τη κάλυκα το στήνεις;;;

20210718_144911.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top