Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτό - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γνώρισα έναν που ήταν ελεύθερος σκοπευτής με FN, μου μίλησε για βολές στα 2400μ....
πως σας ακούγεται? έχετε άποψη?
Αν σημάδευε βουνό πιστεύω θα το χτυπούσε σίγουρα.
Ή ίσως μπέρδεψε τα μέτρα με τα δεκατόμετρα.
Μήπως ήταν ο μάγειρας των ελεύθερων σκοπευτών :)


Πέρα από την πλάκα.
Αδιανόητη η απόσταση με οποιοδήποτε όπλο για στόχο άνθρωπο σε πραγματικές συνθήκες με αποδεκτά ποσοστά επιτυχίας.

 
γνώρισα έναν που ήταν ελεύθερος σκοπευτής με FN, μου μίλησε για βολές στα 2400μ....
πως σας ακούγεται? έχετε άποψη?
Να γυρίσει πλευρό ο κυριος. Στο επόμενο όνειρο μπορεί να δει ότι με 9αρι πιστόλι πέτυχε το κεφάλι προκας στα 5μιση μίλια.
 
Κάθεσαι στα 200 να σου ρίξω 3 με g3??? Τα g3 μια χαρα τυφεκια ειναι απλα τα έχει ξεπατωσει ο Έλληνας φαντάρος.
Σωστός!!! Πριν μια 20ετία είχα κάνει 9/10 σε στόχο ανδρείκελο (στον μαύρο κύκλο) στα 300 μέτρα, αλλά το όπλο είχε ρυθμιστεί πάνω μου από οπλουργό. Και δεν μιλάμε για καινούριο G3A3, ήταν τουλάχιστον 10ετίας τότε.
 
Να γυρίσει πλευρό ο κυριος. Στο επόμενο όνειρο μπορεί να δει ότι με 9αρι πιστόλι πέτυχε το κεφάλι προκας στα 5μιση μίλια.
Σε τέτοιες αποστάσεις πιά μιλάμε για βολές "με όλμο", λόγω της γωνίας βολής. O jerry miculec έχει πετύχει μπαλόνι με 9mm στα 1000 yards (914m), και πολύ συχνά με 6.5 creedmor ρίχνουν στο 1 mile (1.6km).
 
Τον παρακολουθω αρκετο καιρο γενικα τα βιντεο του εχουν ωραιες εικονες και περιγραφες
με εξαιρεση το παρακατω που στο 19.10 βγαζει την γνωστη προπαγανδα οπως και ολοι οι ανιδεοι

Κανίβαλοι κυνηγοί; Δλδ εμείς και οι πέρδικες είμαστε το ίδιο species?
 
Κανίβαλοι κυνηγοί; Δλδ εμείς και οι πέρδικες είμαστε το ίδιο species?
Πάτε και δίνεται views σε κάτι τέτοιους μαλακες. Τι Ρωτάς φιλε μου? Νομίζεις ότι αυτός ο πανιβλακας ξέρει την σημασία της λέξεως? Όλοι αμόρφωτοι μπαρουφολογοι είναι. Παίρνει ο άλλος μια κάμερα και το παίζει Attenborough. Αι σιχτίρ εσυ και ο Ποσειδώνας σου ρε βαρεμενε.
 
Συμπαθητικός αυτός, καλύτερες οι κόρες του (τις έχεις δεί :) ) αλλά κομμένο το βίντεο.
Μπορώ να σου φτιάξω τέτοιο βίντεο που να χτυπάω μπαλόνι με αεροβόλο στα 100 χιλιόμετρα.
Και 500 χιλιόμετρα μπορώ ...

ps
Και με την πρώτη βολή :)
 
Πάτε και δίνεται views σε κάτι τέτοιους μαλακες. Τι Ρωτάς φιλε μου? Νομίζεις ότι αυτός ο πανιβλακας ξέρει την σημασία της λέξεως? Όλοι αμόρφωτοι μπαρουφολογοι είναι. Παίρνει ο άλλος μια κάμερα και το παίζει Attenborough. Αι σιχτίρ εσυ και ο Ποσειδώνας σου ρε βαρεμενε.
Τι σου φταίει ο ...Ποσειδώνας ρε φιλε, να ..ούμε.?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top