Σκέφτομαι να αγοράσω.. ARXEIO

Status
Not open for further replies.
Είναι μια νέα αποκλειστική τεχνολογία φινιρίσματος που αναπτύχθηκε από μηχανικούς και επιστήμονες στα κεντρικά γραφεία της Benelli στο Urbino της Ιταλίας. Αυτή η επίστρωση προστατεύει το χάλυβα με μια σκληρή, αδιαπέραστη θωράκιση που σταματά τη σκουριά και τη διάβρωση.
Ευχαριστώ Βασίλη,την έχουν όλα τα μοντέλα η καποια συγκεκριμένα ;
 
Ευχαριστώ Βασίλη,την έχουν όλα τα μοντέλα η καποια συγκεκριμένα ;
Αμ εσύ Παναγιώτη μου δεν είχες κάνει κοπάνα μόνο σε ένα μάθημα .yelling.
Σε κάποια συγκεκριμένα το έχει :) Be Diamond, νέους SBE3 πλαστικούς και κάποια άλλα μοντέλα συλλεκτικά (πχ Accademia)
 
Αμ εσύ Παναγιώτη μου δεν είχες κάνει κοπάνα μόνο σε ένα μάθημα .yelling.
Σε κάποια συγκεκριμένα το έχει :) Be Diamond, νέους SBE3 πλαστικούς και κάποια άλλα μοντέλα συλλεκτικά (πχ Accademia)
Kύριε, κύριε!
Επειδή κι εγώ έλειπα επειδή ήταν άρρωστη η γιαγιά μου .yelling.,
βγάζει καμία αριστερή εκτός από SBE3, σε B.E.S.T. ;
 
Επειδή κι εγώ έλειπα επειδή ήταν άρρωστη η γιαγιά μου ,
βγάζει καμία αριστερή εκτός από SBE3, σε B.E.S.T. ;
Άντε καθαρίστε κανένα όπλο, μην βαριέστε .yelling.
Σε λίγο θα βγάλουν μοντέλο με 316L ανοξείδωτο ατσάλι για τους τεμπέληδες αχαχαχαχαχα
 
Άντε καθαρίστε κανένα όπλο, μην βαριέστε .yelling.
Σε λίγο θα βγάλουν μοντέλο με 316L ανοξείδωτο ατσάλι για τους τεμπέληδες αχαχαχαχαχα
Αχ Βασιλη
Θηραματα να βγαιναν , κοσμος ξανα ανεμελος στην φυση να του διναν κινητρα να δουλεψει και να επιστρεψει εκει, και να καταλαβαιναν οτι το κυνηγι δινει ζωη-δεν περνει!!!!
Αυτα και ας κυνηγιυσαμε με οπλα κοκκινα στην σκουρια
Σημερα δεν τα τρωει η σκουρια τα οπλα μας!
Η σκονη τα τρωει!!!
 
Προσοχή!
Η εργοστασιακή εγγύηση αρχίζει να τίθεται εν ισχύ όταν γίνει η εγγραφή του όπλου στα μητρώα της εταιρείας στο σάιτ της benelli.it φτιάχνοντας τον λογαριασμό χρήστη
Δηλαδή πρέπει να πέσει πρώτα «φακέλωμα»...
 
Kαλησπέρααα....Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο post αλλά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αγορά όπλου που με τον καινούριο νόμο χρειάζεται χαρτί παθολόγου και ψυχίατρου...Ακούγεται ότι ψυχίατρος για να σου δώσει το χαρτί χρειάζονται 3-4 συνεδρίες.. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει κάτι τέτοιο Η γίνεται όπως του παθολόγου με ένα εικοσάρικο και ξεμπερδεύουμε;
 
Kαλησπέρααα....Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο post αλλά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αγορά όπλου που με τον καινούριο νόμο χρειάζεται χαρτί παθολόγου και ψυχίατρου...Ακούγεται ότι ψυχίατρος για να σου δώσει το χαρτί χρειάζονται 3-4 συνεδρίες.. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει κάτι τέτοιο Η γίνεται όπως του παθολόγου με ένα εικοσάρικο και ξεμπερδεύουμε;
Δημητρη ειναι νομιζω προσφατο μετρο ο ελεγχος και απο ψυχιατρο για την εκδοση αδειας αγορας οποτε προσωπικα δεν γνωριζω να σου απαντησω. Ισως καποιος φιλος ομως να αγορασε προσφατα οπλο και να ξερει να μας πει
 
Kαλησπέρααα....Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο post αλλά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αγορά όπλου που με τον καινούριο νόμο χρειάζεται χαρτί παθολόγου και ψυχίατρου...Ακούγεται ότι ψυχίατρος για να σου δώσει το χαρτί χρειάζονται 3-4 συνεδρίες.. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει κάτι τέτοιο Η γίνεται όπως του παθολόγου με ένα εικοσάρικο και ξεμπερδεύουμε;
Καλησπέρα!
Έλαβα την βεβαίωση του ψυχιάτρου σε μια μόνο συνεδρία. Αν δεν βρεις αμέσως, σίγουρα ψάχνοντας θα προκύψει κάποιος ο οποίος δεν θα κάνει νερά και θα σε εξυπηρετήσει με μία συνεδρία. Πλήρωσα 40Ε.
 
Kαλησπέρααα....Δεν ξέρω αν είμαι στο κατάλληλο post αλλά ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την αγορά όπλου που με τον καινούριο νόμο χρειάζεται χαρτί παθολόγου και ψυχίατρου...Ακούγεται ότι ψυχίατρος για να σου δώσει το χαρτί χρειάζονται 3-4 συνεδρίες.. Γνωρίζει κάποιος αν ισχύει κάτι τέτοιο Η γίνεται όπως του παθολόγου με ένα εικοσάρικο και ξεμπερδεύουμε;
Εγω το πηρα αμεσος το χαρτι παθολογου και ψυχιατρου...
 
Καλησπέρα!
Έλαβα την βεβαίωση του ψυχιάτρου σε μια μόνο συνεδρία. Αν δεν βρεις αμέσως, σίγουρα ψάχνοντας θα προκύψει κάποιος ο οποίος δεν θα κάνει νερά και θα σε εξυπηρετήσει με μία συνεδρία. Πλήρωσα 40Ε.
Κανουν εξεταση ή ειναι απλα τυπικα σου γραφουν οτι ολα κομπλε; θα πεσω σε κανεναν οικολογο και θα με βγαλει τρελο:D
 
Παιδια μηπως τα χρηματα που αναφερεται ειναι πολλα ;Εγω πριν 4μηνες σε νευρολογο και οχι ψυχιατρο εδωσα 20ευρω και σε παθολογο αντιστοιχα το ιδιο ποσο λαμβανουν εδω στην Κορινθια.Περα απο την αμοιβη δεν κανουμε καμμια συνεδρια απλα κανει μια δυο τυπικες ερωτησεις και υπογραφει το χαρτι της Αστυνομιας και με τα υπολοιπα δικαιολογητικα στο τμημα ολοκληρωνουμε την διαδικασια για την αδεια .Απλα θελει σοβαροτητα την ωρα που θα εισαι με τον γιατρο.Απλα ειναι τα πραγματα .
 
Κανουν εξεταση ή ειναι απλα τυπικα σου γραφουν οτι ολα κομπλε; θα πεσω σε κανεναν οικολογο και θα με βγαλει τρελο:D
Αυτός που με εξέτασε έκανε κάποιες τυπικές ερωτήσεις, ναρκωτικά, αλκοολ κλπ. Ο οικολόγος λογικά θα αφρίσει ήδη από το τηλέφωνο μόλις του αναφέρεις όπλα και καριοφίλια, οπότε θα μπορέσεις γρήγορα να καλέσεις τον επόμενο στη λιστα! :D

Παιδια μηπως τα χρηματα που αναφερεται ειναι πολλα ;Εγω πριν 4μηνες σε νευρολογο και οχι ψυχιατρο εδωσα 20ευρω και σε παθολογο αντιστοιχα το ιδιο ποσο λαμβανουν εδω στην Κορινθια.Περα απο την αμοιβη δεν κανουμε καμμια συνεδρια απλα κανει μια δυο τυπικες ερωτησεις και υπογραφει το χαρτι της Αστυνομιας και με τα υπολοιπα δικαιολογητικα στο τμημα ολοκληρωνουμε την διαδικασια για την αδεια .Απλα θελει σοβαροτητα την ωρα που θα εισαι με τον γιατρο.Απλα ειναι τα πραγματα .
Τα χρήματα ήταν πράγματι πολλά αλλά ο συγκεκριμένος ήταν ο πρώτος που ήταν και πρόθυμος και ψυχίατρος, ώστε να εκδόσω τη ρημάδα βεβαίωση και να κάνω την δουλειά μου.
Το αστείο είναι πως αρχικά είχα προσκομίσει βεβαίωση παθολόγου, για την οποίαν τράβηξα άλλη μικρή Οδύσσεια, αφού ο ακατάλληλος κατ' ελάχιστο διοικητής του τοπικού Α.Τ. ήταν της γνώμης πως ο "σκέτος" παθολόγος ΔΕΝ είναι παθολόγος, αλλά όντως παθολόγος είναι ο "ειδικός" παθολόγος και άλλαξα τρείς ιατρούς και πολλά τηλέφωνα σε καμμιά δεκαρία ακόμα, ώστε να βρω έναν με δεύτερη σφραγίδα "ειδικού παθολόγου", που την είχε για καβάτζα για τις περιστασιακές γελοιότητες του Δημοσίου.
Χώρα καφενείο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top