Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Μια βοήθεια απο κάποιον κύριο.. Πήρα καινούρια συσκευή κ έπρεπε να κάνω νέο Gmail.. Μου ζητά κωδικούς.. Να κάνω νέα εγγραφή στο forum?
Καινουργιο τζ -μειλ δεν χρειαζεται να κανεις , βαζεις το ήδη υπαρχων που εχεις .
Αν το παλιο σου κινητο ειναι σμαρτ φοουν και το πιο πιθανο με αντροιντ λογισμικο θα πας ρυθμισεις , συχρονισμος και θα επιλεξεις ολα να συχρονιστουν .... βαζωντας το παλιο σου τζ-μειλ στην καινουργια σου συσκευη θα ειναι σαν την παλια :)
 
Πουτανα τεχνολογία όλα σε ένα χαχα.
Θες να σου πω και κατι ακομα για να μεινεις με ανοιχτο το στομα? Αν εχεις κινητο τεχνολογιας και φεις μπουκ και τα σχετικα? Αλλα αν το πω εχουμε και μεγαλους ανθρωπους βλεπω να τα πετανε στα σκουπιδια και με σηματα μορς μετα να ειναι
 
Να κάνω μία ερώτηση; Έχω επιστρέψει στο φόρουμ μετά από μεγάλη αποχή και ξεσκονιζω παλιά και νεότερα topics. Βλέπω πολλά μέλη banned χωρίς να μπορώ να εντοπίσω έστω ένα τους προσβλητικό μήνυμα.

Υπάρχει κάποιος όρος που επιβάλει άμεση αποβολή ή είναι απλά περιπτώσεις που ξεχείλισε το ποτήρι;
 
Να κάνω μία ερώτηση; Έχω επιστρέψει στο φόρουμ μετά από μεγάλη αποχή και ξεσκονιζω παλιά και νεότερα topics. Βλέπω πολλά μέλη banned χωρίς να μπορώ να εντοπίσω έστω ένα τους προσβλητικό μήνυμα.

Υπάρχει κάποιος όρος που επιβάλει άμεση αποβολή ή είναι απλά περιπτώσεις που ξεχείλισε το ποτήρι;
Τα προσβηλητικά μηνύματα ή μηνύματα που παραβιάζουν τους όρους (ανάλογα με το αν μπορούν να μείνουν ή όχι δημόσια) διαγράφονται ή περνάνε στην ενότητα Διάφορα.
 
Δεν έγινε κάτι στο φόρουμ. Μάλλον η συσκευή σου έχει κάποιο πρόβλημα Δημήτρη.
Καλημέρα Δημήτρη, μήπως σου χάλασε το space στο πληκτρολόγιο; :p
Οχι δεν αφορούσε μόνο δικα μου μηνύματα .Ηταν σε όλα .Τώρα τα βλέπω ολα εντάξει
 
Oχι, αυτο ειναι σίγουρο. .big smile.
Ολα τα μηνυματα σε ολα τα θεματα ,ήταν τρένο. Οι λέξεις συνεχόμενες χωρίς κενό.
Αυτό γινότανε και σε μένα χθες ειδικά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, προσπαθούσα να γράψω από κινητό.
Δεν παρατήρησα κάτι παιδιά. Αφού δεν υπάρχει θέμα τώρα το κρατάω στην άκρη του μυαλού μου και προχωράμε παρακάτω. Ευχαριστώ για την ενημέρωση :)
 
Καλησπέρα σας.
Πώς μπορω να μεταφέρω μια ανάρτηση μου με φώτο σε αλλο θέμα;
Ευχαριστώ
Γιάννη εξαρτάται από το ποτε την έγραψες. Αν την έγραψες μέχρι δυο ώρες πριν τότε μπορείς να κανεις αντιγραφή το κείμενο, να το ξαναγράφεις εκεί που θες και να το σβήσεις από το αρχικό θέμα. Αν έχει περάσει το δυωρο τότε δεν μπορείς εσυ αλλά μπορούμε εμείς. Πες μας ποιο ποστ θες να μεταφέρουμε πού και θα το φτιάξουμε.
 
Γιάννη εξαρτάται από το ποτε την έγραψες. Αν την έγραψες μέχρι δυο ώρες πριν τότε μπορείς να κανεις αντιγραφή το κείμενο, να το ξαναγράφεις εκεί που θες και να το σβήσεις από το αρχικό θέμα. Αν έχει περάσει το δυωρο τότε δεν μπορείς εσυ αλλά μπορούμε εμείς. Πες μας ποιο ποστ θες να μεταφέρουμε πού και θα το φτιάξουμε.
Εκανα δυο αναρτήσεις στο cal 36, πιστεύω οτι θα έπρεπε να τις κανω στα φυσηγγια μικρών διαμετρηματων.
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα σας έχω ένα θέμα τις τελευταίες 10 ημέρες δεν μπορώ να ανεβάσω φωτο μόλις μπω στις φωτογραφίες κολάει και λέει ότι το Chrome δεν ανταποκρίνεται.
 
Back
Top