Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Ακαδημαϊκή ερώτηση...
Γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω πάνω από 5 φωτό , ενώ βλέπω ποστ με πολύ περισσότερες;
Τώρα θα μου πεις, δεν είναι όλα τα δάχτυλα ίσα....my man.

(Πάντως αν έχουν εκχωρηθεί επιπλέον δικαιώματα σε φωτογράφους επιπέδου Άρη και Δημήτρη, χίλιες φορές μπράβο! .RESPECT.)
Παντελή υπάρχει όριο 5 φωτογραφιών εκτός και ανεβάσεις λινκ που δεν υπάρχει περιορισμός.
 
Οταν παταο απαντηση στα μηνηματα δεν μου βγαζει το μηνημα που απανταο μονο το πλεσιο να γραψω το οποιο δεν το βγαζει αν δεν πατησο απαντηση
 
Οταν παταο απαντηση στα μηνηματα δεν μου βγαζει το μηνημα που απανταο μονο το πλεσιο να γραψω το οποιο δεν το βγαζει αν δεν πατησο απαντηση
Για δοκίμασε να απαντήσεις σε αυτό το μνμ και βάλε μια φωτογραφία αν μπορείς. Αλλιώς κάνε τα κλασσικά, δηλαδή βγες και μπες από τον λογαριασμό σου στο φόρουμ, κάνε επανεκκίνηση στην συσκευή σου και καθάρισε τα cookies.
 
Να τα εκατοστήσει. :D
Κάνε στολισμό για τις γιορτές στο forum θα κάνουμε.
Νομίζω υπάρχει κάποια τεχνική δυσκολια από την πλατφόρμα για το στολισμό φέτος... Θα εξηγήσει πιο αναλυτικά ο Βασίλης.
Σχετικά με τον στολισμό το θέμα έχει ως εξής. Υπήρχε ένας στολισμός που βάζαμε κάθε χρόνο. Πέρυσι έγινε αναβάθμιση της πλατφόρμας και πολλές εφαρμογές δεν λειτουργούσαν στην νέα οποτε έπρεπε να φτιάξουν νέες. Προφανώς κάποιες πιο ουσιαστικές είχαν προτεραιότητα. Δυστυχώς μια λειτουργική εφαρμογή (που δεν ήταν και τόσο λειτουργική τελικά) Χριστουγέννων που έφτιαξαν πέρυσι ήταν χάλια οποτε δεν την έβαλα στο φόρουμ. Φέτος έφτιαξαν μια πολύ όμορφη η οποία όμως είχε κάποια θέματα. Επιλύθηκαν τα προβλήματα την περασμένη εβδομάδα αλλά από το κινητό δεν μπορώ να κάνω αυτή τη δουλειά. Βασικά αν δεν είμαι στον υπολογιστή μου στη Σλοβακία δεν μπορώ να κάνω κάτι. Το τεχνικό κομμάτι το τρέχω μόνος όσο μπορώ. Θα κάνω μια προσπάθεια ακόμα μέσω Αμερικής αλλά το πιο πιθανό θα μου ζητήσουν χρήματα. Θα το φτιάξουμε κάποια στιγμή.
 
Back
Top