Καραμπίνα 76 cm

Φίλε επειδή η ρεμινγκτον έκλεισε και εξαγοράστηκε από άλλες εταιρείες νομίζω ότι έκανες την καλύτερη αγορά καθόσον δεν ξέρουμε στο μέλλον τι όπλα θα βγουν από τους καινούργιους ιδιοκτήτες.Καλοριζικη και καλοντουφεκη, τώρα ψήνομε και εγώ για μια 1100 με 81εκ κάννη γιατί τέτοια όπλα δε θα ξαναβγούν. Θα σου ευχομουν καλές τουφεκιές αλλά με τέτοιο τουφεκι ειμαι σίγουρος για αυτό.
Αυτός ήταν ένας λόγος που αφέθηκα... Δεν ξέρω στο μέλλον τι θα γίνει με τα καινούργια δεδομένα... Για κάποιους αυτός θα ήταν ανασταλτικός παράγοντας για αγορά, για μένα όχι...
 
Αυτός ήταν ένας λόγος που αφέθηκα... Δεν ξέρω στο μέλλον τι θα γίνει με τα καινούργια δεδομένα... Για κάποιους αυτός θα ήταν ανασταλτικός παράγοντας για αγορά, για μένα όχι...
Φίλε Άρη έχω ήδη ένα harrington richardson με 81 εκ κάννη που είναι θυγατρική της remington, με ίδιες κάννες αχρωμιωτες, το όπλο δεν παίζεται , αυτό σου λέω ότι δεν θα μετανιώσεις για τα λεφτά που έδωσες, ελπίζω κάποια φορά να τα στησουμε δίπλα δίπλα . Καλεςτουφεκιες.
 
Φίλε Άρη έχω ήδη ένα harrington richardson με 81 εκ κάννη που είναι θυγατρική της remington, με ίδιες κάννες αχρωμιωτες, το όπλο δεν παίζεται , αυτό σου λέω ότι δεν θα μετανιώσεις για τα λεφτά που έδωσες, ελπίζω κάποια φορά να τα στησουμε δίπλα δίπλα . Καλεςτουφεκιες.
Μακάρι φίλε, μου αρέσουν αυτές οι δοκιμές πολύ...
Καλορίζικη φιλαράκι να την χαρείς στο έπακρο εύχομαι...Στείλε μου την μ2 κάτω τι να την κάνεις τώρα?Με κλαστήρια που σκοτώνουν μέχρι τα 25 μέτρα θα ασχολείσαι? :p
Θα έρθω του χρόνου να περάσουμε τη γέφυρα μαζί αλλά μόνο με benelli...

ΜΟΛΩΝ Λαβε .yel.
Σε πορσελάνινη τσαγιέρα θα το πιεις εσύ... English style...
 
Μακάρι φίλε, μου αρέσουν αυτές οι δοκιμές πολύ...

Θα έρθω του χρόνου να περάσουμε τη γέφυρα μαζί αλλά μόνο με benelli...


Σε πορσελάνινη τσαγιέρα θα το πιεις εσύ... English style...
Είσαι πάντα ευπρόσδεκτος!!!!!!!!
 
Γράφεις ωραία Άρη που μόνο εγωιστής και δύσπιστος ή αν θες και κολλημένος αρνείται να καταλάβει την ζωτικότητα εμπειριών, περιγραφής κλπ. Όπως και πολλοί φίλοι εδώ μέσα γράφου ωραία, ζωντανά κλπ

Στα σκότωματα Άρη λοιπόν, θα σε καταλάβουμε όσοι κυνηγάμε με τέτοια όπλα, όποιος δεν έχει κυνηγήσει (οχι τουφεκισει απλά-κι ο πίνακας μια τουφεκια είναι) μπορεί να καταλάβει...

Άσε να λένε αδερφε. Θα σου βγάλει τέτοια γούστα που θα γουστάρεις να την λύνεις και να την δένεις για καθάρισμα τακτικά.
 
Δεν άκουσες εμένα και τον Τόλη για την 1100. Καλοντούφεκη φίλε.
Κράτα την Μ2.

Εκπαιδευτικό βίντεο. Από αυτό και μόνο απορρίφθηκε η v3 για εμένα.


ps
Δεν μπορούσα να μην σε πειράξω λίγο ... :)
Ναι είναι βάσανο. Αλλά μην φανταστείς πως θα το Κανες 3 την ώρα αυτό...
 
Δεν άκουσες εμένα και τον Τόλη για την 1100. Καλοντούφεκη φίλε.
Κράτα την Μ2.

Εκπαιδευτικό βίντεο. Από αυτό και μόνο απορρίφθηκε η v3 για εμένα.


ps
Δεν μπορούσα να μην σε πειράξω λίγο ... :)
Το έχω δει αυτό το βίντεο.... Ήταν αυτό που με έκανε να θάψω την ιδέα της Remington για λίγους μήνες .pray to God.
Μετά μου την βαρεσε η καραντίνα κ επανήλθα πιο θαρραλέος.micle.
Είχα κ τον Τόλη τον kastora τον τελευταίο καιρό κ μου έστελνε όλο βιντεάκια για το λύσιμο του όπλου... Ενώ έχω οπλιστεί με θάρρος κ αγνοώ τα σημάδια της λογικής κ έχω πάρει κ το χαρτί από το γιατρό, μου στέλνει ένα για το πώς λύνεται τό κλείστρο κ αφού το κάνει 20 κομμάτια μου χτυπάει κ τα χέρια στο τέλος κ μου λέει.... Είδες? Τόσο απλό.hair..sarcastic.
Ω ρε φίλε του λέω, μην μου ξαναστείλεις τίποτα μέχρι να αποφασίσω... .sarcastic.

Υ.γ το πείραγμα δεν με ενοχλεί, ίσα ίσα, εγώ είμαι ο χειρότερος όλων σε αυτό....
 
Δεν άκουσες εμένα και τον Τόλη για την 1100. Καλοντούφεκη φίλε.
Κράτα την Μ2.

Εκπαιδευτικό βίντεο. Από αυτό και μόνο απορρίφθηκε η v3 για εμένα.


ps
Δεν μπορούσα να μην σε πειράξω λίγο ... :)
Πέρα από την πλάκα τα βασικά που κάνουμε σε όλα τα όπλα , κάννη, αποθήκη, κλείστρο γίνονται με την ίδια ευκολία και στην V3. Τα παραπάνω που δείχνει το βιντεάκι με κλειδί, μόρσα κλπ τα κάνουμε σπάνια ( θεωρώ ότι είναι προσωπικό θέμα του καθενός εγώ θα τα έκανα μιά φορά τον χρόνο και αν) . Γιατί να γίνονται τόσο συχνά στην V3;
Ενδεχομένως να πει κάποιος για περισσότερα αέρια κλπ αλλά δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.

Θέλω να πω ότι για μένα δεν θα ήταν αποτρεπτικός παράγοντας, για την αγορά του όπλου, η δυσκολία της τόσο λεπτομερούς αποσυναρμολόγησης μιά που τα βασικά γίνονται με την ίδια ευκολία όπως στα άλλα όπλα.

Και πάλι καλοτούφεκο Αρη.
 
Το έχω δει αυτό το βίντεο.... Ήταν αυτό που με έκανε να θάψω την ιδέα της Remington για λίγους μήνες .pray to God.
Μετά μου την βαρεσε η καραντίνα κ επανήλθα πιο θαρραλέος.micle.
Είχα κ τον Τόλη τον kastora τον τελευταίο καιρό κ μου έστελνε όλο βιντεάκια για το λύσιμο του όπλου... Ενώ έχω οπλιστεί με θάρρος κ αγνοώ τα σημάδια της λογικής κ έχω πάρει κ το χαρτί από το γιατρό, μου στέλνει ένα για το πώς λύνεται τό κλείστρο κ αφού το κάνει 20 κομμάτια μου χτυπάει κ τα χέρια στο τέλος κ μου λέει.... Είδες? Τόσο απλό.hair..sarcastic.
Ω ρε φίλε του λέω, μην μου ξαναστείλεις τίποτα μέχρι να αποφασίσω... .sarcastic.

Υ.γ το πείραγμα δεν με ενοχλεί, ίσα ίσα, εγώ είμαι ο χειρότερος όλων σε αυτό....
Αυτό τώρα γιατί το γράφεις δημόσια?.sarcastic.

Άρη όταν θα τα σκοτώνεις από πολύ ψηλά θα με ευγνωμονείς , άσε που με τέτοιο όπλο θα λες πως πιάνουν τα χέρια σου όποτε θα νοικοκυρευτεις κιόλας! :p
 
Αυτό τώρα γιατί το γράφεις δημόσια?.sarcastic.

Άρη όταν θα τα σκοτώνεις από πολύ ψηλά θα με ευγνωμονείς , άσε που με τέτοιο όπλο θα λες πως πιάνουν τα χέρια σου όποτε θα νοικοκυρευτεις κιόλας! :p
Καλοοοο...πολυ καλοοο!.sarcastic.
 
Back
Top