Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παρα πολυ καλη και η affinity στη ουσια benelli ειναι με διαφορετικο συστημα επαναταξης βγενει με δυο ριγες ψιλη χαμηλη και δεχετε προεκταση και στις δυο εκδωσεις
Το έχω διαβάσει από πολλους ότι η αφινυτυ είναι μπενελι, μπορεί κάποιος να μου πει συγκεκριμένα κ αναλυτικα έτσι από περιεργεια κ μόνο, τα κοινά στοιχεια της αφινυτυ με κάποιο όπλο της μπενελι ;;;;; η δική μου ταπεινή γνώμη είναι ότι δεν έχουν την παραμικρη ομοιότητα, κ φυσικά αν παμε σε ποιοτητα η μέρα με την νυχτα
 
Η Φράνκι έχει δικό της εργοστάσιο το ότι έχει αγοραστεί από την Μπερέτα δεν σημαίνει ότι φτιάχνονται όλα στο ίδιο εργοστάσιο.
Πατα στο google franchi affinity να δεις γινοντε στη benelli αλλα και βιντεκια της benelli που ειδα εχω δει και τουφεκια franchi μεσα
 
Το έχω διαβάσει από πολλους ότι η αφινυτυ είναι μπενελι, μπορεί κάποιος να μου πει συγκεκριμένα κ αναλυτικα έτσι από περιεργεια κ μόνο, τα κοινά στοιχεια της αφινυτυ με κάποιο όπλο της μπενελι ;;;;; η δική μου ταπεινή γνώμη είναι ότι δεν έχουν την παραμικρη ομοιότητα, κ φυσικά αν παμε σε ποιοτητα η μέρα με την νυχτα
Ο σωληνας της κανης με την ουρα της και η κεφαλη του κλειστρου ολοιδια
 
Για περπατητο δες και την μπεκατσια σε 66εκ κάνη πολύ όμορφο τουφέκι και τρομερό ζύγισμα
Νίκο είναι φοβερό όπλο και αυτό το έχω ψάξει. Απλώς περιοριζεσε πιστεύω πολύ. Μέχρι 32 γραμμάρια έχω ακούσει είναι κορυφή. Ενώ m2 η Monte δεν σ περιορίζει. Αυτό πιστεύω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top