Remington Team

Ναι αλλα οπως εχω ξαναπει μια καλη ρεμη βλεπω εγω τη δικη σου και μια μπενελλι που εσπασε αυτη που πευτει στο νερο η κανη μια ασημοκοληση και ολα καλα διοτη δεν εγινε καλα ομως φιλικα παντα
Τολη εγω οπως ξερεις δεν γουσταρω τις κοντρες ειδικα για τα παλιοσιδερα...και φυσικα δεν ισχυει αυτο που λες, οτι μια καλη ρεμι βλεπεις την δικη μου...με μια απλη αναζητηση χθες βρηκα για ολες τις μαρκες σπασιματα, αρα σαν εργαλεια παθαινουν ολα ζημιες.
Τωρα με πιο οπλο θα κυνηγησει ο καθενας ειναι καθαρα προσωπικο του θεμα, κι εμενα αν σπασει καποια στιγμη, ωρα της καλη...σιγα κατσω να σκασω!
 
Τολη εγω οπως ξερεις δεν γουσταρω τις κοντρες ειδικα για τα παλιοσιδερα...και φυσικα δεν ισχυει αυτο που λες, οτι μια καλη ρεμι βλεπεις την δικη μου...με μια απλη αναζητηση χθες βρηκα για ολες τις μαρκες σπασιματα, αρα σαν εργαλεια παθαινουν ολα ζημιες.
Τωρα με πιο οπλο θα κυνηγησει ο καθενας ειναι καθαρα προσωπικο του θεμα, κι εμενα αν σπασει καποια στιγμη, ωρα της καλη...σιγα κατσω να σκασω!
Άμα σπάσει στα χέρια σου θα αποκτήσει και συλλεκτική αξία. Παρεμπιπτόντως απορώ πως αντέχει ακόμη?
 
Ελα ντε? Αν εχει ριξει φυσιγγια η ρουφιανα...
Κάθε βράδυ σε συμβουλεύω να παίρνεις το μεγεθυντικό φακό το μεγάλο (δερματολογοι) και θα κοιτάς εξονυχιστικά τη βάση για ραγισματα, ( παραλιγο να γράψω σφραγίσματα και καραδοκεί ο φίλος μου ο Γιαννης)
 
Κάθε βράδυ σε συμβουλεύω να παίρνεις το μεγεθυντικό φακό το μεγάλο (δερματολογοι) και θα κοιτάς εξονυχιστικά τη βάση για ραγισματα, ( παραλιγο να γράψω σφραγίσματα και καραδοκεί ο φίλος μου ο Γιαννης)
Μπαα δεν ειμαι Καντακουζινος.... .yel. αμα ειναι τιποτα θα φανει οταν ερθει η ωρα του!
 
Αν υπάρχει μια ρεμι σε κάθε σπίτι φαντάσου ποσά Ρωσικά θα υπάρχουν.
Δεν ξέρω αν η ηλικία σου στο επιτρέπει σίγουρα όχι ίσως όμως η γνώση σου να σου θυμηθώ η να σου κάνω γνωστό την πολιτική ατάκα του γεροΚαραμανλη όταν ειπε ΕΜΕΙΣ ΑΝΗΚΟΜΕΝ ΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΣΗΝ .Καταλαβαίνει λοιπόν κανείς γιατί εδω μέσα οι περισσότεροι από μας ακολουθούμε τον τον δρόμο της BERETTA BENELLI REMI BROWNING κτλ.Εύχομαι να σας έκανα να γελάσατε λίγο.Παρεπιπτωντος εγώ θα την πάρω την 11_87 επειδή 1ον ανήκω εις την δύσιν...!!!!!!!!!!! και 2ον επειδή την γουστάρω πολύ όπως έκανα και με την 302 το 2019 .Ευχαριστώ φιλοι μου που διαθέσετε για μένα την εμπειρία σας την γνώση σας και τον χρόνο σας για να με βοηθήσετε.
 
Δεν ξέρω αν η ηλικία σου στο επιτρέπει σίγουρα όχι ίσως όμως η γνώση σου να σου θυμηθώ η να σου κάνω γνωστό την πολιτική ατάκα του γεροΚαραμανλη όταν ειπε ΕΜΕΙΣ ΑΝΗΚΟΜΕΝ ΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΣΗΝ .Καταλαβαίνει λοιπόν κανείς γιατί εδω μέσα οι περισσότεροι από μας ακολουθούμε τον τον δρόμο της BERETTA BENELLI REMI BROWNING κτλ.Εύχομαι να σας έκανα να γελάσατε λίγο.Παρεπιπτωντος εγώ θα την πάρω την 11_87 επειδή 1ον ανήκω εις την δύσιν...!!!!!!!!!!! και 2ον επειδή την γουστάρω πολύ όπως έκανα και με την 302 το 2019 .Ευχαριστώ φιλοι μου που διαθέσετε για μένα την εμπειρία σας την γνώση σας και τον χρόνο σας για να με βοηθήσετε.
Γιαυτο την είχε κάνει στο εξωτερικό αλλά Γαλλικα ο μπάρμπας
 
Οι remington είναι τα καλύτερα όπλα στον κόσμο.
ΔΕΝ ΣΠΑΝΕ ΔΕΝ ΧΑΛΑΝΕ ΠΟΤΕ.
Πάρτε άφοβα.
Δεν θα χάσετε.
Έχουν τις καλύτερες κάνες και κάνουν τα πιο μακρυνά σκοτώματα.
Πέραν των άλλων είναι πλέον και συλλεκτικά.

Απόφαση για το κυνηγι έχουμε;
 
Οι remington είναι τα καλύτερα όπλα στον κόσμο.
ΔΕΝ ΣΠΑΝΕ ΔΕΝ ΧΑΛΑΝΕ ΠΟΤΕ.
Πάρτε άφοβα.
Δεν θα χάσετε.
Έχουν τις καλύτερες κάνες και κάνουν τα πιο μακρυνά σκοτώματα.
Πέραν των άλλων είναι πλέον και συλλεκτικά.

Απόφαση για το κυνηγι έχουμε;
Αν γραψεις 100 φορες οτι θα κυνηγησεις με remington θα σου πω.... .my man.
 
Παρεπιπτωντος εγώ θα την πάρω την 11_87 επειδή 1ον ανήκω εις την δύσιν...!!!!!!!!!!! και 2ον επειδή την γουστάρω πολύ
Ο δεύτερος είναι αρκετός λόγος.
Ο πρώτος λάθος ... ανήκομεν εις τα βάθη της Αραπιάς ... και ακόμα πιο πέρα.
 
Μπα από μόνη της :).

Μην γράφω πολλά γιατί θα έχουμε πάλι παρεξηγήσεις. :)
Φίλε μου άσε τον εαυτό σου ελεύθερο μεγάλα παιδιά είμαστε άλλωστε πέρα από τις εμπειρίες που μοιραζομαστε για μένα είναι και ένα μέσο ψυχοθεραπείας για τα όσα μας φορτώνουν στην ψυχή μας καθημερινά οι ειδικοί του συστήματος. Χαμόγελα και εκφράσουν ελεύθερα εγώ σε στηρίζω.
 
Back
Top