Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την γραμματέα την είδα να χαμογελάει πονηρά πάντως ;)
Να χε και λίγο ψαχνι πάνω της μόνο μόνο πιασίματα .sarcastic. σαν την μπενελι είναι με λεπτές γραμμές.
τέσσερις έριξε καψοφυσεκης ο τύπος.
Ντεφορμέ τον ξεζουμισε το σοφιστικέ μωρο.
 
Εγώ θα την ψήφιζα για πρόεδρο της ΚΣΕ.
Είναι και σχετική με το κυνήγι.!!!
Τουλάχιστον να ευχαριστηθούμε το @@ που τρώμε.
Δεν νομίζω Βασίλη την βόλτα με την Ferrari και το καλαμαροψαρο κοιτάζει η σουπιά σαν όλες τις άλλες .sarcastic. .
Σοβαρά τώρα αν και εκτός θέματος σαν κυνηγοί πρέπει να πιέσουμε την επαναδημιουργία του ΚΕΚ ανεξαρτητοποιημενου όμως από πολιτικές πεποιθήσεις του παρελθόντος στελεχομένο από αξία άτομα με όρεξη αλλά και στήριξη από εμάς και όχι να αλλάζουμε απόφαση πριν πέσει ο φάκελος στην κάλπη , οι μάσκες έπεσαν .
 
Δεν νομίζω Βασίλη την βόλτα με την Ferrari και το καλαμαροψαρο κοιτάζει η σουπιά σαν όλες τις άλλες .sarcastic. .
Σοβαρά τώρα αν και εκτός θέματος σαν κυνηγοί πρέπει να πιέσουμε την επαναδημιουργία του ΚΕΚ ανεξαρτητοποιημενου όμως από πολιτικές πεποιθήσεις του παρελθόντος στελεχομένο από αξία άτομα με όρεξη αλλά και στήριξη από εμάς και όχι να αλλάζουμε απόφαση πριν πέσει ο φάκελος στην κάλπη , οι μάσκες έπεσαν .
Δεν υπάρχει κίνημα, επανάσταση ή αλλαγή χωρίς αρχηγό.
Απογοητευμένοι υπάρχουν αρκετοί, δοκιμάσαμε τους πάντες, καλή συγκυρία για δημιουργία κόμματος έχουμε, ... ο αρχηγός μας λείπει, ξέρεις εσύ κανέναν να ηγηθεί ;
 
Δεν υπάρχει κίνημα, επανάσταση ή αλλαγή χωρίς αρχηγό.
Απογοητευμένοι υπάρχουν αρκετοί, δοκιμάσαμε τους πάντες, καλή συγκυρία για δημιουργία κόμματος έχουμε, ... ο αρχηγός μας λείπει, ξέρεις εσύ κανέναν να ηγηθεί ;
Αν υπήρχε τέτοιος θα υπήρχε και για την Ελλάδα κάποιος .
 
Αν υπήρχε τέτοιος θα υπήρχε και για την Ελλάδα κάποιος .
Όχι απαραίτητα αλλά είδες που καταλήξαμε ;
Εδώ δεν υπάρχει αρχηγός, κόμμα θέλουμε να φτιάξουμε ; Θα έχει σίγουρα την τύχη των προηγούμενων.
 
Να χε και λίγο ψαχνι πάνω της μόνο μόνο πιασίματα .sarcastic. σαν την μπενελι είναι με λεπτές γραμμές.

Ντεφορμέ τον ξεζουμισε το σοφιστικέ μωρο.
Αν ήταν Έλληνας μετά τίς τουφεκιές θα ακολουθούσαν και μπινελικια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top