Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
P. BERETTA ULTRALIGHT σουπερ ποζε. 67cm μηκος κανων.
Θα ηθελα τις αποψεις και την εμπειρια σας. Μολις ηρθε στα χερια μου. Ευχαριστω.
Μια χαρά είναι το όπλο και καλορίζικο!. Και εγώ έχω το Perennia Sv 10 III Kick-Off Beretta 66cm, όλα καλά!, βέβαια εμένα είναι 3300 αλλά θα το συνηθίσεις και στο τέλος θα το αγαπήσεις!.
 
Συγγνωμη δεν σας εγραψα,κυνηγαω φασσα,τρυγονι,τσιχλα
Φίλε έχω όλη την σειρά Black Edition από IM** έως και SKEET (πιό κάτω από ** άστρα δεν χρειάζεται) και από πείρα κατάλαβα ότι με το IM** και το IC**** ανάλογα βέβαια με το κυνήγι που θα κάνεις, και καθάρισες! Στην καραμπίνα έχω μόνιμα τα ***, δίκαννο ***1/2 και ****. Αυτά....
 
Καλημερα συναδελφοι,εγινε η παραγγελια στο estore beretta,IM και IC οι επιλογες μου,νομιζω οτι θα με καλυψουν,σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας.
Παρουσιαση οταν ερθουν με το καλο και τουφεκιες να βαλεις
 
Μια χαρά είναι το όπλο και καλορίζικο!. Και εγώ έχω το Perennia Sv 10 III Kick-Off Beretta 66cm, όλα καλά!, βέβαια εμένα είναι 3300 αλλά θα το συνηθίσεις και στο τέλος θα το αγαπήσεις!.
Εγιναν λιγες δοκιμες τις προαλες στον πινακα, στα 32 βηματα περιπου 28μ.
Χρησιμοποιηθηκαν τρια τσοκ. Το 3, το 4 και το 5.
Φυσιγγια IMBERIAL Ισπανικα 30 & 32 γρ σε νο 9 &10 και EUROMIX 8/9.
Η κατανομη με το 4 & το 5 καλη. Με το 3 πολυ καλη. Η ανακρουση και ο θορυβος φυσιολογικα ( λογω βαρους και μηκους κανων).
Θα δω και στο κυνηγι ...αν μας αφησουν.
 
Παιδιά εγώ αγόρασα το οπτιματσοκ black edition της beretta σε ** 90 ευρώ από ελληνικό μαγαζί μαζί με μεταφορικά. Δεν μου πήγε το μυαλό να το παραγγείλω κατευθείαν από beretta. Έχει παραγγείλει κάποιος κατευθείαν από beretta? Και αν ναι σε πόσο καιρό ήρθε η παραγγελία? Πάντως μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος από το τσοκ
 
Παιδιά εγώ αγόρασα το οπτιματσοκ της beretta σε ** 90 ευρώ από ελληνικό μαγαζί μαζί με μεταφορικά. Δεν μου πήγε το μυαλό να το παραγγείλω κατευθείαν από beretta. Έχει παραγγείλει κάποιος κατευθείαν από beretta? Και αν ναι σε πόσο καιρό ήρθε η παραγγελία? Πάντως μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος από το τσοκ
Έχω παραγγείλει από beretta store όλη την σειρά στο Μπλάκ πορτινκ εσω έξω hp τα βάζει κατά καιρούς προσφορά εγώ τα πήρα 200 ευρώ όλη την σειρά έβγαινε τοτε κάτι λιγότερο από 50 ευρώ το ένα εάν τα έπαιρνες όλα .Δεν έχει τελωνείο έρχονται σε 3 μέρες με dhl στην πόρτα σου
 
Έχω παραγγείλει από beretta store όλη την σειρά στο Μπλάκ πορτινκ εσω έξω hp τα βάζει κατά καιρούς προσφορά εγώ τα πήρα 200 ευρώ όλη την σειρά έβγαινε τοτε κάτι λιγότερο από 50 ευρώ το ένα εάν τα έπαιρνες όλα .Δεν έχει τελωνείο έρχονται σε 3 μέρες με dhl στην πόρτα σου
Τεταρτη τα παρειγγειλα απο estore beretta IMκαι IC και θηκη δωρο,δωρεαν μεταφορικα,συνολο περιπου 107 ευρω,αυριο θα τα παραλαβω
 
Τεταρτη τα παρειγγειλα απο estore beretta IMκαι IC και θηκη δωρο,δωρεαν μεταφορικα,συνολο περιπου 107 ευρω,αυριο θα τα παραλαβω
Εδώ ζητάνε την μάνα τους και τον πατέρα μαζί.Ειχα κάνει προπαραγγελια την ρυθμιζόμενη ανατομική σκανδάλη για το 686 στα 70 ευρώ αλλά ήταν άουτ οφ στοκ,και έβαλα ειδοποίηση για όταν την είχαν.Συναμα έψαχνα και εδώ και η τιμή με τοποθέτηση που πείρα ήταν 200 ευρώ από έναν φτασμενο. Ας είναι καλα ο chevy-z71.που μου ειπε οτι εχει μια ο Λιακος Μεταχειρισμένη απο 682 και την εβαλα στα 100 ευρω.Επειτα δε από κάνα δίμηνο μου στέλνει mail ηberetta Ιταλίας ότι είναι διαθέσιμη για αποστολή. Εδώ σε όλα τα είδη από οπλα ανταλακτικα ρουχισμό έχουν τιμες λες και είναι κειμήλια. Βέβαια πολύς κοσμος που δεν ειναι ακομα εξοικειωμένος με τις αγορες απο το εξωτερικό ειναι πολυ ευκολο να την πατήσει,εκει βασίζονται και αυτοί και βάζουν κέρδος δεκαπλάσιο της αξίας του είδους.
 
Εδώ ζητάνε την μάνα τους και τον πατέρα μαζί.Ειχα κάνει προπαραγγελια την ρυθμιζόμενη ανατομική σκανδάλη για το 686 στα 70 ευρώ αλλά ήταν άουτ οφ στοκ,και έβαλα ειδοποίηση για όταν την είχαν.Συναμα έψαχνα και εδώ και η τιμή με τοποθέτηση που πείρα ήταν 200 ευρώ από έναν φτασμενο. Ας είναι καλα ο chevy-z71.που μου ειπε οτι εχει μια ο Λιακος Μεταχειρισμένη απο 682 και την εβαλα στα 100 ευρω.Επειτα δε από κάνα δίμηνο μου στέλνει mail ηberetta Ιταλίας ότι είναι διαθέσιμη για αποστολή. Εδώ σε όλα τα είδη από οπλα ανταλακτικα ρουχισμό έχουν τιμες λες και είναι κειμήλια. Βέβαια πολύς κοσμος που δεν ειναι ακομα εξοικειωμένος με τις αγορες απο το εξωτερικό ειναι πολυ ευκολο να την πατήσει,εκει βασίζονται και αυτοί και βάζουν κέρδος δεκαπλάσιο της αξίας του είδους.
οι ανθρωποι στο estore beretta ειναι χρονια μπροστα στο θεμα εξυπηρετηση πελατων,αν βαλεις και τις τιμες τους,αστο καλυτερα,εγω πριν μπω στο φορουμ μιλησα με καταστημα εδω για το τσοκ που ηθελα να παρω και ο τυπος μου μιλουσε σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει,ευτυχως μπηκα στο φορουμ και ολα τα παιδια με βοηθησαν πολυ
 
Έχει παραγγείλει κάποιος κατευθείαν από beretta? Και αν ναι σε πόσο καιρό ήρθε η παραγγελία?

Έχω κάνει αρκετές αγορές με πολύ καλές εντυπώσεις, εκτός από δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 99€, έχει και δωρεάν επιστροφή μέσα σε ένα μήνα. Όσο για την ταχύτητα, έχει τύχει να κάνω παραγγελία Τετάρτη μεσημέρι και να παραλάβω Πέμπτη
 
οι ανθρωποι στο estore beretta ειναι χρονια μπροστα στο θεμα εξυπηρετηση πελατων,αν βαλεις και τις τιμες τους,αστο καλυτερα,εγω πριν μπω στο φορουμ μιλησα με καταστημα εδω για το τσοκ που ηθελα να παρω και ο τυπος μου μιλουσε σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει,ευτυχως μπηκα στο φορουμ και ολα τα παιδια με βοηθησαν πολυ
Για το beretta hellas αναφέρεσαι?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top