To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα, είμαι ο Χρήστος από Μεσόγεια κυνηγάω με Benelli Rafaelo και τα κυνήγια μου είναι Τρυγόνι και Τσιχλα

Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλώς ήρθατε στην παρέα μας και καλή διαμονή .welcome.
 
Γεια σας με λενε Τακη ........κυνηγαω γουρουνια κ ειμαι απο αρκαδια
Kαλωσήρθες Τάκη στην παρέα μας. Πες μας περισσότερα για τον εξοπλισμό σου, τα σκυλιά και τις περιοχές που κυνηγάς. Είμαστε αρκετοί οι Αρκάδες εδώ μέσα.
 
Kαλωσήρθες Τάκη στην παρέα μας. Πες μας περισσότερα για τον εξοπλισμό σου, τα σκυλιά και τις περιοχές που κυνηγάς. Είμαστε αρκετοί οι Αρκάδες εδώ μέσα.
Σκυλια σχεδον ολα γκεκικα ........εξοπλισμος 2 μπερεττες (302,391οπτιμα) μπενελι (121 σεντ ετιεν) ...κυνηγαμε στα συνορα αρκαδιας λακωνιας
 
Ολη η μαγεια του παρνωνα ειναι να ανεβεις μεχρι τον Αγιο Λια να δεις την ποιο ψηλη κορυφη του κ την απεραντη λακα κ να αγναντευεις απο ψηλα
Μεγάλη Τούρλα, Καναρέικη λακα, απέναντι του Καδρη, του Κανέλλη, το πριόνι, το κανι και τα αεροπλάνα, η στρουγκα του μπαλαρα στο βάθος προς την πλάκα και τον Κουμανταρο... Υπάρχει τίποτε άλλο καλύτερο;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top