To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή φίλε!
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλωσηρθες Βασίλη στην παρέα μας Βασίλη. Καλά ποσταρισματα. Πήγαινε στις σχετικές ενότητες να μας πεις περισσότερα πράγματα για τα όπλα σου, τα σκυλιά σου, τον εξοπλισμό σου και ο, τι άλλο θα μας κάνει να σε γνωρίσουμε καλυτερα
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλώς τον Βασίλη!
 
Καλησπέρα σε ολους από Βύρωνα Αττικής.
Kαλωσηρθες Leo στην παρέα μας! Πες μας και το όνομα σου για να σου απευθυνομαστε αν είναι κανονικά. Καλή διαμονη και καλά ποσταρισματα! Πες μας μερικά πράγματα για εσένα να σε γνωρισουμε παραπάνω. Τι κυνήγια κάνεις, που, όπλα, σκυλιά και ο, τι άλλο εξοπλισμό έχεις. Μπορείς να μας γράψεις και στις σχετικές ενότητες για αυτα με πιο πολλές λεπτομέρειες!
 
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Βασίλης, είμαι 31 χρονών, μένω στην Ηγουμενίτσα και ασχολούμαι με το κυνήγι από μικρό παιδί!!!Κυνηγάω φανατικά λαγό!!!Σπάνια φάσσα και τσιχλοκότσυφα !!!Καλώς σας βρήκα!!!!
Καλημερα και καλως σας βρηκα!
Καλως ηρθατε παιδες!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top