Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλησπέρα σε όλους. Πρόσθεσα κάμποσα εικονάκια. Δεν έχω ολοκληρώσει το έργο ακόμα. Όποιος έχει κάποιο πρόβλημα ας ενημερώσει. Ίσως χρειαστεί να κάνετε μια έξοδο και είσοδο στον λογαριασμό σας στο φόρουμ. :)
Εμένα φάνηκαν Μπιλ και χωρίς να κάνω log out
 
Αρχοντες παλιοτερα αριστερα κατω απο την εικονα προφιλ του καθε μελους
εμφανιζοταν το ονομα περιοχη κτλ
Μηπως θα ηταν καλυτερα να επανελθει αυτη η ρυθμιση ωστε να διευκολυνει
τους υπολοιπους να γνωριζουν εστω το ονομα του Μελους που συνομιλουν ;)
 
Πως μπορω να κανω αναζήτηση στο φόρουμ με τον αυξοντα αριθμό του μηνύματος που ψαχνω, πχ το #1108 που εχει αυτό το μήνυμα;
δεν μπορείς γιατί σε καθε θεμα που εχει το ίδιο πλήθος απαντησεων υπαρχει αυτος ο αριθμός, μπορείς ομως να τον διαιρέσεις με τον 20 και το αποτελεσμα +1 ειναι ο αριθμός της σελίδας που βρίσκεται η απάντηση.
 
Αρχοντες παλιοτερα αριστερα κατω απο την εικονα προφιλ του καθε μελους
εμφανιζοταν το ονομα περιοχη κτλ
Μηπως θα ηταν καλυτερα να επανελθει αυτη η ρυθμιση ωστε να διευκολυνει
τους υπολοιπους να γνωριζουν εστω το ονομα του Μελους που συνομιλουν ;)
Και τώρα υπάρχει κανονικά και η περιοχή και το όνομα από την στιγμή που συμπληρώσεις αυτά τα πεδία. Δες παρακάτω μια φωτογραφία Κώστα. Από κινητό μπαίνεις στο φόρουμ;


1604002847978.png
 
Και τώρα υπάρχει κανονικά και η περιοχή και το όνομα από την στιγμή που συμπληρώσεις αυτά τα πεδία. Δες παρακάτω μια φωτογραφία Κώστα. Από κινητό μπαίνεις στο φόρουμ;


View attachment 18008
Εμένα πάντως δεν υπάρχει. Από κινητό.Screenshot_2020-10-29-22-38-49-350_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
 
Σωστός!! Αλλά έτσι δεν με βολεύει .hair.
Σε καταλαβαίνω αλλά η έκδοση του φόρουμ για τα κινητά είναι διαφορετική γιατί πολύ απλά δεν χωράνε τα πάντα. Άλλος που έχει κινητό με μεγαλύτερη οθόνη θα τα βλέπει κανονικά.
 
Και τώρα υπάρχει κανονικά και η περιοχή και το όνομα από την στιγμή που συμπληρώσεις αυτά τα πεδία. Δες παρακάτω μια φωτογραφία Κώστα. Από κινητό μπαίνεις στο φόρουμ;


View attachment 18008
Ναι Βασίλη τις περισσότερες φορές αλλά και λάπτοπ δεν μου το εμφανίζει
Μήπως έχω κάνει καμία κουταμαρα στις ρυθμίσεις
 
Ναι Βασίλη τις περισσότερες φορές αλλά και λάπτοπ δεν μου το εμφανίζει
Μήπως έχω κάνει καμία κουταμαρα στις ρυθμίσεις
Οχι δεν επηρεάζεται από τις ρυθμίσεις αυτό. Εξαρτάται μόνο από το αν το κάθε μέλος έχει βάλει αυτή την πληροφορία. Αν δεν την έχει βάλει τότε δεν φαίνεται. Για αυτό μπορείς να βρεις το όνομα για κάποια μέλη μόνο. Δοκίμασε να κάνεις μια έξοδος και είσοδος στον λογαριασμό σου στο φόρουμ.
 
Ερωτηση: Δεν ανοιγει η παραγραφος "Τσιχλα-κοτσυφι", ενω ολες οι υπολοιπες ειναι οκ. Εχει μπλοκαρει στο τελευταιο μηνυμα του Hawkeye στις 22.49 χθες.
 
Και τώρα υπάρχει κανονικά και η περιοχή και το όνομα από την στιγμή που συμπληρώσεις αυτά τα πεδία.
Βασίλη το έχω αναφέρει ξανά παλαιότερα, μήπως θα ήταν σκόπιμο να ενθαρρυνθούν τα μέλη να συμπληρώνουν τα στοιχεία αυτά στο προφίλ τους; Είναι θεωρώ, πολύ χρήσιμο για τη συνομιλία αλλά και για την οικονομία της συζήτησης, δηλ. να μην υπάρχουν πολλά "που ρε φίλε", "πες νομό", "περιοχή;" κλπ...
Χωρίς φυσικά να είναι υποχρεωτικό...
 
Back
Top