Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλησπέρα. Προς αυτούς που είχαν θέμα αλλά και οποιοδήποτε παιδί θέλει μπορείτε σας παρακαλώ να μου κάνετε ένα like όσοι βλέπετε το smiley του μπάρμπεκιου στις επιλογές των smilies και όσοι δεν το βλέπετε να μου κάνετε ένα angry?

Δηλαδή βλέπετε την παρακάτω εικόνα που έχω σημειώσει με κόκκινο κύκλο; Στις δοκιμές που έκανα εγώ δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα και σε έναν απλό user που έχουμε για δοκιμές.

1602326753408.png
 
Εγω Βασιλη μου μετα την τελευταια αναβαθμιση που εγινε....τα εχασα ολα...εννοω τις ''φατσουλες'' .
Ρωτησα τους καλούς μου φιλους.....και μου ειπαν να κανω αναβαθμιση στον υπολογιστη μου.....δεν μου
ελεγαν καλυτερα.....να φαω ενα μαγκαλι καρβουνα....ποιος να την κανει....εγω δεν ξερω....πρεπει να
φωναξω ανθρωπο που να ξερει.....
 
Εγω Βασιλη μου μετα την τελευταια αναβαθμιση που εγινε....τα εχασα ολα...εννοω τις ''φατσουλες'' .
Ρωτησα τους καλούς μου φιλους.....και μου ειπαν να κανω αναβαθμιση στον υπολογιστη μου.....δεν μου
ελεγαν καλυτερα.....να φαω ενα μαγκαλι καρβουνα....ποιος να την κανει....εγω δεν ξερω....πρεπει να
φωναξω ανθρωπο που να ξερει.....
Και τις απλές φατσούλες που δείχνει πιό πάνω; Γιατί τα υπόλοιπα τα έχει αφαιρέσει όλα ο Βασίλης
 
Κύριε Νίκο κάντε μια αποσύνδεση και επανασύνδεση. Το πιο πιθανό είναι να φτιάξει. Αν δεν φτιάξει ενημερώστε με και θα βρούμε την άκρη.


Bασιλη μου κατ'αρχην σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου. Εαν αποσυνδεση εννοεις να τον
βγαλω απο την μπριζα.....με προλαβε η ΔΕΗ. Ειχαμε μια ωρα διακοπη ρευματος....τωρα που μπηκα
στο φορουμ δεν ειδα καμια διαφορα στον υπολογιστη....παραμενει η ιδια κατασταση . Για να σου
εξηγησω καλυτερα....κανω ''κλικ'' στις 3εις καθετες τελειες ( περισσοτερες επιλογες ) ανοιγει το θεμα
και βγαζει τα εξεις εικονιδια 1ον text color 2on-Font famiiy - 3on -strike-through (Ctrl+S)
4on-Underline ( Ctrl+U ) 5on -Inline code 6on-Inline spoiler.
Αυτα τα εικονιδια ανοιγουν.....φατσουλα δεν εχω.....Εχω ομως στα Like οπως και πριν την αναβαθμιση.
Εαν ειναι κατι ευκολο...και μπορεις να το διορθωσεις τοτε οκ....Εαν ειναι ''μπερδεμα''....μην ασχοληθεις
φιλε μου.....ξερω εχεις τον ''πονοκεφαλο'' της δουλειας σου....μην σου προσθετω και εγω ''αλλα''....απλα
πες το μου....θα βρω καποιον και αν χρειαζεται αναβαθμιση ο υπολογιστης μου....θα την κανει!!!
 
Βασιλη μου ....μαλλον βρηκα ακρη ...με την βοηθεια του Παντελη!!!!
Κανοντας ''κλικ'' στις τελευταιες 3ρεις καθετες τελειες εχω φατσουλες!!!! :):):):):)
υγ. γιαυτο εβαλα και μπολικες.....:):)
Αυτό θα σας έγραφα τώρα ότι πατάτε στις λάθος τελίτσες :)
Επίσης όταν είπα για αποσύνδεση και σύνδεση εννοούσα στον λογαριασμό σας στο HL.
Με την ευκαιρία το εικονάκι με το μπάρμπεκιου το βλέπετε κανονικά;
 
Βασιλη μου ....μαλλον βρηκα ακρη ...με την βοηθεια του Παντελη!!!!
Κανοντας ''κλικ'' στις τελευταιες 3ρεις καθετες τελειες εχω φατσουλες!!!! :):):):):)
υγ. γιαυτο εβαλα και μπολικες.....:):)
Τι την θες την τεχνολογία,πάρε ένα γκαζάκι να κάνεις την δουλειά σου!!
 
Αυτό θα σας έγραφα τώρα ότι πατάτε στις λάθος τελίτσες :)
Επίσης όταν είπα για αποσύνδεση και σύνδεση εννοούσα στον λογαριασμό σας στο HL.
Με την ευκαιρία το εικονάκι με το μπάρμπεκιου το βλέπετε κανονικά;

Το βλεπω....και βεβαια το βλεπω.....τσαμπα σας τα ''εψησα''.....bbq2 :):):)
 
Καλησπέρα. Προς αυτούς που είχαν θέμα αλλά και οποιοδήποτε παιδί θέλει μπορείτε σας παρακαλώ να μου κάνετε ένα like όσοι βλέπετε το smiley του μπάρμπεκιου στις επιλογές των smilies και όσοι δεν το βλέπετε να μου κάνετε ένα angry?

Δηλαδή βλέπετε την παρακάτω εικόνα που έχω σημειώσει με κόκκινο κύκλο; Στις δοκιμές που έκανα εγώ δεν υπήρχε κάποιο πρόβλημα και σε έναν απλό user που έχουμε για δοκιμές.

View attachment 17085
Σταμάτα γιατί πείνασα. bbq2
 
Παιδιά μια ερώτηση.
Η μπάρα με τα καραγκιοζακια που είπε και ένας φίλος κάποιες μέρες που πριν δεν έχει την ποικιλία που ειχε πριν.
Μου εμφανίζει μιαμιση σειρά όχι όλα όσα είχε πριν.
Είναι έτσι σε όλους ή θέλει να το ψάξω και να κανω κάτι για να αυξηθούν;
 
Παιδιά μια ερώτηση.
Η μπάρα με τα καραγκιοζακια που είπε και ένας φίλος κάποιες μέρες που πριν δεν έχει την ποικιλία που ειχε πριν.
Μου εμφανίζει μιαμιση σειρά όχι όλα όσα είχε πριν.
Είναι έτσι σε όλους ή θέλει να το ψάξω και να κανω κάτι για να αυξηθούν;
Άγγελε δες το μήνυμα 1077 στην προηγούμενη σελίδα.
 
Back
Top