Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα, εχει ξανασυζητηθεί αυτό πριν λιγο καιρό εδω... Καποιος συναδερφος που το εχει παθει ειπε πως το οπλο λειτουργουσε κανονικά. Αν βγαλεις την σκανδαλοθήκη θα δεις πως μαλλον εχει σπάσει το αυτάκι που τερματιζει η γλώσσα οταν ειναι σε ηρεμία.
 
κατι εσπασε ο πατερας μου στην ss και εμεινε η γλωσα ετσι, ξέρουμε τι μπορει να ειναι κι αν ρίχνει;
View attachment 16283
Το εχω παθει φιλε εσπασε το τερματικο που εχει για την γλωσσα η σκανδαλοθηκη ειμουν σε κυνηγι υδροβιων και δουλεβε κανονικα το οπλο κοστος 80€ τοτε για σκανδαλοθηκη
 
Η παλιά η αλουμινένια σκανδαλοθήκη δεν μπαίνει;
Μπενει αν εχεις καβατζα απλα θελει τροχισμα η προεξοχη που εχει πισω για το κοντακι και ειναι και πιο πιοτικη και ανθεκτηκη! Οχι σαν τα καινουρια σκουπιδια γτ δεν ειναι και μικρο το κοστος
 
Το θεμα ειναι οτι δεν εφαπτετε με τη βαση του οπλου και οταν το χτυπα η γλωσσα καταπονιτε εαν θες βαλε απο sbe2 που ειναι μεν πολυμερικο αλλα εφαρμοζει πολυ καλυτερα και δε θαχεις ξανα θεμα
εσπασε το πλαστικο πριν τη γλωσσα δεν ξερω πως το καταφερε, παει για αλλαγη σκανδαλοθηκης
 
εσπασε το πλαστικο πριν τη γλωσσα δεν ξερω πως το καταφερε, παει για αλλαγη σκανδαλοθηκης
Οταν παρεις την καινουρια θα δεις οτι εχει ενα κενο εκει το αυτακι που δεν παταει στη βαση για να κραταει κοντρα και οταν επιστρεφει η γλωσσα και το χτυπαει το σπαζει εγω κολησσα ενα κοματακι λεπτο φυλο πλαστικο για να μην εχει κενο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top