Φερ' το στα μέτρα σου...

Αυτα γραφω φιλε κ με παρεξηγουν , μακαρι ολοι να καταλαβουν καποτε τι εστι σωστο κοντακι , αμμο ριχνει κ σκοτωνει , το μεγαλο θεμα στα οπλα ειναι το που ριχνουν οχι το τι ριχνουν
Αστους ρε μητσο να τα αφηνουνε να γινοντε πολλα
 
Παιδιά το αρνητικό pitch είναι για εδαδοβια θηράματα η για πτηνά;
Ανάλογα το στήθος που έχεις, ανάλογα το σώμα σου, δεν υπάρχει πιτς για θήραμα, ανάλογα το σώμα θέλει ανάλογη κλίση το πελμα
 
Ανάλογα το στήθος που έχεις, ανάλογα το σώμα σου, δεν υπάρχει πιτς για θήραμα, ανάλογα το σώμα θέλει ανάλογη κλίση το πελμα
Ναι φίλε. Μου. Το σύνηθες όμως τι λέει;; πιστεύω υπάρχει ένας κανόνας για μέσους ανθρώπους, μέσο ύψος βάρος κλπ..
 
Ναι φίλε. Μου. Το σύνηθες όμως τι λέει;; πιστεύω υπάρχει ένας κανόνας για μέσους ανθρώπους, μέσο ύψος βάρος κλπ..
Όταν λες αρνητικό πιτς μπορείς να γράψεις πιο αναλυτικά τι εννοείς ; αν εννοείς το πανω μέρος του πελματος να εξέχει πιο πολυ απο το κατω , τότε το όπλο ρίχνει πιο σωστά στο υψος των ματιών κ πιο κάτω , στον μέσο άνθρωπο
 
Last edited:
Από την αρχή να ξεκαθαρίζει το τοπίο.

Κάτω από τις 90 μοίρες = θετικό πίτς ή down πίτς ή λαγόπιτσο.(το αγαπημένο μου)αυτό μου ταιριάζει κ δεν μου φλιπάρει καθόλου το όπλο.
Βέβαια στις αρκετά ψηλές τουφεκιές σηκώνω στήθος.
2η φωτό ουδέτερο,κ στην τρίτη το αρνητικό.
Να συμπληρώσω ότι έχω παρατηρήσει πολύ κόσμο να ρίχνει με αρνητικό - εργοστασιακό πιτς και το φλιπάρισμα των καννων να είναι υπερβολικό.Ειναι πολύ σοβαρό μέτρο αυτό αν θέλουμε μια αποδοτική δεύτερη τουφεκιά και ζυγωματικό στην θέση του..... :)
 
Last edited:
Από την αρχή να ξεκαθαρίζει το τοπίο.

Κάτω από τις 90 μοίρες = θετικό πίτς ή down πίτς ή λαγόπιτσο.(το αγαπημένο μου)αυτό μου ταιριάζει κ δεν μου φλιπάρει καθόλου το όπλο.
Βέβαια στις αρκετά ψηλές τουφεκιές σηκώνω στήθος.
2η φωτό ουδέτερο,κ στην τρίτη το αρνητικό.
Να συμπληρώσω ότι έχω παρατηρήσει πολύ κόσμο να ρίχνει με αρνητικό - εργοστασιακό πιτς και το φλιπάρισμα των καννων να είναι υπερβολικό.Ειναι πολύ σοβαρό μέτρο αυτό αν θέλουμε μια αποδοτική δεύτερη τουφεκιά και ζυγωματικό στην θέση του..... :)
Ακριβώς αυτό, με αρνητικό πιτς όπως στην τελευταία φωτο το όπλο ρίχνει σωστά από 45 μοίρες κ πιο πανω , σε βασιλικές δηλαδή περιπου σωστά, εγώ στο προηγουμενο σχόλιο μου αναφερόμουν σε πιτς όπως στην πρωτη φωτο
 
Καμια πατεντα για σηκομα της ραχης του κοντακιου υπαρχη .my man.

Γιαννη το έχω αντιμετωπίσει το πρόβλημα κι εγώ. Για τι όπλο μιλάμε; Παίρνει φλάντζες; Εγώ με φλάντζα έκανα την δουλειά μου. Ίσως και τονίζω το ίσως με αλλαγή στο πιτσ να βγάλεις το αποτέλεσμα που θέλεις οπότε δες τα παραπάνω. Αν δεν βρεις άκρη μ' αυτά βλέπουμε.
 
Γιαννη το έχω αντιμετωπίσει το πρόβλημα κι εγώ. Για τι όπλο μιλάμε; Παίρνει φλάντζες; Εγώ με φλάντζα έκανα την δουλειά μου. Ίσως και τονίζω το ίσως με αλλαγή στο πιτσ να βγάλεις το αποτέλεσμα που θέλεις οπότε δες τα παραπάνω. Αν δεν βρεις άκρη μ' αυτά βλέπουμε.
Καλημερααα οχη δεν περνη φλατζες.πλαγιο ζαμπαλα ειναι
 
Καμια πατεντα για σηκομα της ραχης του κοντακιου υπαρχη .my man.
Δες αυτό, αλλά να ξέρεις οτι θα σου αλλάξει και το cast off/on. Μπορείς να το βάζεις και να το βγάζεις κατά βούληση όσες φορές θέλεις
https://estore.beretta.com/en-eu/beretta-gel-tek-cheek-protector-24/
υπάρχει και σε χαμηλότερο.
Υπάρχουν και κάποια άλλα αυτοκόλλητα πάνω στο χτένι αλλά δεν ξέρω πόσο καλά στέκονται και τι γίνεται με την κόλλα όταν τα βγάλεις

Αν ήσουν Αθήνα θα στο έδινα να το δοκιμάσεις...
 
Καμια πατεντα για σηκομα της ραχης του κοντακιου υπαρχη .my man.
Πεξε στην αρχη με λιγο χαρτονι κολησετο με μονοτηκη και οταν σε φερει εκει που θες τοτε κανεις αγορα σε κατι το χαρτονι ειναι τζαμπα και οσο μπωρεις μη το βαζεις πολυ πλαι εκει που ακουμπα το μαγουλο θα σε βγαλει αριστερα οσο μπωρεις στη κορυφη του χτενιου
 
Από την αρχή να ξεκαθαρίζει το τοπίο.

Κάτω από τις 90 μοίρες = θετικό πίτς ή down πίτς ή λαγόπιτσο.(το αγαπημένο μου)αυτό μου ταιριάζει κ δεν μου φλιπάρει καθόλου το όπλο.
Βέβαια στις αρκετά ψηλές τουφεκιές σηκώνω στήθος.
2η φωτό ουδέτερο,κ στην τρίτη το αρνητικό.
Να συμπληρώσω ότι έχω παρατηρήσει πολύ κόσμο να ρίχνει με αρνητικό - εργοστασιακό πιτς και το φλιπάρισμα των καννων να είναι υπερβολικό.Ειναι πολύ σοβαρό μέτρο αυτό αν θέλουμε μια αποδοτική δεύτερη τουφεκιά και ζυγωματικό στην θέση του..... :)
Ακριβώς αυτό έχει το όπλο μου. Αρνητικό όπως στη τελευταία φώτο. Με ουδέτερο πιτς μου είχε κάνει το ζυγωματικο μπλε. Τώρα βέβαια γνωρίζω ότι δεν είναι κατάλληλο για τα γουρούνια το αρνητικό πιτς αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα..
 
Ακριβώς αυτό, με αρνητικό πιτς όπως στην τελευταία φωτο το όπλο ρίχνει σωστά από 45 μοίρες κ πιο πανω , σε βασιλικές δηλαδή περιπου σωστά, εγώ στο προηγουμενο σχόλιο μου αναφερόμουν σε πιτς όπως στην πρωτη φωτο
Ναι φίλε είναι ποιο πολύ για πουλιά αλλά και στα γουρούνια δε με πρόδωσε, ισως να ανασηκωνςται η κάνη περισσότερο απ το επιτρεπτό αλλά οκ συνήθισα.
 
Ναι φίλε είναι ποιο πολύ για πουλιά αλλά και στα γουρούνια δε με πρόδωσε, ισως να ανασηκωνςται η κάνη περισσότερο απ το επιτρεπτό αλλά οκ συνήθισα.
Δεν υπάρχει το συνήθισα, να πας να το φτιάξεις σε έναν κοντακα, πολυ απλή μετατροπή, μετά θα δεις τρομερή διαφορά στο κυνήγι σου, με δυο αριστερά παπουτσια μπορείς να περπατησεις ;;;
 
Back
Top