Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ο μηχανισμός του @Nick
Αυτά τα 40 γραμμάρια που έκοψε η beretta από την βάση, η perazzi τα πρόσθεσε στο καινούριο μοντέλο της( HI TECH) (1040) και το φωνάζει με περηφάνεια.. Τεχνικά μιλάω πάντα χωρίς να θέλω να μειώσω το όπλο του nick του οποίου είπα την θετική γνώμη μου σε πμ και ισχύει.
 
Αυτά τα 40 γραμμάρια που έκοψε η beretta από την βάση, η perazzi τα πρόσθεσε στο καινούριο μοντέλο της( HI TECH) (1040) και το φωνάζει με περηφάνεια.. Τεχνικά μιλάω πάντα χωρίς να θέλω να μειώσω το όπλο του nick του οποίου είπα την θετική γνώμη μου σε πμ και ισχύει.
Μήπως είναι το Σπόρτιγκ εμένα είναι το κυνηγητικό λέω δεν γνωριζω
 
Ηθελα κι αλλα να πω αλλα δε με βασταει η τσεπη και αντι να ειναι ξεκαθαροι καποιοι απηλουνε κιωλας τα πλαστικα ειναι απο ισπανια λεει και κατι αλλο ειναι απ αλλου δε μας το λεει ομως εεεε
 
Ηθελα κι αλλα να πω αλλα δε με βασταει η τσεπη και αντι να ειναι ξεκαθαροι καποιοι απηλουνε κιωλας
Όποιος μπορεί να καταλάβει εδώ τι λένε τ αγόρια θα εξηγηθούν πολλά ερωτηματικά σε σχέση με τα σημερινά
Αν πάλι όχι θα σας κάνω μια περίληψη για όποιον έχει απορίες
Oxι. Ο Φάνης που ρίχνουμε μαζί πήρε ένα 80άρι και μαρέσει να τα ψυρίζω..

Πο
Πο κατι πραγματα
 
Μάλιστα.καλο μπορεί να βγει αλλά τη 302 ούτε στα όνειρα δε τη πλησιαζει
Και γω λάτρης της παλιάς σειρας είμαι Ευριπο μέχρι και την 391 για προσωπικούς λόγους.
Όποιος μπορεί να καταλάβει εδώ τι λένε τ αγόρια θα εξηγηθούν πολλά ερωτηματικά σε σχέση με τα σημερινά
Αν πάλι όχι θα σας κάνω μια περίληψη για όποιον έχει απορίες
Αυτό έβλεπα την περασμένη και οι ιταλοί όπως και άλλοι πιστεύουν ότι τα παλιότερα μοντέλα είχαν το κάτι παραπάνω γενικά, υπάρχουν όμως δύο σχολές η μια που υποστηρίζει τα παραπάνω και η άλλη που υποστηρίζει ότι τα καινούργια δεν έχουν να ζηλέψουν κάτι από τα παλιά?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top