Αγορά super pose

Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Πανέμορφο Μπράβο σου!!!
Καλορίζικο κ απροβλημάτιστο να'ναι Ηλία.... .shake hands.
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλοριζικο και καλοτουφεκο..ομορφο οπλο!
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Αντε ρε Ηλια με το εργαλειο σου καλοτουφεκο να σου κανει τα γουστα ευχομαι και βγαλε καμια φοτο πλαγια με κλιση να χαζεψω νερα
 
Ευχαριστώ ολους παιδιά ήμουν τυχερός δύσκολο να βρεις τέτοια νερά σε όπλο αυτής της κατηγορίας ειδικα απο το πλαι αν τοδεις ειναι κεντημενο όλο το όπλο από πάνω προς τα κάτω σα ζεβρα.Ειχα παλιότερα 686 αλλά καμία σχέση το ένα με το άλλο στα ξύλα.Εκτος και αν οι εταιρείες τώρα κάνουν το τριγουντ που λένε που εμποτιζουν το ξύλο με ειδικά μελάνια για να αναδεικνύονται τα νερά .Μια εικόνα από το παλιό είναι σαν τη μέρα με τη νύχτα 145014_718066_l.jpgIMG_0183.JPG
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλορίζικο, να το χαρείς!!!
 
Το εργαλείο κατέφθασε προ ολίγου παίδες θα σεταρισθει και το 3ημερο θα εγκαινιαστεί σκοπευτήριο είχα την τύχη να το διαλέξω αυτά τα νερά στην πάπια δεν υπάρχουν φαίνονται ακομα και κάτω από τις ψαθες οι φώτο το αδικούν, μόλις το είδα είπα αυτό τέλος View attachment 13571View attachment 13572View attachment 13573View attachment 13574View attachment 13577
Καλορίζικο Ηλία!
 
Ωραιότατο Ηλία!!!

Υγεία και καλά κυνηγια!!!

Από ότι βλέπω γίνονται τώρα τελευταία αγορές και αυτό είναι ενθαρρυντικό στοιχείο για όλους.

Μάλλον εμείς την τρέλα μας δεν την χάνουμε με τίποτα.

Είμαστε Αδιόρθωτοι και πολύ χαίρομαι γι αυτό!!!!
 
Καλησπέρα σε όλους. Από εχθές και εγώ στην αναμονή για ένα browning 525 cal 20 shadow.
Τελικά είμαι άτυχος. Με ενημέρωσαν ότι το όπλο σε cal 20 που είχα παραγγείλει έχει εξαντληθεί γιατί είναι περιορισμένη παραγωγή. Και δεν γνωρίζουν ακριβώς πότε θα φτιάξουν ξανά. Από Σεπτέμβρη και βλέπουμε μου είπαν. Βάλε και 2 με 3 μήνες να έρθει. Καλό Γενάρη. Έτσι επέλεξα το game one σε cal 20 που οι διαφορές τους είναι στα ξύλα και στο χρώμα της βάσης. Δεν πειράζει υγεία να έχουμε.
 
Τελικά είμαι άτυχος. Με ενημέρωσαν ότι το όπλο σε cal 20 που είχα παραγγείλει έχει εξαντληθεί γιατί είναι περιορισμένη παραγωγή. Και δεν γνωρίζουν ακριβώς πότε θα φτιάξουν ξανά. Από Σεπτέμβρη και βλέπουμε μου είπαν. Βάλε και 2 με 3 μήνες να έρθει. Καλό Γενάρη. Έτσι επέλεξα το game one σε cal 20 που οι διαφορές τους είναι στα ξύλα και στο χρώμα της βάσης. Δεν πειράζει υγεία να έχουμε.
Δεν ήθελα να σε αποπαρω αλλά το περίμενα.... Και αυτό που είπες τώρα κράτα μικρό καλάθι
 
Δεν ήθελα να σε αποπαρω αλλά το περίμενα.... Και αυτό που είπες τώρα κράτα μικρό καλάθι
Ειναι λιγο δυσευρετα τετοια οπλα σε αυτο το διαμετρημα στην Ελλαδα δυστυχως δεν προτιμουντε..παντως ευκαιριες υπαρχουν οπως ειδα προσφατα ενα 725 hunter pro σε 81 εκ καννη και τιμη λουκουμι..αν εκανα καρτερατο κυνηγι θα το επερνα ανετα
 
Ειναι λιγο δυσευρετα τετοια οπλα σε αυτο το διαμετρημα στην Ελλαδα δυστυχως δεν προτιμουντε..παντως ευκαιριες υπαρχουν οπως ειδα προσφατα ενα 725 hunter pro σε 81 εκ καννη και τιμη λουκουμι..αν εκανα καρτερατο κυνηγι θα το επερνα ανετα
Πήγα το είδα αυτό το 725 είναι πραγματικά σε κατάσταση καινούργιου και μια χαρά τιμή

Αλλά cal 20 και 81 δεν ταιριάζει , ήταν τόσο εμπροστοβαρο Που ήταν πρακτικά άχρηστο

Έβαζες δύναμη προς τα πάνω για να κάνεις σουίνγκ ! θέλει πολύ βαριδομα πίσω και θα φτάσει τα 3.5 κιλά ίσως και παραπάνω δεν κάνει ούτε για καρτέρι κατά την γνώμη μου κρίμα το όπλο αν ήταν 71 θα το είχα πάρει

Μετά την ίδια μέρα έπιασα το Μπερέτα στους 71 και ήταν απλά ποίημα

Το πρόβλημα είναι ο εισαγωγέας οκ δεν έχουμε τρελή αγορά δεκτό αλλά αν έφερνε
5-10 725 20aria μαζί με τά 12 δεν θα τα πουλούσε ?


Τα ίδια και η Μπερέτα


Ο κυργιας οκ δεν έχω παραπάνω ότι βγαίνει το φέρνει 9/10 μοντέλα
 
Πήγα το είδα αυτό το 725 είναι πραγματικά σε κατάσταση καινούργιου και μια χαρά τιμή

Αλλά cal 20 και 81 δεν ταιριάζει , ήταν τόσο εμπροστοβαρο Που ήταν πρακτικά άχρηστο

Έβαζες δύναμη προς τα πάνω για να κάνεις σουίνγκ ! θέλει πολύ βαριδομα πίσω και θα φτάσει τα 3.5 κιλά ίσως και παραπάνω δεν κάνει ούτε για καρτέρι κατά την γνώμη μου κρίμα το όπλο αν ήταν 71 θα το είχα πάρει

Μετά την ίδια μέρα έπιασα το Μπερέτα στους 71 και ήταν απλά ποίημα

Το πρόβλημα είναι ο εισαγωγέας οκ δεν έχουμε τρελή αγορά δεκτό αλλά αν έφερνε
5-10 725 20aria μαζί με τά 12 δεν θα τα πουλούσε ?


Τα ίδια και η Μπερέτα


Ο κυργιας οκ δεν έχω παραπάνω ότι βγαίνει το φέρνει 9/10 μοντέλα
Αν το ειδες παω πασο μετα ξεφευγει τοσο μπροστοβαρο οντως.
Κακως δεν υπαρχει τοση μεγαλη αγορα σε cal. 20 ειδικα στα browning αν υπηρχε αποθεμα σε 20αρια θα εφευγε σιγουρα..πρωτος θα το επερνα και με 71 εκ εχεις εναν τουφεκο για ολα τα κυνηγια
 
Ευχαριστώ ολους παιδιά ήμουν τυχερός δύσκολο να βρεις τέτοια νερά σε όπλο αυτής της κατηγορίας ειδικα απο το πλαι αν τοδεις ειναι κεντημενο όλο το όπλο από πάνω προς τα κάτω σα ζεβρα.Ειχα παλιότερα 686 αλλά καμία σχέση το ένα με το άλλο στα ξύλα.Εκτος και αν οι εταιρείες τώρα κάνουν το τριγουντ που λένε που εμποτιζουν το ξύλο με ειδικά μελάνια για να αναδεικνύονται τα νερά .Μια εικόνα από το παλιό είναι σαν τη μέρα με τη νύχτα View attachment 13581View attachment 13582
Καλοριζικο το εργαλειο
 
Πήγα το είδα αυτό το 725 είναι πραγματικά σε κατάσταση καινούργιου και μια χαρά τιμή

Αλλά cal 20 και 81 δεν ταιριάζει , ήταν τόσο εμπροστοβαρο Που ήταν πρακτικά άχρηστο

Έβαζες δύναμη προς τα πάνω για να κάνεις σουίνγκ ! θέλει πολύ βαριδομα πίσω και θα φτάσει τα 3.5 κιλά ίσως και παραπάνω δεν κάνει ούτε για καρτέρι κατά την γνώμη μου κρίμα το όπλο αν ήταν 71 θα το είχα πάρει

Μετά την ίδια μέρα έπιασα το Μπερέτα στους 71 και ήταν απλά ποίημα

Το πρόβλημα είναι ο εισαγωγέας οκ δεν έχουμε τρελή αγορά δεκτό αλλά αν έφερνε
5-10 725 20aria μαζί με τά 12 δεν θα τα πουλούσε ?


Τα ίδια και η Μπερέτα


Ο κυργιας οκ δεν έχω παραπάνω ότι βγαίνει το φέρνει 9/10 μοντέλα
Νίκο έχω το sporting με 81 και για τα δικά μου γούστα απλά τέλειο, έρχεται στον στόχο με την σκέψη ακόμα και σε βιαστικές μπιχτες τουφεκιές.
 
Back
Top