"Δισκοπάθεια"

Το ζυγισμα εχει αμεση σχεση και με την τεχνικη που ριχνει ο καθενας

αυτό είναι ΜΕΓΑΛΗ κουβέντα .
Αν π.χ ρίχνεις pull away πρέπει το όπλο να είναι λίγο νευρικό , άρα πιάσιμο κοντό.
Αν ρίχνεις maintain θες να είναι όσο το δυνατόν βράχος , άρα πιάσιμο ανοιχτό.

τουλάχιστον σε εμένα έτσι δουλεύει.
 
αυτό είναι ΜΕΓΑΛΗ κουβέντα .
Αν π.χ ρίχνεις pull away πρέπει το όπλο να είναι λίγο νευρικό , άρα πιάσιμο κοντό.
Αν ρίχνεις maintain θες να είναι όσο το δυνατόν βράχος , άρα πιάσιμο ανοιχτό.

τουλάχιστον σε εμένα έτσι δουλεύει.
Στο 13.30 και μετά.1ος δίσκος αργός ,2ος batue (γρήγορος).
 
Last edited:
Ηλια μπορεις να μας πεις για ποιο λογο ;
Για τις αποστάσεις του κομπακ είναι υπεραρκετή σαν προσκοπευση,μπορείς να βάλεις την απαιτούμενη με αυτή την τεχνική,έχει δίσκους που δεν σου επιτρέπεται να χρησιμοποιεις pull away,λόγω παραθύρου χρονικού διαστήματος σκόπευσης.Επισης αποτελεί την πιο εύκολη τεχνική για έναν σκοπευτή με μέτριο αριθμών εικόνων!ειναι δύσκολο Ο μέσος σκοπός να σπάσει με συνέπεια δίσκους με σταθερή προσκοπευση!
 
Εγώ τα εχω παρατήσει γιατί όταν πιάνω το όπλο παθαίνω κάτι που δεν μπορω να ρίξω.
Πάλι με χρόνους με καιρούς πάλι δικά μας θα ναι .sarcastic. Το θεωρώ γενικά απαραίτητο είτε είμαστε σε καραντίνα είτε όχι!Τον νορμαλ καιρό προσπαθώ 2-3 φορές την βδομαδα να δουλεύω λίγο σπίτι!
 
Πάλι με χρόνους με καιρούς πάλι δικά μας θα ναι .sarcastic. Το θεωρώ γενικά απαραίτητο είτε είμαστε σε καραντίνα είτε όχι!Τον νορμαλ καιρό προσπαθώ 2-3 φορές την βδομαδα να δουλεύω λίγο σπίτι!
Γίνεται να ψήνεις πρόβατο και να μην μπορείς να φάς?Μιλάμε για βάσανο.
 
Γίνεται να ψήνεις πρόβατο και να μην μπορείς να φάς?Μιλάμε για βάσανο.
Άμα πω πως έχεις αδικο θα πω ψέματα,το βλέπω πάντως σαν παρηγοριά και έχω στήσει και κάτι νοητά σχήματα με το μυαλό μου μούρλια,δύσκολα μεν αλλά πάει το 25αρι γονα .sarcastic.
 
Back
Top