Δράμια - Μονόβολα Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άμα της πέταξες τα μάτια στο πάτημα.................. .sarcastic. .sarcastic.


Προφανως στρωματοποιηση εννοει ο Γιαννης . Κωστα ''πατεντες'' στις πυριτιδες δεν ''χωρανε''......παντα
κατα την γνωμη μου.....την ''πατεντα'' την πληρωνεις ακριβα φιλε!!! Υπαρχουν τροποι να καει σωστα η οποια
πυριτιδα...με στρωματοποιηση....ή με διπλό θαλαμο καυσης...κτλ κτλ. .....αλλα σε αυτες τις περιπτωσεις
πρεπει να εχεις γνωσεις....και πανω απ'ολα να ξερεις τι κανεις !!!! ;) :)
ΥΓ. Αλλιως την .sex hard. φιλε!!!!.sarcastic.
 
καλησπερα εχω beretta al 302 full tsok 76 ποντους κανη θα ειθελα να μου προτινετε μονοβολα και δραμια
Εγω εχω την Α300 (παλια) 76 καννη φουλ τσοκ....και παει καλα απο τα magnum τα Remington 10βολα, winchester 10βολα, 15βολα, 12βολα, nsi 10βολα και απο μονοβολα της b&p big game palla!! Αλλα θα πρεπει να δοκιμασεις για να εισαι σιγουρος!!
 
Εγω εχω την Α300 (παλια) 76 καννη φουλ τσοκ....και παει καλα απο τα magnum τα Remington 10βολα, winchester 10βολα, 15βολα, 12βολα, nsi 10βολα και απο μονοβολα της b&p big game palla!! Αλλα θα πρεπει να δοκιμασεις για να εισαι σιγουρος!!
ναι θα δοκημασω ..εγω χρισιμοποιο winchester 12βολο gorilla 10βολο και palla lambro kai palla kirgia
 
Με 10 δεκατα συσφιξη σε 18.3 αυλο δηλαδη με 17.3 στομιο , το να ριχνει καποιος βλημα με 18.2 διαμετρο θελει να χαλασει το οπλο του , σε τετοιες κανες μονο δραμια , καλη ανασταση
Δημητρη γιατι ομως οι εταιρειες το δινουν οτι μπορει να βληθει με full choke?? (βλεπε B&P, βλημα gualandi, lambro brenneke...)
 
Δημητρη γιατι ομως οι εταιρειες το δινουν οτι μπορει να βληθει με full choke?? (βλεπε B&P, βλημα gualandi, lambro brenneke...)
Κ τα τσιγαρα πωλουνται φιλε στα περιπτερα , κ απο το κινητο σου μπορεις να χασεις το σπιτι σου στο ιντερνετικο καζινο , κ πολλα αλλα τα οποια νομιμα ειναι , καλο κανουν ;
 
Κ τα τσιγαρα πωλουνται φιλε στα περιπτερα , κ απο το κινητο σου μπορεις να χασεις το σπιτι σου στο ιντερνετικο καζινο , κ πολλα αλλα τα οποια νομιμα ειναι , καλο κανουν ;
Πιστευω οτι εαν υπηρχε πιθανοτητα βλαβης στην καννη ή επικινδυνοτητας για το χρηστη θα το τονιζανε!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top