Νέα μοντέλα όπλων

Με τη σεσουλα τα federal
.love.
Μπα με ρεγουλα του τα δίνει δεν είναι για χορταση φαινεται .sarcastic. περιμένουν και άλλοι. Έβλεπα προχτές το βιντεάκι, στα σχόλια στα 8:12 μιλάνε για εμπλοκή δεν μπορώ να πω με σιγουριά γιατί εκεί ακριβώς κόβεται το βιντεάκι .think.έγινε ερώτηση στον Randy αλλά δεν έχει απαντησει.
 
Μπα με ρεγουλα του τα δίνει δεν είναι για χορταση φαινεται .sarcastic. περιμένουν και άλλοι. Έβλεπα προχτές το βιντεάκι, στα σχόλια στα 8:12 μιλάνε για εμπλοκή δεν μπορώ να πω με σιγουριά γιατί εκεί ακριβώς κόβεται το βιντεάκι .think.έγινε ερώτηση στον Randy αλλά δεν έχει απαντησει.
Ναι..... φαινεται σε καποιο σημειο που του λεει δωσε μου και αλλα φυσιγγια .sarcastic.
 
Η Savage ειναι Αμερικανικη?
Το επωμισα σήμερα οι εντυπώσεις έτσι και ετσι μέχρι να έρθει στον ωμό φαίνεται θεοβαρο αλλά έχει ωραίο swing κλασικό αμερικανικό δηλαδή. Πολυ ανοιχτο πιστολε για το χέρι μου αλλά όπως όλα αυτά είναι σχεδιασμένα για κυνήγι αγριογαλου και υδρόβιων οπότε υπάρχει αρκετός χώρος για χρήση γαντιών. Το πέλμα αρκετά ελαστικό και μαλακό, ανοιγοκλεισα το κλειστρο δύο τρεις φορές δεν μου έδωσε την εντύπωση της στιβαροτητας ενός benelli και πολύ κουδουνισμα στο κλείσιμο. Αυτές είναι δικές μου εντυπώσεις ίσως κάνω και λάθος. Μ'άρεσε πολύ η παραλλαγή bottomland.
 
Μπα με ρεγουλα του τα δίνει δεν είναι για χορταση φαινεται .sarcastic. περιμένουν και άλλοι. Έβλεπα προχτές το βιντεάκι, στα σχόλια στα 8:12 μιλάνε για εμπλοκή δεν μπορώ να πω με σιγουριά γιατί εκεί ακριβώς κόβεται το βιντεάκι .think.έγινε ερώτηση στον Randy αλλά δεν έχει απαντησει.
Σοβαρή αρχιδοκρεμαση ο randy
 
Το επωμισα σήμερα οι εντυπώσεις έτσι και ετσι μέχρι να έρθει στον ωμό φαίνεται θεοβαρο αλλά έχει ωραίο swing κλασικό αμερικανικό δηλαδή. Πολυ ανοιχτο πιστολε για το χέρι μου αλλά όπως όλα αυτά είναι σχεδιασμένα για κυνήγι αγριογαλου και υδρόβιων οπότε υπάρχει αρκετός χώρος για χρήση γαντιών. Το πέλμα αρκετά ελαστικό και μαλακό, ανοιγοκλεισα το κλειστρο δύο τρεις φορές δεν μου έδωσε την εντύπωση της στιβαροτητας ενός benelli και πολύ κουδουνισμα στο κλείσιμο. Αυτές είναι δικές μου εντυπώσεις ίσως κάνω και λάθος. Μ'άρεσε πολύ η παραλλαγή bottomland.
Να προσθέσω Κωνσταντίνε ότι έχουν και τέλειο σερβις οι τύποι ! Σήμερα παρέλαβα το τουφέκι που είχα στείλει για σέρβις με κουριερ . Αλλαγή κλείστρου / κεφαλής και μάλιστα δωρεάν και αποστολή σε λιγότερο από δέκα μέρες ! ( και σε σακουλάκι οι 3 κάλυκες που έβαλε με το όπλο για το τεστ πριν το στείλουν πίσω )
 
Το επωμισα σήμερα οι εντυπώσεις έτσι και ετσι μέχρι να έρθει στον ωμό φαίνεται θεοβαρο αλλά έχει ωραίο swing κλασικό αμερικανικό δηλαδή. Πολυ ανοιχτο πιστολε για το χέρι μου αλλά όπως όλα αυτά είναι σχεδιασμένα για κυνήγι αγριογαλου και υδρόβιων οπότε υπάρχει αρκετός χώρος για χρήση γαντιών. Το πέλμα αρκετά ελαστικό και μαλακό, ανοιγοκλεισα το κλειστρο δύο τρεις φορές δεν μου έδωσε την εντύπωση της στιβαροτητας ενός benelli και πολύ κουδουνισμα στο κλείσιμο. Αυτές είναι δικές μου εντυπώσεις ίσως κάνω και λάθος. Μ'άρεσε πολύ η παραλλαγή bottomland.
Το μεσαίο είναι το 110 με κοντάκι από την MTD ?
 
Καλησπέρα σε όλους , μια νέα εντυπωσιακή καραμπίνα παρουσιάστηκε στην έκθεση ARMS & Hunting στη Μόσχα .Πρόκειται για μια ρωσικής κατασκευής ημιαυτόματη καραμπίνα που ονομάζεται Bekas Auto VPO-201 της γνωστής MOLOT https://molot.biz/goods/vpo-201m.html Είναι σε 12άρι με διαμέτρημα με θαλάμη 76 χλστ . Θα θέλαμε τα σχετικά σχόλια σας καθώς και τις αξιολογήσεις σας για τα συγκεκριμένα ημιαυτόματα κυνηγετικά / σκοπευτικά όπλα .1585597317462.png
Σας ευχαριστούμε !
 
Last edited:
Καλησπέρα σε όλους , μια νέα εντυπωσιακή καραμπίνα παρουσιάστηκε στην έκθεση ARMS & Hunting στη Μόσχα .Πρόκειται για μια ρωσικής κατασκευής ημιαυτόματη καραμπίνα που ονομάζεται Bekas Auto VPO-201 της γνωστής MOLOT https://molot.biz/goods/vpo-201m.html Είναι σε 12άρι με διαμέτρημα με θαλάμη 76 χλστ . Θα θέλαμε τα σχετικά σχόλια σας καθώς και τις αξιολογήσεις σας για τα συγκεκριμένα ημιαυτόματα κυνηγετικά / σκοπευτικά όπλα .View attachment 11573
Σας ευχαριστούμε !
Ωραιο κοντακι κατα τα αλλα ενα τουβλο με κοντακι και καννη
 
Back
Top