Μάλλινη τάπα

Δοκίμασε τα Τόλη είναι άριστα, έχω μερικά 34γρ νο6 να τα ρίξω με μεγάλη όρεξη στις φάσσες.
Εγω παλι τις ριχνω οτι εχω θα ξεκινισω ομως με ενα classica που το πενεψατε για αρχη γτ τα φαντομ πρελει να τα παραγγειλω
 
Τελευταια φυσιγγια για τσεκαρισμα...mythos mg2 fiber no4 που μου αρεσε και νο5 να δω τι λεει κι αυτο και mythos 40gr no3 αυτη φορα, που πιστευω θα ειναι φωτια, δεν εχει βεβαια μαλλινη ταπα το 40αρι απλα τα εβγαλα ολα μαζι φωτο...
20200219_190212.jpg
 
Τελευταια φυσιγγια για τσεκαρισμα...mythos mg2 fiber no4 που μου αρεσε και νο5 να δω τι λεει κι αυτο και mythos 40gr no3 αυτη φορα, που πιστευω θα ειναι φωτια, δεν εχει βεβαια μαλλινη ταπα το 40αρι απλα τα εβγαλα ολα μαζι φωτο...
View attachment 9705
Φυσιγγαρες!!!!
 
Γι αυτο εχουν και τσουχτερες τιμες φιλε, πιστευω για λαγο και για πρασινα αξιζουν παντως, για φασσες δεν λεει ειναι πολλα τα λεφτα!


Καθε λαγο και πρασινο που δεν θα σημαδευεις καλα....κοινως πεταλωμα.....μετα τι ??? και κλαμα η κυρια ?? .sarcastic.
ΥΓ. Τα χρηματα....ειναι για να τα ξοδευουμε......και να περναμε καλα φιλε!!!!.love.
 
Εεε μαλινο εκλεμπερ με 1 κιλο σκαγια νικελ το φησηγκη τη ειθελες νανε φθηνα .sarcastic. .my man.
Καθε λαγο και πρασινο που δεν θα σημαδευεις καλα....κοινως πεταλωμα.....μετα τι ??? και κλαμα η κυρια ?? .sarcastic.
ΥΓ. Τα χρηματα....ειναι για να τα ξοδευουμε......και να περναμε καλα φιλε!!!!.love.
Ακριβως ετσι ειναι.
Δυο τρια τεσσερα...αναλογα τα κεφια θα ριχτουν στα χαρτονια παντως!!! .sarcastic.
 
Γι αυτο εχουν και τσουχτερες τιμες φιλε, πιστευω για λαγο και για πρασινα αξιζουν παντως, για φασσες δεν λεει ειναι πολλα τα λεφτα!

Αλεξ εγω το fiber το πηρα περιπου 8 ευρω ενω το super gigante που ειναι κι αυτο με μαλινη και νικελ το πηρα 9 ευρω. Οποτε το mg2 δεν το θεωρω ακριβο. Σίγουρα δεν ειναι φυσιγγι για να ρίξεις καραβιες αλλα για ευγενή θηράματα ειναι μια χαρα
 
Ε ναι παντα κυριε Νικο!!! θελω να ξερω τι ριχνω και τι συγκεντρωση εχω, θα κελαηδησει το Κικς παλι... :) :);););)


Οταν με το καλο...και στο ευχομαι....φτιαξεις δικα σου φυσεκια.....τοτε να δεις κελαηδημα.....θα με θυμηθεις
καποια στιγμη φιλε!!!! ;) ;):):)
 
Όποιος θέλει οικονομία σε αυτά τα φυσίγγια πρέπει να πάει στην ιδιογομωση. Αλλά τα βλέπεις και τα λιγουρευεσαι η αλήθεια είναι. Αλεξ αναμένουμε τις δοκιμές ειδικά το 3αρι θα ήθελα να δω.
 
Όποιος θέλει οικονομία σε αυτά τα φυσίγγια πρέπει να πάει στην ιδιογομωση. Αλλά τα βλέπεις και τα λιγουρευεσαι η αλήθεια είναι. Αλεξ αναμένουμε τις δοκιμές ειδικά το 3αρι θα ήθελα να δω.

Δεν νομιζω οτι θεμα οικονομιας.....καμια φορα εμεις οι ιδιογομωτες ''χωνουμε'' περισσοτερα χρηματα.....αλλα
αυτο αλλα εχει σημασια....εχουμε φυσεκια που ταιριαζουν στο οπλο μας στα κυνηγια μας στα γουστα μας...
και με ολους τους καιρους . :)
 
Back
Top