Cal.16

Έκανα σήμερα την αγορά μου για τη 16αρα μου.
Για κάνα τρυγονακι και μετέπειτα για τα μπασιματα στα κιχλοκότσυφα.
Με ετσουξαν λίγο βέβαια τα 26.50 € για τρία κουτιά αλλά τα.......πάθη πληρώνονται

the owl and the pussycat rhyme

Λάμπρο 9.80€
Gm3 8.90€
Grand Prix 7.80€
Γιαννη θα μπορούσες να κανεις ιδιογομωση στο 16 με περισοοτερες επιλογες και καλυτερα φυσιγγια και γομωσεις
 
Μ'έχει βάλει στη πρίζα ο κουμπάρος μου για το uberto που θέλει να δώσει. Η τιμή είναι χώμα και μου λέει πάρτο και δωστα οπως θέλεις. 68 εκ και τσοκ 4-2, ονειρικό ζυγισμα, ανέβαινει το γαμημένο αέρας. Μπελάς που με βρήκε......
 
Μ'έχει βάλει στη πρίζα ο κουμπάρος μου για το uberto που θέλει να δώσει. Η τιμή είναι χώμα και μου λέει πάρτο και δωστα οπως θέλεις. 68 εκ και τσοκ 4-2, ονειρικό ζυγισμα, ανέβαινει το γαμημένο αέρας. Μπελάς που με βρήκε......

Kαι ακόμα το συζητάς? .hair.
 
Μ'έχει βάλει στη πρίζα ο κουμπάρος μου για το uberto που θέλει να δώσει. Η τιμή είναι χώμα και μου λέει πάρτο και δωστα οπως θέλεις. 68 εκ και τσοκ 4-2, ονειρικό ζυγισμα, ανέβαινει το γαμημένο αέρας. Μπελάς που με βρήκε......
Παρτο τυχερος εισε ,Τι ειπες τωρα , Αρχισε να ανεβαινει και το 16αρι ,Μεχρι διασπορας εχουν φερει γαλλικα
 
Μ'έχει βάλει στη πρίζα ο κουμπάρος μου για το uberto που θέλει να δώσει. Η τιμή είναι χώμα και μου λέει πάρτο και δωστα οπως θέλεις. 68 εκ και τσοκ 4-2, ονειρικό ζυγισμα, ανέβαινει το γαμημένο αέρας. Μπελάς που με βρήκε......
Παρτο Γιαννη..τετοιες ευκαιριες δεν βρισκοντε συχνα μετα θα το μετανιωσεις..και σαν οπλο απ οσο λες θα ναι ονειρο στην μπεκατσα
 
Επιτέλους μετά από εξήντα χρόνια αρχίσαμε να ξυπνάμε και να ψαχνουμε τα 16αρια και τα εικοσαριά τα οποία για εμενα δεν είναι μικρά διαμετρήματα, ειδικά με της σημερινές πυριτιδες και τα υλικα που υπάρχουν κανείς ότι θες.
 
Το 16αρη ειναι ενα διαμετρημα με συναισθηματικη αξια για μενα επειδη με ενα μονοκαννο γκρα μετατροπη κυνηγουσε ο συγχωρεμενος ο παππους μου και οποτε ακουω για 16αρη τον φερνω στο νου μου..ελπιζω να αξιοθω καποια στιγμη να παρω ενα 16αρη οσο για τα φυσιγγια ειναι το μονο που δεν με απασχολει λογω ιδιογομωσης
 
Για το πρώτο μίλησα με τον χατζιωτη πριν μια ώρα ....παίζει γερά ....για το δεύτερο τώρα το είδα θα επικοινωνησω!
το ΤΟΖ με τις κομμενες καννες εχει σφραγιδες επαναδοκιμης στο Μπερμιγχαμ στις 700 ατμοσφαιρες
 
Back
Top