Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπαινω κ γω στην παρεα με ενα benelli centro που πηρα απο φιλο σε εξαιρετικη κατασταση.Το οπλο εχει 71 ποντους κανη,3 εργοστασιακα τσοκ 1* 3* 5* καθως κ ενα briley xfull,ριγα sporting,αφρωδες πελμα και κατι που δεν περιμενα για παλιοτερο οπλο 3 κιλα βαρος.Το τουφεκι στην κυριολεξια εχει ακριβως οτι ηθελα!Οτι χρειαστω απο πληροφοριες θα απευθυνθω στο forum.Καλη χρονια κ υγεια για εσας κ τις οικογενειες σας παιδια!ευτυχισμενο 2020
Καλή χρονιά να έχεις και να ξέρεις κάτι...κανεις δεν μετάνιωσε που αγόρασε μπενελλι.
Και αυτό λέει πολλά....
Βρείτε μου έναν να μετάνιωσε.
Είχα φρανκι...μπερεττα...μπενελλι
..Έχω και ένα τουρκικό....Ε...το μπενελλι ρε φίλε είναι κορυφή πως να το κάνουμε τώρα. Είναι τοπ!!!
Και τα άλλα είναι οκ αλλά η αλήθεια να λέγεται.

Τουφεκιές κέντημα....εργονομία τέλεια...Όλα είναι μαγικά εκεί που πρέπει όπως πρέπει.
Όπου κι αν βρεθείς με ένα μπενελλι δεν θα νιώσεις μειονεκτικα και δεν θα ντραπεις ποτέ.
 
Καλή χρονιά να έχεις και να ξέρεις κάτι...κανεις δεν μετάνιωσε που αγόρασε μπενελλι.
Και αυτό λέει πολλά....
Βρείτε μου έναν να μετάνιωσε.
Είχα φρανκι...μπερεττα...μπενελλι
..Έχω και ένα τουρκικό....Ε...το μπενελλι ρε φίλε είναι κορυφή πως να το κάνουμε τώρα. Είναι τοπ!!!
Και τα άλλα είναι οκ αλλά η αλήθεια να λέγεται.

Τουφεκιές κέντημα....εργονομία τέλεια...Όλα είναι μαγικά εκεί που πρέπει όπως πρέπει.
Όπου κι αν βρεθείς με ένα μπενελλι δεν θα νιώσεις μειονεκτικα και δεν θα ντραπεις ποτέ.
Σειρα τωρα εχει δοκιμη στο σκοπευτηριο κ μετα στο κυνηγι!!
 
καλοριζικο και καλοντουφεκο
member: 684"]
Ξανά στο team και εγώ με μια μαύρη καλλονή Μ2... Πιστεύω να καλύψει τις ανάγκες μου στο έπακρο!!!
καλοριζικο και καλοτουφεκο
[/QUOTE]
Εργαλειο γεμιζεις και βαρας λιγα γραμαρια πρωτεινω μεχρι στα πολυ δυσκωλα 36 περετερω πανε τζαμπα τα σκαγια
 
Κυριε Ευριπηδη πολες βολτες στο κλαμπ βλεπω μηπως πας για το μεγαλο "Β" ξανα γτ σε παρακολουθω και σε κοβω για ethos sport δε θα σου ταιριαζε αλλο καλυτερα καλα τα λεω ως εδω ????
Έχει ένα κακό αυτό το όπλο που θέλει να λέγεται και Σπορτ
2.95 βάρος λες και θα πας για μπεκάτσα, βγαλτο εκεί 3.300-400 να γουστάρουμε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top