Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ μάλλον θα πάρω μια κούτα σε Νο 8,5 από τα due europe.....πολύ γλυκιά ανάκρουση ΚΑΙ με το δίκαννο...τα βρίσκω στα 55€ η κούτα....
Κ γω αυτό θα κάνω......αλλά θα πάρω μισά 8 κ μισά 9 άρια.....όχι ότι θα τα ρίξω....έχω κ κάμποσα imperial......αλλά αν δεν είμαι φορτωμένος νιώθω ανασφάλεια!!!!
 
Κ γω αυτό θα κάνω......αλλά θα πάρω μισά 8 κ μισά 9 άρια.....όχι ότι θα τα ρίξω....έχω κ κάμποσα imperial......αλλά αν δεν είμαι φορτωμένος νιώθω ανασφάλεια!!!!
Θοδωρή πάρε...τα φυσίγγια δν μυρίζουν φίλε.
Καλύτερα να σου μείνουν παρά να σου λείψουν.... ;)
 
Έχω κ μισή κούτα fantom fanatic 30gr...θα πάρω κι αυτά και μετά παύση....βλέποντας κ κάνοντας.....κάθε χρόνο στα απογευματινά έτρωγα τα φυσίγγια... φέτος που έχω το σκύλι θα γύρω αρκετά παραπάνω τη ζυγαριά προς τα εκεί για να γράψει όσο περισσότερες συμμετοχές φέτος που είναι κουτάβα....
Τρομερο αυτό το fantom το 30 αφου βρισκειs αυτο γιατι δεν μενειs σε αυτο ? Eνα κουτακι εριξα και μου αρεσε πολυ αλλα δυστηχωs δεν υπαρχει εδω.
 
Είναι τόσο καλά ? Με τι καιρό δουλεύουν ? Είναι αργό η γρήγορο ? Είναι συγκεντρωτικο , θέλει ανοιχτό τσοκ ? Στην υγρασία πάνε ? Και τι τιμή εχουν ?
 
Είναι τόσο καλά ? Με τι καιρό δουλεύουν ? Είναι αργό η γρήγορο ? Είναι συγκεντρωτικο , θέλει ανοιχτό τσοκ ? Στην υγρασία πάνε ? Και τι τιμή εχουν ?
Αν ρωταs για το φαντομ πολυ γρηγορο πολυ σφικτο και απορω πωs κολανε αυτα τα δυο. Το τσοκ δεν μπορει να σου το πει καποιοs απο εδω παιζουν πολλοι παραγοντεs. Δεν νομιζω να εχει κανενα προβλημα με την υγρασια. Τωρα για την τιμη δεν ξερω ενα κουτακι μου καναν πασα
 
Αν ρωταs για το φαντομ πολυ γρηγορο πολυ σφικτο και απορω πωs κολανε αυτα τα δυο. Το τσοκ δεν μπορει να σου το πει καποιοs απο εδω παιζουν πολλοι παραγοντεs. Δεν νομιζω να εχει κανενα προβλημα με την υγρασια. Τωρα για την τιμη δεν ξερω ενα κουτακι μου καναν πασα
Κώστα ναι για το fantom ρωτάω φίλε , απλά παρέλειψα να το γράψω , και σε ευχαριστω για την ενημέρωση , και συγνώμη για το off topic
 
Σου ερχετε κανενα αλλο στο μυαλο με την μπαρουτι που εχει αυτο το 30αρι? Οτι εχω ριξει με αυτην ηταν εξαιρετικο
Δν ξέρω αν κάποια άλλη βιοτεχνία γεμίζει με Granular....εκτό βέβαια τα 31gr της Cheddite....
Εγώ 1η χρονιά ρίχνω τα φυσίγγια του και γενικότερα αυτή την πυρίτιδα.....είδωμεν για τη συνέχεια....υπόσχονται πολλά...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top