Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ερώτηση προς benellakides με ρίγα από ανθρακόνημα μετά από 3-4 φυσίγγια ξεσφιγγει λίγο η βιδουλα που την κρατάει αν δε δεν την σφίξω μετά από αρκετές τουφεκιές εικάζω ότι θα φύγει τελείως ...... γιατί γίνεται αυτό πρώτον και δεύτερον ξεκίνησε να συμβαίνει τώρα τελευταία....
Σφίξε την λίγο παραπάνω,προσεχτικά !!!
 
Ερώτηση προς benellakides με ρίγα από ανθρακόνημα μετά από 3-4 φυσίγγια ξεσφιγγει λίγο η βιδουλα που την κρατάει αν δε δεν την σφίξω μετά από αρκετές τουφεκιές εικάζω ότι θα φύγει τελείως ...... γιατί γίνεται αυτό πρώτον και δεύτερον ξεκίνησε να συμβαίνει τώρα τελευταία....
Φταίει φίλε η εταιρία. Μια οπτιμα θα σε σώσει όπως τον Τολη
 
Πρώτη φορά το ακούω. Βέβαια εγώ έχω το όπλο 2 χρόνια μόνο. Την εχω ξεβιδώσει μερικές φορές μετά από βροχή για να καθαρίσω εντελώς την κάνη, αλλά από τη στιγμή που βιδώνεται δεν κουνάει από τη θέση της.
Τι να πω μόνο σε εμένα γίνεται αυτό χαχα
Σφίξε την λίγο παραπάνω,προσεχτικά !!!
Το έκανα αλλά πάλι χαλάρωσε....
Φταίει φίλε η εταιρία. Μια οπτιμα θα σε σώσει όπως τον Τολη
Εγώ Δημήτρη δεν αλλαξοπιστο για Beretta μόνο για Ρεμί η ελαφάκι χεχε
 
Τι να πω μόνο σε εμένα γίνεται αυτό χαχα

Το έκανα αλλά πάλι χαλάρωσε....

Εγώ Δημήτρη δεν αλλαξοπιστο για Beretta μόνο για Ρεμί η ελαφάκι χεχε
Τότε δεν θα σε απασχολεί μια βίδα αλλά πολλές φίλε
 
Τότε δεν θα σε απασχολεί μια βίδα αλλά πολλές φίλε
Χαχαχα το ξέρω για αυτό δεν πάω προς τα εκεί ακόμα μέχρι να βγει κάτι πιο προς benelli
Τώρα πέρα από την πλάκα αυτό με την βίδα της Ρίγας πως το λύνω??
 
Και εγω εδώ και τόσα χρόνια(13 αν θυμάμαι καλα) που εχω benelli με carbon ρηγα δύο φορές έχει λυθεί η βίδα επειδή την έλυσα εγώ...
Εμένα τώρα τελευταία ξελασκαρει μόνη της μετά από 2_3 τουφέκια...... σκέφτηκα να βάλω καμία κόλα στο σπείρωμα για να την κρατάει σφιχτή
 
Γιατί όμως φίλε μου να γίνεται αυτό μάλλον κάτι πεζεται με τα πάσα του σπειρωματος
Αν υπαρχει τετοιο θεμα με πιθανοτητα να ξεβιδωσει στο κυνηγι, τοτε οπως ειπε o john brow βαλε λιγη κολλα σπειρωματων!
 
Αν υπαρχει τετοιο θεμα με πιθανοτητα να ξεβιδωσει στο κυνηγι, τοτε οπως ειπε o john brow βαλε λιγη κολλα σπειρωματων!
Αυτό θα κάνω όχι τίποτα άλλο αλλά άντε ψάξε ρίγες νυχτιατικα στο μπατακι και μετά άντε βρες τέτοια βιδουλα σε μαγαζί εδώ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top