Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

χθες ηρθαν και τ δικά.μ είπα να τα δοκιμάσω κ γω πήρα για τη Περδίκα ν δω τα 33 και τα 34 και συμπλήρωσε τη κουτα με 30 και 32 μεταφορικά 5ευρω με ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ έως εδώ
upload image for free
ας γράψω και τις εντυπώσεις μου τα 34αρια είναι σαφώς δυνατότερα από τα 33 με τη Α1 σε λογικές αποστάσεις μέχρι 25μετρα με τα 4* και την 391 που τα ριξα τα 33μαρεσαν καλύτερα αλλά πιο μακριά δεν τα βρήκαμε ούτε με το ένα ούτε με το άλλο σαν 2ο 3ο που τα βάζα και κάποιες φορές 1ο σε ανοικτά δε μου κάναν αυτό π θελα από το 34αρι περίμενα καλύτερα από ότι είδα και στο χαρτί στα 30 μετρα π τα δοκιμασα καποια στιγμη θα ανεβασω και τα χαρτονια
γενικά όμως για 6.5 ευρώ θα τα παίρνε άνετα και στ κρύο για τσίχλες όταν ρίξω τα 30 32 θα ξαναγραψω
 
ας γράψω και τις εντυπώσεις μου τα 34αρια είναι σαφώς δυνατότερα από τα 33 με τη Α1 σε λογικές αποστάσεις μέχρι 25μετρα με τα 4* και την 391 που τα ριξα τα 33μαρεσαν καλύτερα αλλά πιο μακριά δεν τα βρήκαμε ούτε με το ένα ούτε με το άλλο σαν 2ο 3ο που τα βάζα και κάποιες φορές 1ο σε ανοικτά δε μου κάναν αυτό π θελα από το 34αρι περίμενα καλύτερα από ότι είδα και στο χαρτί στα 30 μετρα π τα δοκιμασα καποια στιγμη θα ανεβασω και τα χαρτονια
γενικά όμως για 6.5 ευρώ θα τα παίρνε άνετα και στ κρύο για τσίχλες όταν ρίξω τα 30 32 θα ξαναγραψω
Καλησπερα Παναγιώτη. Θεωρείς δλδ ότι δν έχουν φονικοτητα ή πάσχουν από συγκέντρωση? Με ποιο φυσιγγιο δλδ είχες καλυτερα αποτελέσματα μακριά αν επιτρέπεται?
 
Εχθές παρέλαβα και εγω 20 κουτάκια από τα αγαπημένα μου 30αρια και μερικά για τις μπλε κυρίες. Μέχρι τον Δεκέμβρη ελπίζω να φτάσουν .terror. 4344Αν κάποιος έχει άποψη για το συγκεκριμένο με άλφα ας μας πει τι λέει από συγκέντρωση/σκότωματα και με τι καιρους δουλεύει
 
Καλησπερα Παναγιώτη. Θεωρείς δλδ ότι δν έχουν φονικοτητα ή πάσχουν από συγκέντρωση? Με ποιο φυσιγγιο δλδ είχες καλυτερα αποτελέσματα μακριά αν επιτρέπεται?
Καλημέρα
όχι δεν είπα αυτό αλλά τα περίμενα με 4* λιγο πιο κλειστά λογικά θέλουν πιο στενό τσοκ για πιο μακριά Εγώ δεν θέλω να κλείσω σε 3* τα φυσίγγια έχουν δύναμη αυτό φάνηκε σε πιο κοντινές τουφεκιές όπως έγραψα θα ανέβω σε γραμαρια για ν βρω αυτό π θελω
 
Εχθές παρέλαβα και εγω 20 κουτάκια από τα αγαπημένα μου 30αρια και μερικά για τις μπλε κυρίες. Μέχρι τον Δεκέμβρη ελπίζω να φτάσουν .terror. View attachment 4344Αν κάποιος έχει άποψη για το συγκεκριμένο με άλφα ας μας πει τι λέει από συγκέντρωση/σκότωματα και με τι καιρους δουλεύει
.shake hands.για το 30αρι ν8 το ερηχνα περσυ στα τσιχλονια φιλε κωστα ειναι ενα πωλη ωραιω φυσιγκακιιιιι,,το αλο φυσιγκι δεν το εχω δωκιμαση παντως εχη αξιολογα φυσιγκια ο ανδρεας,,καλορυχτα φιλεεε
 
.shake hands.για το 30αρι ν8 το ερηχνα περσυ στα τσιχλονια φιλε κωστα ειναι ενα πωλη ωραιω φυσιγκακιιιιι,,το αλο φυσιγκι δεν το εχω δωκιμαση παντως εχη αξιολογα φυσιγκια ο ανδρεας,,καλορυχτα φιλεεε
Νάσαι καλά Σάκη. Για μένα το 30αρι του είναι το καλύτερο στα τσιχλοφυσιγγα. Όσο για τα άλλα θα δοκιμαστούν..
 
μιας κ ειχε γινει κουβεντα για τα βαρυτερα του Ρουμελιωτη κ τα περιμεναμε.
ΜΒ 36γρ.
View attachment 5663

View attachment 5664

View attachment 5665

View attachment 5666

View attachment 5667

ομορφο φυσιγγι. δυστηχως δεν εχω ζυγαρια ακριβειας να ζυγισω.
τιμη δεν ξερω.
Το ίδιο πήρα και εγώ με τέκνα.....αλλά σε τέτοιο κουτί και ίδιο χρώμα κάλυκα....
Τιμή 9 ευρώ
 
Back
Top