Φυσίγγια για την Φάσσα

Πολύ δύναμη το mg2 του καραμανιδη και σκοτώματα κάτσε καλά. Κάτι φασσες και κάτι περιστέρια στο θεο σήμερα από μεσημέρι μέχρι αργά απόγευμα τα ευχαριστήθηκα. Βολές αφήστετο...
σε τι νουμερο τα δουλεψες?
 
σε τι νουμερο τα δουλεψες?
Το δοκίμασα και εγώ σε 6αρι,σε τενεκέδες,σε χαρτί,σε κάτι γερακοτσιχλες και σε 2 φάσσες, εξαιρετικό και σε συγκεντρώσεις και σε διατρήσεις μένει να το δοκιμάσω τώρα σε κρύο καιρό να δω και εκεί τι κάνει....
 
Το δοκίμασα και εγώ σε 6αρι,σε τενεκέδες,σε χαρτί,σε κάτι γερακοτσιχλες και σε 2 φάσσες, εξαιρετικό και σε συγκεντρώσεις και σε διατρήσεις μένει να το δοκιμάσω τώρα σε κρύο καιρό να δω και εκεί τι κάνει....

βγαζει ωραια φυσιγγια ο Μητσος. λιγο ακριβουλικα...
 
Εχει δοκιμασει κανεις σε φασσα τα silver 32gr του Κενταυρου? Τετοια εποχη που κραταει ο καιρος ακομα..

*Υγ: μην με κοιτατε σαν εξωγηινο που μιλαω για 32γραμμ σε φασσα και οχι 34-36....συμβαινουν και αυτα!
 
Last edited:
Εχει δοκιμασει κανεις σε φασσα τα silver 32gr του Κενταυρου? Τετοια εποχη που κραταει ο καιρος ακομα..

*Υγ: μην με κοιτατε σαν εξωγηινο που μιλαω για 32γραμμ σε φασσα και οχι 34-36....συμβαινουν και αυτα!
Τώρα που τα πήρες ρωτάς ;; .yelling.
Κανόνισε να μπλέξεις και εσύ με αυτά τα παλιόπουλα .yel. .
 
Εχει δοκιμασει κανεις σε φασσα τα silver 32gr του Κενταυρου? Τετοια εποχη που κραταει ο καιρος ακομα..

*Υγ: μην με κοιτατε σαν εξωγηινο που μιλαω για 32γραμμ σε φασσα και οχι 34-36....συμβαινουν και αυτα!
τι νουμερο τα πηρες?ριξε κανενα στης τσιχλες πρωτα.
 
Εχει δοκιμασει κανεις σε φασσα τα silver 32gr του Κενταυρου? Τετοια εποχη που κραταει ο καιρος ακομα..

*Υγ: μην με κοιτατε σαν εξωγηινο που μιλαω για 32γραμμ σε φασσα και οχι 34-36....συμβαινουν και αυτα!

Είχα ρίξει πρίν χρόνια ένα κιβώτιο
Δεν ξέρω αν είναι ίδια τώρα. Για τσίχλες περπατητο καλά ήταν .

Δεν θα τα έριχνα σε φασα

Αλλά 32ρια ναι πχ κλασικ η κάτι με g3000 σαν το παλιό άριστον
 
Είχα ρίξει πρίν χρόνια ένα κιβώτιο
Δεν ξέρω αν είναι ίδια τώρα. Για τσίχλες περπατητο καλά ήταν .

Δεν θα τα έριχνα σε φασα

Αλλά 32ρια ναι πχ κλασικ η κάτι με g3000 σαν το παλιό άριστον
G3000 εχει μεσα και το silver (τουλαχιστον τωρα)
 
Back
Top