Φυσίγγια για Λαγό

Πεστα νικολα τοχω δει πολεςςς φορες.μολης παπ σπητη θα ανεβασο φοτο με mg2 στα 34 γρ μαλινοταπο οπου το φησηγκη αυτο δεν πιανετε με τηποταααα
Δεν μπορω να μιλησω ελευθερα απλα οσοι δεν θελουν να πιστεψουν ειναι απο αγνοια
 
Κατα ποληηηη.ο LB6 βγαζη αν στηθη σοστα τουφεκιες ληγο πιο σφηκτες απο τα απλα κιαθια.την μαλινη ομως δεν πιανετε.αν στηθη σωστα βγαζη βολες η οπιες δεν υπαρχει τηποτα να το σηναγονιστη.οταν λεο μαλινο ενοω καθεαυτο η κετσεδενια.οχη τηπου χαρτοπολτου.και οπως λεει και ο θοδωρης με μπαφερ και φορτομα και αρμονηκο στησημο,η βολες ειναι εξοπραγματηκες

OK. Γιαννη το καταλαβα.....Μηπως μπορεις να μου δωσεις ενα σεταπ με γνησια μαλλινη για εξωπραγματικη βολη ??
Οι μπαρουτες που εχω ειναι MG2 -MB36 -MB32- A1 special- A1- SIPE - GRANULAR - AS. Εαν εχεις σε καποια μπαρουτι
που δεν εχω....πες και θα την αγορασω. Σε ευχαριστω.!!!!
Σκαγια εχω ολα τα νουμερα και ποιοτητες....
 
Αμε με mg2
OK. Γιαννη το καταλαβα.....Μηπως μπορεις να μου δωσεις ενα σεταπ με γνησια μαλλινη για εξωπραγματικη βολη ??
Οι μπαρουτες που εχω ειναι MG2 -MB36 -MB32- A1 special- A1- SIPE - GRANULAR - AS. Εαν εχεις σε καποια μπαρουτι
που δεν εχω....πες και θα την αγορασω. Σε ευχαριστω.!!!!
Σκαγια εχω ολα τα νουμερα και ποιοτητες....
 
Αν ειχε γνησια θαχε αλα εργα.ειδες τη κανει και με χαρτοπολτο.δεν παβη νανε ταπα.παρομιες τουφεκιες βγαζη και η μισοταπα
Mισοταπα σε αυτα τα μετρα με τιποτα εδω κλειστοι συγκεντρωτηρεs και δεν πλησιαζαν νομιζω οτι το συγκεκριμενο δεν θα ξαναδουμε κανενα να το πλησιαζει
 
Mg2 688 2x33 3χ6 νο σκαγιον. Οπτουρεητορ μαλινο νο6 στον πατο 20γρ+ μισο γρ αλευρη απο πανω χαρτακι 13γρ νο3 μισο γρ αλευρη κλησημο 6* στα 57
Καλύτερα 4 - 6 ρε φωτοβολιδα. Θέλεις ιδιαίτερο φροντιστήριο επειγόντως κ εσύ
 
Mg2 688 2x33 3χ6 νο σκαγιον. Οπτουρεητορ μαλινο νο6 στον πατο 20γρ+ μισο γρ αλευρη απο πανω χαρτακι 13γρ νο3 μισο γρ αλευρη κλησημο 6* στα 57
Γιάννη διαχωρίσεις τα σκάγια με χαρτάκι τα 6 από τα 3 αν κατάλαβα καλά;
 
Θα το στησω Γιαννη,,,,,,δεν ''κωλωνω''.....αλλα αυτο ρε φιλε ειναι κοντρα δοση ετσι οπως το βλεπω ή κανω
λαθος ??
Για να ''πιασουμε'' ολες τις λεπτομερειες....γνησια μαλλινη ακερωτη ετσι ??
Ακριβώς κοντρα.το στινο με κερομενο κετσε.πηστευο ομως και με γνησια ακεροτη το ειδιο θα παει η ταχητιτα στο v1,5 πιανη 456
 
Back
Top