Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Δεν ειναι για σκοπευτήριο μονο; Κανουν και για περπατημα;
Για ολα κανει,και για σκοπευτηριο και για το περπατητο,σφιγγει στη μεση με την ενσωματωμενη ζωνη που διαθετει και δεν κουνιεται καθολου!
 
Καλησπέρα στην παρέα... Θελω να καταργήσω την φυσιγγιοθήκη γιατι παρότι δεν χρησιμοποιώ αορτήρα, γρατζουνώ το οπλο πάνω στα φυσίγγια, ειδικά την ψάθα της παπιας οταν εχω χαμηλά το οπλο. Το γιλεκο δεν με βολευει, σκέφτομαι κατι σαν ζώνη με τσέπες σκοπευτηρίου ή εξαρτηση στρατού με χαμηλές τσεπες αλλα να μην ενοχλουν στο περπατητό. Χρησιμποιεί κάποιος κάτι παρόμοιο; Καμμια ιδεα ή φωτο για πατέντα;

3858
 
Εγω εχω αυτό το ιταλικό , απο το Bighunter, το φέρνει και ο Μανδηλαράς και εχω αφήσει στην άκρη τα γιλέκα ... μεγάλες τσέπες που χωράνε ολόκληρο κουτί φυσιγγια και αν ειναι χύμα κουμπώνουν για να μην τα σκορπάς :D

 
Εγω εχω αυτό το ιταλικό , απο το Bighunter, το φέρνει και ο Μανδηλαράς και εχω αφήσει στην άκρη τα γιλέκα ... μεγάλες τσέπες που χωράνε ολόκληρο κουτί φυσιγγια και αν ειναι χύμα κουμπώνουν για να μην τα σκορπάς :D

Πόσο πάει αυτό Μένιο??
 
Εγω εχω αυτό το ιταλικό , απο το Bighunter, το φέρνει και ο Μανδηλαράς και εχω αφήσει στην άκρη τα γιλέκα ... μεγάλες τσέπες που χωράνε ολόκληρο κουτί φυσιγγια και αν ειναι χύμα κουμπώνουν για να μην τα σκορπάς :D

Μένιο κάτι αντίστοιχο με αυτή τη "ζώνη με τσέπες" έχεις υπόψην σ;;;πέρυσι έφαγα τον τόπο κ τελικά αφού δν βρήκα κτ αξιόλογο σε καλή τιμή πήρα μια "τσέπη" την οποία τη πέρασα στη φυσιγγιοθηκη Μ όπου έβαζα μέσα χύμα φυσίγγια με φερμουάρ..περνάει 3κουτια για πλάκα κ με βόλεψε αρκετά κ σε καρτέρι κ σε περπατητο...αλλά θα ήθελα κτ σαν κι αυτό που έβαλες στη φώτο....
 
Μένιο κάτι αντίστοιχο με αυτή τη "ζώνη με τσέπες" έχεις υπόψην σ;;;πέρυσι έφαγα τον τόπο κ τελικά αφού δν βρήκα κτ αξιόλογο σε καλή τιμή πήρα μια "τσέπη" την οποία τη πέρασα στη φυσιγγιοθηκη Μ όπου έβαζα μέσα χύμα φυσίγγια με φερμουάρ..περνάει 3κουτια για πλάκα κ με βόλεψε αρκετά κ σε καρτέρι κ σε περπατητο...αλλά θα ήθελα κτ σαν κι αυτό που έβαλες στη φώτο....
Για δες αυτό φίλε τσιμπιμενο βέβαια αλλά ποιοτικό από όσο γνωρίζω την εταιρεία..
https://www.amazon.com/ALPS-OutdoorZ-9410022-Dove-Belt/dp/B005HRP7TU
 
Πολύ καλό.κτ τέτοιο ψάχνω σε λίγο καλύτερη τιμή φυσικά...αχχχ εσύ με τα ιντερνετικά e shop!!!.yelling.
Έβγαζε μια μαματη φυσιγγιοθηκη ακόμα την βγάζει βασικά αλλά δεν την στέλνει πλέον ήταν 2 in 1 δηλαδή και κανονική και wader διπλονονταν στην μέση και είχε δύο κλιπ για να πιάνει στην μπότα και από τιμή όλα μαζί κάπου 35 έβγαινε ακόμα βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο με τα κολληταρια που δεν την πήραμε.hair.
 
Απ οτι είδα στα 45€ το εχει ο Μανδηλαρας
https://www.ehunter.gr/product/gileko-tsanta-mesis-chaki

Λίγο φθηνότερο ειναι στο bighunter.net αλλά μαζί με τα μεταφορικά θα σου έρθει στα ίδια ....
Πολύ ωραια Μένιο..σε ευχαριστώ..είναι ότι πρέπει ρε συ κ για καρτέρι κ κυρίως για περπατητο..πολύ βολική φαινεται
 
Back
Top