Φυσίγγια για Λαγό

Νικολή τι λες για το πλάγιο δεξιά fantom μάλλινοταπο 34γρ ν5 και αριστερά rottweil waidmannsheil 36gr v4;
Μάλλον αύριο θα κάνω παρέα στον πατέρα μου για λαγό!

Ωραίος συνδυασμός Αρίστο!
Και τα δύο φυσίγγια είναι φωτιά!
 
Federal classic 34 το πιο μαλακο που μπορειs να βρειs και πολυ σφιχτο τελειο
Το έριχνα πέρυσι δεν μου φάνηκε τόσο διαφορετικό από το F2 classic σε συγκέντρωση, ήθελα και μεγαλύτερη προσθιοσκόπευση εκτός από την τριπλάσια τιμή του.
Ναι στην Federal αλλά στα premium.
 
Το έριχνα πέρυσι δεν μου φάνηκε τόσο διαφορετικό από το F2 classic σε συγκέντρωση, ήθελα και μεγαλύτερη προσθιοσκόπευση εκτός από την τριπλάσια τιμή του.
Ναι στην Federal αλλά στα premium.
To f2 εμένα μου φαινετε πολύ δυνατό δε μου αρέσει το federal το προτεινο για τιs πολύ ζεστεs μερεs και ωρεs εντάξει η τιμή είναι λίγο τσιμπημένη αλλά δεν έχω βρει και ποιο μαλακό φυσιγγι όσο για την premium σειρά δε θέλω ούτε να τα βλέπω είναι για αλλά κλίματα δε μου αρέσουν καθόλου. ΥΓ αυτό που ανέφερα είναι οντωs λίγο αργό
 
Δεν ξερω κατα ποσο θα αποδιδει το bp f2 στην ζεστη..μαλακο μεν αλλα για πιο μετα νομιζω...
Παρολα αυτα..:
Απο τους εδω λαγαδες εχω ακουσει παραπονα αν δεν κυνηγαει καλα ο σκυλος,αν δεν ειναι ευνοικος ο καιρος κ δεν μυριζει ευκολα τα ιχνη ο σκυλος,αν τους προλαβε αλλος το πρωι..κλπ..
Ποτε κανεις δεν μου ειπε οτι αλλαζει φυσιγγια αναλογα την εποχη..παντα εχουν στανταρ μια επιλογη αντε το πολυ δυο..ειτε 36γρ,ειτε semi,ειτε 3" magnum με αυτα θα ξεκινησουν τον Σεπτεμβρη κ με αυτα θα τελιωσουν τον Γεναρη..
 
Back
Top