Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γιασας παιδεςςςς πρω ημερων εκανα και μια αγωρα 10 κουτακια τα clever mirage 28gr n8 5,30 ευρω το κουτι,,,,εχθες εγηνε η δωκιμητους σε ενα τοπικο πανηγυρη με σκοπωβολη και μου αφησανε ωμορφες εντυπωσης,,,στης μακρινες τουφεκιες 25 μετρα και ανω τα δισκακια γινοντανε σκονιιιιι και στης κοντινες απλα εξαφανηζωντουσανννν
.sarcastic. παντως μια ανακρουση μικρουλα την ειχανε στο δυκανακιιιιι,,,εντως ημερων ετοιμαζωμαι για αγωρα αλα 20 κουτακια e85 near me now closest open gas station to me.shake hands..shake hands.
 
καλόκαφτα Σάκη,,έχουν ανάκρουση αρκετή σε σχέση με άλλα 28ρια αλλά ειναι φωτιά !
φιλε παυλο η ανακρουση ειναι τσιμπιμενη αλα δεν ειναι κουραστικη στο κυνηγη ωπος στο σκοπευτηριο που η τουφεκιες ειναι συνεχωμενες παντως κανουνε σπασιματα ΦΩΤΙΑΑΑΑΑ.bye.
 
Η ανάκρουση είναι μη ανεκτη στο σκοπευτήριο τους καλοκαιρινούς μήνες για τα δικά μου γούστα το ίδιο και για τα saga
Ετσι ακριβως ,ειναι πιο πολυ κυνηγετικα παρα να ριχνεις με 35 βαθμους στο σκοπευτηριο.
 
Εχει ριξει κανεις του κενταυρου τα σπορτινγκ φετος? Παραμενουν τα ιδια οπως ηταν ποιο παλια? Ειχα ακουσει καποια παραπονα περσι για μεγαλυτερη ανακρουση...
Οχι,παραμενουν τα ιδια και ειναι μεσα σε κουτια και περνεις οσα θελεις.
 
Παρουσίαση ενός ντόπιου (χανιώτικου) φυσιγγίου 28 γρ. Fly-target ALFA Sporting No.9

View attachment 2336

Κάλυκας CHEDDITE 12/70/12 - καψούλι Cx2000 - πυρίτιδα F2x28 (ίσως και F2x24 ???) - συγκεντρωτήρας B&P T2 (27mm) - σκάγια Νο.9 διαμέτρου 2,1mm - 18,2 σκάγια/gr - σύνολο 510.


View attachment 2337

View attachment 2338

View attachment 2339
View attachment 2340
Είχα δοκιμάσει τα skeet του πριν χρόνια και είχα μείνει πολύ ευχαριστημενος
Μπορείς να βγάλει μια φώτο με το κλείσιμο του?απο τιμή που κυμαίνεται?
 
Παρουσίαση ενός ντόπιου (χανιώτικου) φυσιγγίου 28 γρ. Fly-target ALFA Sporting No.9

View attachment 2336

Κάλυκας CHEDDITE 12/70/12 - καψούλι Cx2000 - πυρίτιδα F2x28 (ίσως και F2x24 ???) - συγκεντρωτήρας B&P T2 (27mm) - σκάγια Νο.9 διαμέτρου 2,1mm - 18,2 σκάγια/gr - σύνολο 510.


View attachment 2337

View attachment 2338

View attachment 2339
View attachment 2340
Πυριτιδα alpha 24 σε αρθρο για τα fly target το '07..
Δεν νομιζω να υπαρχει τωρα αυτη η πυριτιδα...

20190731_234409.jpg
 
Εχει ριξει κανεις του κενταυρου τα σπορτινγκ φετος? Παραμενουν τα ιδια οπως ηταν ποιο παλια? Ειχα ακουσει καποια παραπονα περσι για μεγαλυτερη ανακρουση...
Άλλαξαν λίγο σε ταχύτητες έγινε πιο γρήγορο το φυσίγγι...από συγκεντρώσεις όπως και πριν αρκετά συγκεντρωτικό...εμενα μου άρεσε και θα το ξανά ριξω σίγουρα!
 
Είχα δοκιμάσει τα skeet του πριν χρόνια και είχα μείνει πολύ ευχαριστημενος
Μπορείς να βγάλει μια φώτο με το κλείσιμο του?απο τιμή που κυμαίνεται?
2343
2344

6 ευρώ τα πήρα από το σκοπευτήριο (από τον διαχειριστή του κυλικείου συγκεκριμένα). Σε μαγαζιά, δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω δεν τα δίνει. Μόνο σε κάποιους σκοπευτές, παραγγελία, σε ποσότητα. Δεν ξέρω λεπτομέρειες ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top