Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γελάω με την τοποθέτηση του Χρυσοχοΐδη στο Υπ.Δημ.Τάξης.
Τι εγινε ξαφνικά ; αναγνώρισε ο Κυριάκος το έργο του Χρυσοχο6ίδη στην εξάρθρωση της 17 Νοέμβρη ή ειναι κατάλοιπο του έρωτος με το ΠΑΣΟΚ ;
Αυτα ειναι απλά μαλακίες για αδαείς. Βλέπετε το πολιτικό κόστος για τα περι ανομίας,εξάρχεια κλπ κλπ θα ειναι πολύ μεγάλο και καλό θα ήταν βεβαίως βεβαίως να μην το επωμιστεί κανείς πρωτοκλασάτος της κυβέρνησης.
Ετσι λοιπον βρήκε αυτο το καλόπαιδο το οποίο τωρα ολοκληρωσε και τις πάσης φυσεως μελέτες του για τα μνημόνια που ψήφιζε χωρις να προλάβει να τα διαβασει οπως ειχε ισχυριστεί ο ίδιος και τον εκανε υπουργό.
Ωραία......
Οι δράστες της δολοφονικής επίθεσης στον Τζήλο, συνελήφθησαν;
 
6 νεκροι-δεκαδες τραυματιες-1 αγνοουμενος,το συστημα ενημερωσης 112 εχει κολλησει
2 χρονια απο την αρχη προστασιας προσωπικων δεδομενων.....μαλιστα....Η ιδια αρχη
δηλαδη γιατι δεν επεμβαινει οταν στελνουν στα κινητα των πολιτων προσφορες για
προιοντα?Κωλοφατσες πολιτευομενων προεκλογικα?Το μηνυμα για την προστασια του
πολιτη απο ακραια καιρικα φαινομενα ειναι απεχθες?
 
.yel.

Eχουμε και σοβαρότερα θέματα να επιλύσουμε είσαι και βιαστικος .Οπου ναναι θα γινει κι αυτό μαζί με τ άλλα..yel.
Μα επί δύο μήνες τα ΜΜΕ μας έλεγαν καθημερινά ότι η αστυνομία τους ξέρει, βρήκαν όλες τις κινήσεις των καρτών τους, το αυτοκίνητο που νοίκιασαν για την επίθεση και μετά το άνοιγμα των τηλεφωνικών επικοινωνιών βρέθηκε ότι πριν και μετά την επίθεση είχαν επικοινωνία με ανώτερο στέλεχος ΠΑΕ. Τα ΜΜΕ μάλιστα τους αποκαλούσαν από ένα σημείο και μετά με τα αρχικά των ονομάτων τους. Ωστόσο δεν νομίζω να συνελήφθησαν ποτέ. Αν θυμάμαι καλά ο ένας πρέπει να βρίσκεται πλέον στο εξωτερικό.
Λες καλύτερα να το αφήσουμε να ξεχαστεί και να ασχοληθούμε με τα Εξάρχεια;
 
Μα επί δύο μήνες τα ΜΜΕ μας έλεγαν καθημερινά ότι η αστυνομία τους ξέρει, βρήκαν όλες τις κινήσεις των καρτών τους, το αυτοκίνητο που νοίκιασαν για την επίθεση και μετά το άνοιγμα των τηλεφωνικών επικοινωνιών βρέθηκε ότι πριν και μετά την επίθεση είχαν επικοινωνία με ανώτερο στέλεχος ΠΑΕ. Τα ΜΜΕ μάλιστα τους αποκαλούσαν από ένα σημείο και μετά με τα αρχικά των ονομάτων τους. Ωστόσο δεν νομίζω να συνελήφθησαν ποτέ. Αν θυμάμαι καλά ο ένας πρέπει να βρίσκεται πλέον στο εξωτερικό.
Λες καλύτερα να το αφήσουμε να ξεχαστεί και να ασχοληθούμε με τα Εξάρχεια;
Τα ΜΜΕ μπορει να έλεγαν.Τωρα πρέπει να το πει εκείνο το χρυσό παιδί ,ο .....Χρυσοχοϊδης και το πρόβλημα πάααααει !
 
Τώρα σοβαρά πάμε καλά;
Και μην μου πει κανένας αν θα έλεγα το ίδιο αν αντί για γυναίκα ήταν άντρας και αν αντί για αγόρι ήταν κορίτσι, γιατί απλά ΔΕΝ είναι το ίδιο.
https://www.google.com/amp/s/www.he...rison-sexual-abuse-13-year-old-student-472865


Αδερφε μου, ακριβως το ιδιο πραγμα ειναι, το παιδι ειναι παιδι.

Δεν ξερεις πως θα αντιδρασει μελλοντικα. Ο βιασμος και η αποπλανηση δεν εχουν φυλλο.
 
Οταν προκειται για ανηλικο, ειναι αποπλανηση=βιασμος, ψυχικος και σωματικος ανεξαρτητως φυλου του παιδιου, που θα το κουβαλαει μεσα του μια ζωη χωρις να γνωριζει καποιος πώς θα το εκδηλωσει στο μελλον. Τελος.
 
Δεν μπορώ να μην το πω .. .sarcastic.
Αντί για πιο γαλάζιο ουρανό όπως μου υποσχέθηκε κάποιος ,εγω αυτο που βλέπω ειναι «Σεισμοί και Καταποντισμοί» Ο λιμός απομένει .
Σημεία των καιρών ;
Ανθρώπινος δάκτυλος ;
Η μήπως ο γιος του δρσκουμέλ ;

.sarcastic.
 
Δεν μπορώ να μην το πω .. .sarcastic.
Αντί για πιο γαλάζιο ουρανό όπως μου υποσχέθηκε κάποιος ,εγω αυτο που βλέπω ειναι «Σεισμοί και Καταποντισμοί» Ο λιμός απομένει .
Σημεία των καιρών ;
Ανθρώπινος δάκτυλος ;
Η μήπως ο γιος του δρσκουμέλ ;

.sarcastic.
Τα γονίδια ....να φτυσουμε τον κόρφο μας φτφτφτφτ... .yelling.
 
Ο παραλογισμός σε όλο του το μεγαλειο!
Συνηθισμένο πράγμα άλλωστε .
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...V6KZLJmbXQt_W_epJgzcE2eYn87oH0RTBQrKESwp8&m=1
Θα του το περάσουν στην εφορία και θα το πληρώσει, αλλιώς θα πρέπει να τα δώσει σε δικηγόρο για να δικαιωθεί.
Βλέπεις Μήτσο μου, από όλους άκουγες στις εκλογές, αν ο λαός ψήφισε θυμωμένα ή νυφάλιος....!
 
Ο παραλογισμός σε όλο του το μεγαλειο!
Συνηθισμένο πράγμα άλλωστε .
https://www.dikaiologitika.gr/eidhs...V6KZLJmbXQt_W_epJgzcE2eYn87oH0RTBQrKESwp8&m=1
Ήρθαν και σε μένα στο μαγαζί (2 άτομα )λογομαχήσαμε ,τους έβγαλα έξω με τις κλωτσιές -σπρωξιές καί τρέχω τώρα δικαστήρια .
Ο δικηγόρος μούπε ότι θα τους κερδίσει διότι παρουσίασαν τεκμήριο που παραβιάζει τα περί ιδιωτικής περιουσίας δικαιώματα ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top