Ομαδική παραγγελία

καλησπερα σας
Επειδη εχω ζησει (σε αλλο σιτε ) ομαδικες παραγγελιες , να πω εδω οτι το καλυτερο ειναι να βρουμε 1..φυσιγγι
να βρουμε αριθμο και να βγουμε στην γυρα για την καλυτερη τιμη...
μονο ετσι θα γινει δουλεια..Αλλιως απλα δεν θα γινει τιπτ,,
Οταν ειχε γινει αυτο ειχαμε πετυχει απιστευτες τιμες..Οταν ειχαμε παει με διαφορες μαρκες απλα εγινε μπερδεμα και οχι καλες τιμες..
Επισης η επιλογη θα πρεπει να ειναι σε γνωστο γενικα φυσιγγι που πανω κατω το εχουμε δει ολοι, γνωστης μαρκας..
Αυτα,,
για πεταξε και ενα φυσιγγι που ενδιαφερεσαι για καλυτερη τιμη?
 
Παίδες δεν νομίζω να καταφέρετε κάποια ουσιαστική μείωση.....γνωστό κατάστημα της αθήνας τα ιμπέριαλ 32 τα έχει σε προσφορά 64.5 στην 10αρα κουτα...του έγινε κρούση την χρονια π μας περασε για καλύτερη τιμη σε 5000 φυσιγγια κ η προσφορά τ ήταν 1 ευρω κάτω στην κούτα.
 
Τα imperial τα έχει μονοπώλιο ο ξάδερφος του γι'αυτό δεν μπορούμε να πετύχουμε τιμή στα συγκεκριμένα

Όπως είπαν και οι πιο πάνω δύσκολο να αρέσει ένα φυσιγγι σε όλους,,οπότε από εκεί ξεκινάνε όλα
 
Δορκάς πολύ καλό φυσίγγι εφάμιλλο με το Imperial ,,,εκεί μπορούμε να παίξουμε μπαλίτσα γιατί ήδη έχω καλή τιμή από πέρσι,,αν ισχύει και φέτος θα μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι
 
Δορκάς πολύ καλό φυσίγγι εφάμιλλο με το Imperial ,,,εκεί μπορούμε να παίξουμε μπαλίτσα γιατί ήδη έχω καλή τιμή από πέρσι,,αν ισχύει και φέτος θα μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι
Εγώ είμαι μέσα Παύλο για το express..
 
η τιμή είναι πολύ καλή σχεδόν €1 κάτω από το κατάστημα της Αθηνάς,,,,πείτε μου ποσότητα και θα το κανονίσω μπας και πέσουμε πιο κάτω,,,πρέπει να ξέρω ποσότητα για να κινηθώ,,,ας το αναλάβει κάποιος να στείλω νούμερο και βλέπουμε
 
υποψην οταν δοκημασατε ενα φυσιγγιο την χρονια που μας περασε μαρκας Χ , και ηταν πολυ καλο ,δεν ειναι συγουρο οταν το ξαναπαρετε και ειναι διαφορετηκη παρτιδα , ητε ποιο παλια απο αυτη που δοκημασατε , η ποιο καινουρια οτι θα ειναι εξησου καλο επειδη θα ειναι ιδια μαρκας , ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον μην κλετε τα λεφτα σας , εαν ειναι δυνατον να σας στηλη ενα μικρο δηγμα να δοκημασετε απο την ιδια παρτηδα που θα αγορασετε σε μεγαλη ποσοτητα, αλλα να ειναι συγουρα απο την ιδια παρτιδα που θα αγορασετε πραγμα δυσκολο για να εμπιστευτης καποιον , εκτος και εαν παρετε απο τον Α......
 
Εγώ πάλι δεν την ξαναπαταω γιατί πέρσι την πάτησα κ φόρτωσα φυσίγγια πουλιά δεν είχε ,οπότε άσε κ βλέπουμε πως θα ξεκινήσει η χρονιά ...:)
δεν πανε τσαμπα ουτε χαλανε , εγω ρηχνω του 1998 και 2000 φυσιγγια και σε περδηκες 20 χρονων , φτανει να τα εχεις σε ξηληνο ραφι , ντουλαπι , που να μην εχει υγρασια , και να μην τα βλεπει ο ηλιος
 
Για b&p classic 32 ειμαι μεσα και εγω παιδιά...αυτη την στιγμη ειναι στα 7.40..ανετα 6.90 σε ομαδική πιστευω..
Παρτε και ένα τηλέφωνο τον champion στη δράμα έχει 32 με g3000 z2 m chedite καλυκας σε πολυ πολυ καλές τιμές και τα υλικά κορυφη
 
Back
Top